klausimas apie keltą

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: klausimas apie keltą

Standartinė Maar » Sek Geg 08, 2011 11:59

Ash jau irgi naudojuosi dfds tik tiesa kol kas per lamansha i darba.
Metu pradzhioje Norfolkline buvo nupirktas dfds ir dabar jau vadinasi dfds seaways.
Ka galiu pasakyt: Kol kas niekas per daug nepasikeite.
Kainos vis tiek pigiausios (lyginant su kitomis seafrance ir P&O, nekalbant jau apie eurotunnel)

Maisto kavos kainos viduje brangiausios. Priima atvazhiavus i kelta vienu reisu ankschiau o kartais ir 2 reisais pavyksta ilist. Praktishkai leidzhia ivazhiuot kelios minutes iki atsishvartavimo pradzhios.
Kol kas naudosiuosi... o pramogauti kelte tai ka ash zhinau, geriau gal pasnausti
Maar

Standartinė Andraika » Sek Geg 08, 2011 12:26

nu bet man visvien nesuprantama, kodėl negali paleist pigių skrydžių Lietuvon iš Sturupo, taigi tikrai atsipirktų. po šimts, nuolatinį bilietą nusipirkčiau.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Sek Geg 08, 2011 18:45

nu jo , neperseniausiai trys reisai per diena budavo i kopenhaga su Airbaltic, dabar ttik vienas su SAS ... kazkada skraide is kauno i malme Airlithuania is Kauno, bankrutavo, pamenu atvariau skrist i tevyne kaledu svest su lagaminu pilnu dovanu , o reiso nera , gerai kad informacijoj pasake kad atsauktas , buciau ten i iki vakaro prasedejes...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Sek Geg 08, 2011 19:06

kaži, jei ištaikius gerą orą, ar pavyktų su vandens motociklu parvirint?.. :think:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Sek Geg 08, 2011 19:37

O kiek pas tave benzo telpa i baka? Nes pakeliui nera koloneles niekur juroj.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Sek Geg 08, 2011 19:39

tai aš ir negalvoju sėst ir plaukt :) šiaip įdomu, ar teoriškai įmanoma, čia reiktų ir palydoviniais telefonais, ir navigacijom apsirūpint o pakeliui dar, žiū, ir pasieniečiai iš berdankės nupiltų
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Sek Geg 08, 2011 19:53

Su jachtom tai plaukia-pernai pora vyruku nusipirko cia jachta,nuleido i vandeni ir namo.Po savaites dar viena taip parplukde.Sake be jokios navigacijos,per dvi paras parplauke.As tai nerizikuociau.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Sek Geg 08, 2011 19:57

nu ne. be navigaciojs ir ryšio- ir aš nelabai. nors gal ten kokie jūrų vilkai seni?.. o tai nėra kažkokios pakrančių ten apsaugos, katra kontroliuoja eismą, tikrina ten?.. Nu maža ką gali plukdyt gi.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pir Geg 09, 2011 08:36

o tai ka ta pakranciu apsauga , juk sengeno erdveje laisvas judejimas , blogiausiu atveju sutikrins dokumentus ir tiek .... na dar pasikabines gal prie ko nors kaip jie kartais megsta , bet juridiskai nieko padaryt negali juk...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Maar » Pir Geg 09, 2011 12:13

Ash jau 1988 turejau pripuchiama valti, pasiruoshes varikli ir buvau pasiruoshes mauti i Shvedija jei ka.
Navigacija ne problema (saule zhvaidzhdes o ir kompasa galima paimti, nekalbant dabar apie GPS)
Problema, yra laivybos inspekcijos ir jos gali neblogai nuskausminti, jei galvojat kad galima shiaip plaukiot su bet kuo tai labai klystate.
Pakrantes ruozhas yra viena, jura kita.

Shiek tiek esu plaukiojes juroje su motorine valtimi, tai kaip chia pasakius. Idomu, bet rizikos yra pakankamai.
Maar

Standartinė siletyv » Pir Geg 09, 2011 20:24

DEMESIO!
Siandien is Klaipedos keltas neisplaukia,ryt jo nebus is Karlshamno.
Kadangi turejo kitas plaukt(Ferona) ,bet kazkas jam atsitiko kad negali plaukt.
Tai visa savaite bus problema su bilietaisd -pagrinde is Klaipedos,kadangi visi buvo siam vakarui parduoti ,ir kitoms dienoms beveik visi parduoti.O keleivius tures kazkaip "sukamsyt".
siletyv

Standartinė Andraika » Šeš Geg 14, 2011 22:24

Brūkštelėjau gromatą Kaunan į aerouostą piliečiui, atsakingam už Lt-Se skrydžius- pasidarė įdomu, ar yra bent kokie ateities planai su Sturupu ar Kastrupu, matysim, ką atsakys. Nes jei čia vietoj koks papigiąja skraidytų, tai būtų galima raižyt kas savaitgalį..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Simonakotryna » Tre Geg 18, 2011 09:48

Po keliones is klaipėdos i Karshamna ,man dar ilgai sapnavosi kosmarai,kaip mums reikes grysti i Lietuva,na neuzilgo irgi laukia kelione į Lietuva ir žinau vel reikes su keltu plaukt.Kajutei buvom 4vietei tik su dukra,tai dar nieko.bet sikart gal net sedimas reikes imti.
Nepatiko,nes zaidimu kampas labai jau mazas ner ten ka veikti vaikam,laiva supo,bloga buvo ir man ir dukrai visa nakti,tai tieke gerai ,kad toletas kajutei :mrgreen: likom nemiegojusios, o dar pagalvoju apie tas keltu avarijas pastaruojumetu kur ivyko,tai is vis negera net galvot apie kelione keltu...
Simonakotryna

Standartinė dita12 » Pen Lie 08, 2011 08:42

mes plauksime Gdynia-Karlskrona, kadangi plaukimas diena ir tik 10 val (po paskutines keliones 22 val is Kylio man tai atrodo labai trumpai). Kainos atzvilgiu is Lietuvos tai geriausias pasirinkimas, kas del kokybes parasysim veliau :) tikimes labai blogai nebus :)
dita12

Standartinė Aivaras noreika » Ant Lie 12, 2011 14:39

labas ziurekit gal kasnors susiduret su tokiu klausimu. ar ymanoma su keltu keltis i anglija is svedijos ar is svedijos i koke belgija kad butu arciau o gal is kokios danijos i anglija zemelapi ziurejau kaskokie plauke tik nezinau ar ten keleivinei ar tik tie su konteinereis gal kas zinot parasykit dekui :greetings-wavingyellow:
Aivaras noreika

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių