Geresnis kelias i gyvenima

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: Geresnis kelias i gyvenima

Standartinė Andraika » Tre Lie 20, 2011 17:11

rodoma prabangaus gyvenimo paveiksleliai kuris ju laukia

tam puslapy budulių veidai tai neduokdie :mrgreen:
aš jau dabar gražesnio gyvenimo sulaukiau, kitiem dirbdamas.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė auksinezuvele4 » Tre Lie 20, 2011 19:56

matosi kad zmogelis buvo papuoles tokia situacija ir nudeges nebetiki realiais dalykais.
auksinezuvele4

Standartinė Andraika » Tre Lie 20, 2011 20:40

nea, man nereik papult, kad netikėčiau- čia tik šiek tiek nuovokos reik :cool:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė auksinezuvele4 » Pen Lie 22, 2011 08:50

Taip raso zmones kurie yra nusivyle ir pateke i tokias aferas ir todel kritikuoja bet kokia veikla,bijo kazka siekti savo givenime,turi baimes jausma,kad nepavyks,apgaus,aplinkiniu nuomenes.Tik tai jus patys priimate sprendimus.Sitame versle nereikia nieko pardavineti,itikinti,apgaudineti.Skirtumas toks,kad pakeiti parduotuve ir vartoji geriausius pasaulyje produktus ir tai nenugincijama tiesa.As jum nesiulau kazka pirkti ir pardavineti ,tiesiog klausiu nuomenes ar jus norite keisti savo gyvenima geriau.ir ar norite apsilankyti tokiose seminaruose?susipazinti su puikia galymybe gyventi geriau.Joks mokestis uz tai neimamas.Nieko neprarandama ir ne isipareigojama.
auksinezuvele4

Standartinė Andraika » Pen Lie 22, 2011 09:04

atvirai pasakius- as neesu nusivyles jusu veikla, mat net nezinau, kas ten yra, bet nekonkretumai asocijuojasi tik su aferom ir niekuo daugiau.
o vat siaubingai provincialiu webu, darytu dviem pirstais- jo, esu nusivyles- gyvenimu patenkinti ir finansiskai nepriklausomi zmones galetu sau leist ir si ta daugiau, ne vien nemokamus 1000 metu senumo sablonus :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Maar » Pen Lie 22, 2011 11:21

Klausyk auksinezhuvele4. ar nemanai, kad kartoji savo teiginius, kaip poterius, net nesugebedama suprasti kitu argumentu.
Taip elgiaisi sektu atstovai, ateina ir nuobodzhiai kartoja apie "Liudijimus, kelius i vieshpaties shirdi" ir t.t.
Negi nematai, kad juokini? Na gerai, visi prisiminem tuos pirmus i LT atejusius lochu medzhiotojus. Stebuklingi puodai, kosmetika, tinklinis lochatronas.
Skaniai pasijuokem, bet tai jau darosi nuobodu, nemanai?
Buna aferu paruoshtu sumaniai, bet chia taip jau nusibode ir nuvalkiota. Tokie vaizdeliai galejo veikti SSSR gyvenanchius iki 1990-1995 metu, kai nebuvo nieko mate. Dabar jau tas shablonas vilioti lochus labai trenkia naftalinu. Sveikinu bandymus kazhka suregzti, bet juk reikia ir i kalendoriu pazhiuret, dabar ne 1990 metai.
Jei jau taip sunku - eik i koki fabrika dirbti, tikrai galesi praleisti atostogas kaip minetuose paveiksliukuose ir nereikes bijot, kad rytoj nerasi lochu ir nebus ka valgyti.

Juk jei taip gerai gyvenasi, tai ir linkiu sekmes priesh to pavaizduoto vaishiu stalo, kam chia vargti?
Maar

Standartinė Andraika » Pen Lie 22, 2011 11:38

nors siaip skandinavai vis dar naivus- va maciau Kopenhagoj cigonus su antpirsciais zaidziant, o danai susispiete stovejo ir kraipe galvas...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė FinMan » Pen Lie 22, 2011 11:53

Prieš kokį pusmetį, viešint pas draugus Švedijoje, viena švedė, išgirdusi, kad aš iš Lietuvos, labai tuo apsidžiaugė, nes turi super duper pasiūlymą dėl bendro verslo. Švelniai tariant, nustebau. Nes skandinavai ne tie žmonės, kurie broliautųsi su pirmu pasitaikiusiu. :smile: Grynai iš sportinio intereso su ja susirašiau ir vieną vakarą paskyrė laiką, kada reikėjo prisijungti prie web konferencijos. Tipo, 1,15 val. prezentacija, o vėliau viską aptarsime. Tik prasidėjus prezentacijai, nuo mano veido šypsena nedingo, o kai po keliolikos minučių išlindo stebuklingas žodis "Amway"-pradėjau juoktis balsu. :grin: Ir išjungiau kompą. Mandagumo dėlei, parašiau, kad tai mes Lietuvoje turime jau keli metai ir kad toks verslas tikrai nedomina. :smile: Bet ji dar atsakė, kad gerai pagalvočiau. Nes čia atsiveria labai labai didelės galimybės. :cool:
Žodžiu, nepasinaudojau aš pasiūlymu praturtėti, nepasinaudojau... :lol:
FinMan

Standartinė Andraika » Pen Lie 22, 2011 12:03

aha, man panasiai buvo su Kirby siurbliais :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė FinMan » Pen Lie 22, 2011 12:22

Na, o kiek "vyresnės" kartos žmonės turėtų prisiminti apie 1995-1996 m. buvusius (gal ir dabar tebesančius) stebuklingus Herbalife papildus. :smile:
Tada dirbau viename iš bankelių ir pas mane ateidavo "grynintis" vienas iš Herbalife'o vadų. Bene kas mėnesį pateikdavo 250-400 USD firminį Herbalife čekį. Ir mane labai agitavo prisijungti. Mol, ką tu čia trini kėdę kaip samdinys. Ateik savo verslo daryti. Va, kaip sektis turi. Vienu momentu tikrai buvau susižavėjęs (vis tik jaunystė :smile: ), bet kai po mėnesio kito pasirodė žmonės, atsinešantys Herbalife čekius su 7-11 USD sumomis, supratau, kad pieno upių su meduolių krantais vis tik nesama. :grin:
FinMan

Standartinė deivis » Pir Lie 25, 2011 15:54

Na klausimas buvo apie seminarus,tai veskit juos i sveikata,kad ir Marse.
O siaip tai nereiketu vynioti zodziu i vata o pasakyti tiesiai sviesiai.
Nikas auksine zuvele netikes,dar galima pasivadint jemelios lydeka,ar ostapas benderis.
Tinkliniame marketinge laimi tik tinklo savininkas-VORAS.
Uzzombiuoti zmogeliai laikantys save VERSLININKAIS,viso labo yra neapmokoma darbo jega PARDAVEJAI be jokiu socialiniu garantiju.
Darbas beje pavojingas,nes jei ateisit pas mane pavyzdiui,tai skrisit nuo laiptu.
Zmones praranda sazine,nes nesigedi skambinti 9-10 valanda vakaro ar 9-10 ryte sestadieni.Tokius esu pasiruoses pasmaugt plikom rankom.
Yra ir socialinis aspektas.Jei savo draugui ikisit koki pufla,tai draugas jums daugiau duru neatidaris.

O siaip tikras verslas daiktas aisku neblogas.Tik ji reikia daryti ne siandieninio menedzmento budais.Reikia tik viska sustatyti i savo vietas.Stalius bus verslininkas kai organizuos darba pats.Staliaus,jei jam reikia pasisamdis ir menedzeri,ir administratoriu,ir medziagu tiekeja...Dabar paprastai menedzeris samdo staliu.
Sekmes versle.
deivis

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias