motoroleriu, valciu varikliu , dviraciu,gabenimas i lietuv

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

motoroleriu, valciu varikliu , dviraciu,gabenimas i lietuv

Standartinė rapolis » Sek Kov 13, 2011 20:29

Sveiki noriu paklaust kaip legalei per siena gabenti tokias transporto priemones kaip motorolerius(jis nera buves registruotas swedijoja )dviracius ,arba valciu variklius.Esu girdejas apie pirkimo pardavimo kvitus ,ar ju uztenka ar tai tik paprastas pinigu paemimo kvitas galiojantis tik swedijoje, ir pasenieciuj jis bus negaliojantis
rapolis

Re: motoroleriu, valciu varikliu , dviraciu,gabenimas i li

Standartinė siletyv » Sek Kov 13, 2011 20:42

Jei is svedo pirkai ,tai butu gerai ,kad ant to kvito parasytu telefono numeri.Paskambins muitininkai ir viska issiaiskins.O is juoduku tai geriau nepirk nieko.motoroleriui tai turi buti rimti pirkimo dokumentai.(Faktura su visais imones pardavusios rekvizitais)
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė rapolis » Sek Kov 13, 2011 22:06

Beda tame kad tas motoroleris isvis nieko neturi nei dokumentu nei numeriu , ir isvis jis gal kaikur siuksline rastas,tas zmogus turi person numeri ir sutinka surasyt pirkimo pardavimo popieriu ,tik va kazin ar to uzteks ?
rapolis

Standartinė siletyv » Sek Kov 13, 2011 22:28

.Na sunku patart,as tai nerizikuociau.Nes tokiems daiktams,kuriuos reikia registruoti,turi buti rimti isigijimo dokumentai.Sitam krante ne taip baisu-ne kasdein tikrina.Bet Klaipedoj tai bus dideliu problemu(arba kysys isgelbes :grin: )
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė colianas » Sek Kov 13, 2011 22:43

Tai neturi pazystamo furisto,idek i fura duok jam 500lt ir tavo mopedas namie.O su varikliais isirasyk ta kvita,jei lt muitininkai kabinesis, o aisku kabinesis,duok 200lt jokiu problemu.Nu o jei svedu muitininkai sustabdytu, tai jau reikalu daugiau,turetum duoti svedo tel.nr.is kurio pirkai ar dovanu gavai,svedas turetu garantuoti uz tave muitininkams kad tie daiktai nevogti.
AS NEISRANKUS MAN UZTENKA TIK PACIO GERIAUSIO :)
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė edmundasb » Pir Kov 14, 2011 05:48

Kazkaip viskas itartinai skamba..... :think:
Vartotojo avataras
edmundasb

Standartinė rapolis » Pir Kov 14, 2011 13:35

Kazin kas cia itartino,jai swedijoj istatimai nedraudzia turint motoroleri iki 50 kubiku vazinet juo neregistruotu,tik turet draudima ,beja ji pas mane yra bet mutininkui to neuzteks ,ir nemanau kad uzteks pirkimo pardavimo kvito ,teks palikt prie medzio gal kas pasims ,juk gera susisiekimo priemone :character-oldtimer:
Kazkas rase apie furistus ,taip turiu pazistama netgi uz dyka parveztu ,bet yra vienas bet ,o jai ji patikrins? :think:
rapolis

Standartinė Phase1 » Pir Kov 14, 2011 22:23

Jei turi pirkimo kvita ir dar draudima savo vardu tai vezkis nieko nebijodamas per visas muitines.Lietuvos muitininkai jau pasimoke ir mandagesni,kiek teko susidurt paskutiniu metu.Jei jam kas nepatinka tai tegul pats skambinasi,tikrina tavo nurodytu numeriu ar i svedu ambasada,o kai pasirodys,kad tu buvai teisus tai parasyk skunda.Beje,visus savo situos planus isdestyk tam muitininkui ir tegul pats spendzia ar nori dar del kysio liezuvi laidyt ar be problemu dirbt.Patikek-pades.O jei ne tai i teisma ir moraline prisiteisi dar papildomai,kad nuosavu daiktu i sali ivezt neduoda ir is pirsto lauztai itarineja.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė siletyv » Pir Kov 14, 2011 22:40

Kaip neregistruotu?Visi motoroleriai yra registruuoti ir numerius turi,ir teisiu reikia specialiu-tik jas isduoda per viena diena,kai perki isklausai instruktaza ir vaziuok i sveikata.
siletyv

Standartinė Edgaras » Ant Kov 15, 2011 23:56

O jaigul as perku LOPISE zoliapjoves,trimerius,pjuklus,ir panasu chlama,ir man svedukai duoda kvitukus(paprasius,seip jie ten nedalina tokiu) tai irgi prisikabinetu muitineje? nes aplink mane ira tu lopisu nemazu,tai gal tautieciam uzvest tokiu pigesniu padarku.tik va,muitine ka pasakys.
Edgaras

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias