Reikia patarimo:)

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Reikia patarimo:)

Standartinė Tyte » Pir Rgp 22, 2011 08:21

Ar imanoma prisiregistruoti prie gyvenamosios vietos be personal numerio? Ar kaip tik geriau uzsiregistruoti pirma,o tada bandyti gauti numeri? Aciu labai uz info:)
Tyte

Re: Reikia patarimo:)

Standartinė bill » Pir Rgp 22, 2011 08:56

logiskai ziurint , asmens numeris suteikiamas kad zmogu identifikuot , kol jo nera , tai ir taves nera kaip svedijos gyventojo , tai kaip galima uzregistruot tai ko nera :roll:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė siletyv » Pir Rgp 22, 2011 10:46

Pirmiausia reikia tureti darba-be darbo kontrakto negausi personnumerio.Tada reikia tureti gyvenama vieta(tokia,kur butu galima registruotis,jei tik priims gyvent,be nuomos kontrakto ,tai niekas nesutiks registruot).Tada su darbo kontraktu ir nuomos kontraktu reikia eiti i skateverketa ir ten pasakys ko dar truksta-reikalavimai kieciasi pastoviai ir vis griezteja.Manau .kad pradziai gausit tik "samordingsnummer",o personnumeri tik po puses metu,geriausiu atveju.Nors truputi priklauso ir nuo darbuotojo skateverkete.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė dalyte1963 » Šeš Rgs 17, 2011 17:47

noreciau isvaziuoti i svedija is pradziu padirbeti o po to gal but apsigyventi .Tik nezinau nuo ko pradeti svedu kalbos nemoku pazystamu neturiu gal galetu kas suteikti kas teisingos informacijos busiu dekinga o gal gali atsiliepti seima kuri ten isvaziavo ir turinti neigalu vaika
dalyte1963

Standartinė sauliuskmk » Sek Rgs 18, 2011 10:22

patarti butu labai sunku,nes cia neuztektu valandos istisai nesustojus kalbet.Pradziai tas forumas daug suteiks informacijos,tad gal nuo to pradekit,skaitykit nuo pradziu,zinoma daug kas jau pasikeite,bet is esmes bus viskas aisku.Manau didzioji dalis nuo to pradejo,tik po to gal konkreciu klausimu iskildavo,tada galima bus ir patarti. :smile:
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siba » Sek Spa 02, 2011 20:27

sveiki, esu naujoke. Gal kas susiduret su skirybomis Svedijoje? Labai reikia patarimo... Esu mama su 2 vaikais, turiu medicinini issilavinima, kolkas nedirbu. baigiau SFI. kas toliau?
siba

Standartinė gintare25 » Pen Spa 07, 2011 09:32

del skyrybu, manau, reiktu kreiptis i lietovos ambasada.
SVEIKI
gintare25

Standartinė Viltis35 » Pen Spa 21, 2011 10:32

Sveiki.
Man taipat reikia informacijos.
Padariau avarija,masina apdrausta If pilnu draudimu.
As paskambinau draudimui jie labai greitai viska sutvarke(paeme masina nuveze i serviza,isnuomavo man kita masina,sutvarke apsugine tvora.)
Masina apgadinta nedaug is pirmo zvilksnio,bet servize suzinojau kad ji netaisoma ir reikia vezti i siukslyna.
(kazkas priekija pajudejo is vietos nuo smugio).
Draudimui visi poperiai issiusti,bet jie atsiunte prasima kad as atsiusciau savo teisiu kopija,as jiems nusiunciau,ir dabar laukiu atsakymo.
Gal esate kas susidure su tokiu atveju,kas bus dabar toliau.
Viltis35

Standartinė Romuteee » Pen Spa 21, 2011 17:52

sveiki, baigesi mano teisiu galiojimo laikas, noreciau pasikeisti cia i svediskas, gal kas esate su tai susidure? o gal ju net nekeicia? labai reigkalinga informacija, dekoju isanksto:)
Romuteee

Standartinė siletyv » Pen Spa 21, 2011 17:59

Jeigu baigesi laikas,tai jau niekas nepakeis cia,Svedijoj.Reikejo keist ,kol buvo nepasibaiges,tai butum gavusi vel 10 metu.Dabar reikes keist Lietuvoj.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Romuteee » Pen Spa 21, 2011 18:02

tai man dar nepasibaiges baigesi lapkricio 7 d. o kur reikia kreiptis del keitimo?
Romuteee

Standartinė siletyv » Pen Spa 21, 2011 18:20

Va cia.
https://etjanster-kk.vv.se/BlankettBestallning2.aspx
Reikia uzpildyt anketa ir issiust kartu su teisem.Bet butina salyga-reikia but pragyvenus Svedijoj ne maziau kaip 185 dienas.(nuo FOLKBOKFÖRINGO dienos.)
siletyv

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių