tautiečiai pasaulyje

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Re: tautiečiai pasaulyje

Standartinė edmundasb » Sek Kov 13, 2011 22:21

siletyv rašė:O tai kad Lietuvoje kysiams nereikia priezasciu.Greiciau reikia rimtos priezasties ,kad neduot.Nedaviau paskutiniais metias niekam lietuvoj,tai namo pardavimo dokumentus tvarkiau tris metus.Zemetvarkoj tiesiai ,sviesiai pasake-stuka euru ir bus greiciau .Tai nedaviau ir laukiau vienos pazymos puse metu-per ta laika kitos pazymos paseno .Ir t.t.
O cia reikejo namo rekonstrukcijai leidomo(byglöv),tai ant popieriaus lapo nupiesiau (net be liniuote,kaip pirmokas)ir po dvieju savaiciu gavau-tiesa sumokejau 1800 kronu.Gavau ta pati lapa,ant kurio nupiesiau tik su anspaudu ir parasu ,kad galiu vykdyt darbus.

PATS MACIAU !!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------
MATOT, ZMONES GERIEJI, DISKUSIJA CIA BUS BEGALINE...........
AS GALIU PASAKYTI STAI KA - KIEM MAN PACIAM TEKO GYVENTI UZSIENYJE (10 METU!), TAI REIKALAS LABAI PAPRASTAS :
TEN JEI KREIPIESI I BET KOKIA ISTAIGA SU REIKALU- TAU VISUOMET PADES (be kysio, be to - kaip paimsi kysi, jei viska per 10 met tvarkiau telefonu ir pastu. Iskaitant automobiliu pardavima, draudima, Tv, interneta, elektra , banko paslaugas ir tt...!!!!)......
O LIETUVOJ JEI TIK GALES - PASISTENGS KAIP NORS PAKENKTI (o kas tada kysius ims?)......
LIETUVIS LIETUVIUI LIETUVIS...!!!!!!!!.....
AMEN
DAUGIAU NETURIU KA PASAKYTI. :whistle:
Vartotojo avataras
edmundasb

Standartinė Andraika » Sek Kov 13, 2011 22:24

siletyv rašė:O tai kad Lietuvoje kysiams nereikia priezasciu.Greiciau reikia rimtos priezasties ,kad neduot.Nedaviau paskutiniais metias niekam lietuvoj,tai namo pardavimo dokumentus tvarkiau tris metus.

haha, namų valdos popierių sutvarkymo tebelaukiu nuo 2002 :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Pir Kov 14, 2011 22:48

Nu,Sorry guys,tada nelabai ir rupejo,sakyciau,jei tiek metu laukt reikia. As pats pirkau buta Vilniuj pries isvaziuodamas i Svedija:per kokius 2 menesius susitvarkiau popierius,jei gerai pamenu.Jei negreiciau.Ir dar vazinet teko is Vilniaus i Panevezio apskriti.Kadastre skubos tvarka dariau tai,gal kokia 50-tine biski daugiau teko paklot.Ir jokiu kalbu apie kysius tukstanciais euru.Draugo brolis pirko zeme Vilniaus apskrity namo statybai ir perrasinejo zemes paskirti tai,irgi,jokiu kalbu apie kysius.Nebent,nesake,bet jis toks nenutylintis tai netikiu,kad nepaputotu ant valdininku.Dabar i motinos zeme kesinasi salia apsigyvenes zmogelis,o si tos zemes nera iregistravusi,nes visi kaimelyje zino kieno ji.Tai paskambinejau i visokius apskriciu ir prieskario Lietuvos archyvus tai visur tas pats atsakymas:tegul atvaziuoja su tais dokumentais,kuriuos turi,o tada jau spresim ir ieskosim.Trukme iki 2 savaiciu.
Ne,be bajerio.Nesakau,kad skiedziat,jokiais budais,o tik nelabai rupi itariu.Arba uzsokot ant kokio pilvoto budulio,kuriam jau laikas apleist vieta tai tas ir kala "po polnoj"-duok stuka euru ir gausi popierius rytoj.Arba dar variantas,kad tuos popierius bandet tvarkyt tai bumo laikais kai zemetvarkos ir kadastrai buvo uzversti prasymais ir is tiesu,ju tarkymas labai ilgai uztrukdavo.O kur paklausa-cia ir pasiula atsiranda.Rinkos desnis,nieko nepadarysi!Nori eiles pries Jurgi ir Antana tai ir klok stuka euru.Kitais zodziais:paslauga daro,o pagal rinka ir ikainiai.Lietuva tik atsigavinejo tai visur spragu ir pilna buvo.Aisku ju ir dabar pilna like,bet jau maziau.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė bill » Ant Kov 15, 2011 15:30

Phase1 , toks pokalbis kad kad kazkas susitvarke Lietuvoje kazka tai be kysiu cia neidomus, nes nebus apie ka bumbet , kai kuriem asmenim tiesiog chroniskai reikalinga aimanuot kaip baisu lietuvoje , antraip tas nuvalkiotas posakis kaip "lietuvis lietuviui lietuvis " ar panasus nuvalkioti epitetai apie tvartus ir kaimynu namus nebeteks prasmes ...na ir ir ju kaip sventesniu uz kitus tautiecius statusas nukris ju paciu akyse.... na tokios mintys man kyla pasiskaicius cia kai kuriuos pareiskimus :confusion-confused:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Audrius79 » Ant Kov 15, 2011 19:41

tvarkom dabar kaip tik namu valdos popierius dabar galima iteisint nelegalias statybas be baudu iki 2013 manau priestatus ir panasius statinius del namu ant ezero kranto nezinau .Tai nuo lapkricio menesio atrodo jau ipusejom kysiu nedavem bet viskas vyksta tuo greiciu kuriuo vyksta gerai kad kad pussesere yra lietuvoj kuri turi laiko nes paciam gyvenant cia tai neimanoma.
Audrius79

Standartinė Andraika » Ant Kov 15, 2011 20:33

o, gal čigonai savo taborą įsiteisins :)
aš tai jo, niekur neskubu- kyšiais nekamšysiu, o jei laukia- tegu laukia, ten, kur pirkau sodybą- žemėtvarkoj diedai seni sėdi, visvien juos pergyvensiu..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė kestutis » Ant Kov 15, 2011 21:16

man irgi iskylo klausimelis su tom zemem,turiu LT zemes dirbamos geodeziniai matavimai padaryti viskas tvarkoj ,tik nenuvykstu i Lietuva tu popieriu tvarkyt ,NOTARIUS PUBLICUS cia svedijoj parase tipo igaliojima ,kad tuos reikalus tvarkytu mano tetis ,ty as igaliojau savo teva ,nusiunciau viska regystruotu laisku ,bet lietuviskas notaras tai sako man negalioja.kur teisybe nebenoriu to svedo erzint su lt promlemom.Gal lt notaras teisus jei skaityt nemoka nez.?
kestutis

Standartinė Andraika » Ant Kov 15, 2011 21:33

o kokia kalba parašė? nes, pvz, angliškai išverstas lietuviškas notaro patvirtintas dokumentas čia galioja.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ant Kov 15, 2011 21:41

Man kai reikejo pardavinet nama Lietuvoje irgi turejau ta problema-net kreipiausi pas verteja ,kad isverstu igaliojima.Pasirodo ,kad nereikia vertimo-parasiau viska lietuviskai,notare patvirtino ir nusiunciau iLlietuva.Ir viskas tiko.
As net juokiausi pas notare,kad galiu igaliot drauga issaudyt visus kaimynus ir ju namus padegt.Ji sako-taip ,as tvirtinu tavo valia, o ka tu igalioji ,tai tavo reikalas.Ji nieko nesuprasdama lietuviskai tik patikrino pagal pasa ar as tikrai esu as ,dave tusinuka su kuriuo pasirasiau ir sumokejau 250 kronu.Uzdejo antspauda,pasirase ir viskas.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Audrius79 » Ant Kov 15, 2011 21:50

igaliojima galima padaryt per ambasada lietuviskai su lietuvisku stampu
Audrius79

Standartinė kestutis » Ant Kov 15, 2011 21:54

izangos svedu kalba ,tekstas lietuviu kalba ,dar notaras pasijuoke rasyk ka nory ,cia musu darbas ,jei netiks atvaziouk paskambinsiu i lt ,taip ir paliko man geda kad traukt teva i tokias pinkles ,tai vasara gal susitvarkysiu nuvykes.bet palieku durnio vietoj.
kestutis

Standartinė bill » Tre Kov 16, 2011 20:18

Malmej konsulate galima gaut konsulo notarini igaliojimo patvirtinima , tik teksta reikia jau turet savo pasiruosus, jis tvirtina nemokamai ,na bent mum nieko nekainavo .
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Phase1 » Pen Kov 18, 2011 17:07

siletyv » Ant Kov 15, 2011 20:41
Man kai reikejo pardavinet nama Lietuvoje irgi turejau ta problema-net kreipiausi pas verteja ,kad isverstu igaliojima.Pasirodo ,kad nereikia vertimo-parasiau viska lietuviskai,notare patvirtino ir nusiunciau iLlietuva.Ir viskas tiko.
As net juokiausi pas notare,kad galiu igaliot drauga issaudyt visus kaimynus ir ju namus padegt.Ji sako-taip ,as tvirtinu tavo valia, o ka tu igalioji ,tai tavo reikalas.Ji nieko nesuprasdama lietuviskai tik patikrino pagal pasa ar as tikrai esu as ,dave tusinuka su kuriuo pasirasiau ir sumokejau 250 kronu.Uzdejo antspauda,pasirase ir viskas.

Tai taip,is vienos puses tai notarui visiskai neidomu kam tu nori patvirtinimo,jis tik patvirtina,kad ta popieriu parases zmogus yra tikrai tas kuom dedasi.
Bet is kitos puses tai sau duobe gali issikast.Galima parasyt tiesiai per aplinkui,kad zemiau pasirases zmogus,pvz.,apsiima apmoket tavo banko skola.Tada notaro patvirtinimas bus kaip jo paties sutikimas.Nesvarbu,kad jis ir paraso "tvirtinu".
Cia mano tokia dabar automatiska pirma atejusi i galva mintis ir nuomone i toki lengvabudi poelgi kai nieko nesuprasdamas kas parasyta,tviritni.
Vartotojo avataras
Phase1

Ankstesnis

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių