Diplomo vertimas

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Diplomo vertimas

Standartinė RamintaN » Tre Bir 22, 2011 14:58

Sveiki,
man skubiai reikalingas mokyklinio diplomo bei kitu sertifikatu vertimas is lietuviu i svedu kalba. Gal kas zinote kas tuo uzsiima? Buciau dekinga. P.S. nuorodos i ambasadu tinklapi nereikia,aciu :)
Mvh Raminta
RamintaN

Re: Diplomo vertimas

Standartinė Phase1 » Sek Bir 26, 2011 22:14

Tai vertejai tuom uzsiima,ir antspauda uzdes.Nueik i policija ir paklausk su kokiu lietuviu verteju jie susisiekia reikalui esant.Arba,tiesiog,pagooglink.As dabar Lietuvoj,o visi popieriai like Svedijoj tai nieko rekomenduot negaliu,neprisimenu.Nors,jei tu Skånej ar netoli tai zmonos pazistama yra verteja.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė jura » Ant Bir 28, 2011 16:34

Labas,jei zinai ambasados puslapi,tai ten ir rasi autorizuotas vertejas.Viena tokiu yra Egle,kuri gyvena Lunde ir ambasados puslapyje esanciu tel numeriu galima su ja susisiekti.tik beda ta,kad Svedijoje verciant dokumentus is lietuviu i svedu gali tik isversti,bet uztvirtinti nieks negali,net konsulate Malmeje...patys su tuo susidurem...tai geriau visus popierius yra tureti issiverstus Lietuvoje ir patvirtintus notariskai... tinka isversti ir i anglu kalba,nebutinai tik i svedu...
jura

Standartinė Phase1 » Pen Lie 08, 2011 13:32

Man isverte i svedu be antspaudo ir kur benueiciau visur tinka,nepraso antspaudo.Tik naudos nedaug,nes vistiek,reikalingas svediskas pazymejimas.Issiunciau i mokyklu ministerija,gal pades.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė daisy » Pen Lie 08, 2011 17:52

Aš irgi verčiaus Lietuvoje ir ten notariškai tvirtinaus vertejo parašą. O pačio diplomo į högskoleverket siunčiau tik kopijas, kurias patvirtino SFI.
daisy

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias