uppehållsrätt

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

uppehållsrätt

Standartinė tomas1979 » Sek Kov 06, 2011 13:09

labai noreciau gauti konkrecios informacijos apie uppehållsrätt. kokius privalumus jis duoda? tik nereikia pamokslu apie svedijos isnaudojima ir panasiai.
tiesiog pasidalinkit informacija.klausiu todel kad mano svedu kalba kolkas silpna ir mazai ka suprantu.
dekui is anksto.galit rasyt ir i pm.
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Re: uppehållsrätt

Standartinė funkyte » Sek Kov 06, 2011 18:41

Čia ne leidimas gyventi, bet teisė gyventi šalyje, ryšium su tuo,kad tu dirbi.Daugiau nelabai galiu ką pasakyt, nes nesenai pati jį gavau,nes mano vyras dirbantis. Tai jis man pravertė tvarkantis "barnbidrag" išmokas vaikam. ID bandžiau tvarkytis, bet visur atsakymas NE, nes neturiu Europinio lietuviško paso. Va tiek....
funkyte

Standartinė kunkulis » Sek Kov 06, 2011 20:38

O kas cia dar per europinis lietuviskas pasas? Tipo zalias ar asmens tapatybes kortele netinka?
kunkulis

Standartinė virgum » Sek Kov 06, 2011 20:43

Dabar reik to naujo raudono paso :grin:
virgum

Standartinė kunkulis » Sek Kov 06, 2011 20:50

Nu jo, jau "uzgooglinau", kad turi buti su biometriniais duomenimis, tas kuris eina nuo 2006 09 pagal ES 2252/2004 direktyva :grin:
kunkulis

Standartinė Phase1 » Sek Kov 06, 2011 22:03

funkyte » Sek Kov 06, 2011 17:41
ID bandžiau tvarkytis, bet visur atsakymas NE, nes neturiu Europinio lietuviško paso. Va tiek....

O ka turi, lietuviska ID kortele? Tada eik i Skatteverketa ir issiimk svediska ID ir nereikes Lietuvisko paso,visur tave priims,kur nepriima be lietuvisko paso.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Phase1 » Sek Kov 06, 2011 22:03

PVZ,.-bankas.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė funkyte » Pir Kov 07, 2011 12:15

Ar tu misliji kad nebuvau? Skattverketas pirmas man pasake kad reik EU paso,kortele netinka identifikavimui, tad nieko padet negali, jau buvau ir kronas sumokejus uz ID. Pasakiau kad turiu banke saskaita,internetine bankininkyste,kortele banko,tai jie ir pasiule man i banka, nes sako,jei tau viska isdave su lietuviska kortele, reiskias jie tave identifikavo ir bankas gali padaryt ID. Bet ten vel sudas,atsiprasant, darbuotojas tik mikcioja,laksto konsultuotis su kitais i vsio, sorry,niekuom padet negalime, skattverketas turi isduoti ID.
Jau tas debilizmas uzkniso juodai, vyras mano dirba kitam mieste, nuejo ten issiimt banko kortele, ir tuo paciu paprasyt ID, nu ir ka, jokiu problemu, pulteli internetui su sask iskart gavo,kortele rytoj, o del ID paprase nuotrauku ir personbevis is skattverketo. Viskas, visi reikalai, atstumas nuo musu skiriasi 85 km, o banko taisykles visiskai kitokios.
Turit kas minciu apie tokius neismanelius darbuotojus :grin: ?Kaip sitaip, nieko nebesuprantu.....
funkyte

Standartinė Andraika » Pir Kov 07, 2011 12:31

o negali but, kad vyras yra dirbantis, todel am paprasciau? ar dirbat legaliai abudu?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė virgum » Pir Kov 07, 2011 13:04

Istiesu dabar be lietuvisko paso, neduoda ID korteles!!!vieni draugai ejo su senais pasais, tai pasiunte, o drauge nuejo su raudonu naujuoju pasu po dvieju sav gavo ID :grin:
virgum

Standartinė funkyte » Pir Kov 07, 2011 15:55

As tai nedirbu isvis,mokaus SFI, o vyras dirba legaliai. Banke kaip man sake, kad darbdavys gali patvirtint tapatybe,tai irgi jokiu problemu nebus, bet tas ir yra,kad jis ejo i banka be darbdavio, ir tai net neprisikabino prie nieko, nebuvo sake jokio pasakymo kad negalim.
Bet pagalvojus tvarka cia tai tokia idomi, nesvarbu kad nedirbu, bet gyvenu cia,man suteike personnumeri, teise gyventi, ir uz vaikus jau gaunu ismokas, esu registruota.......kaip jie leidzia man cia gyvent jei nezino kas as esu,gal as kokia apsimetele. pvz. juk su bet kokiu pasu, kuriam butu nuotraukoj panasus veidas i mano, galeciau atvykus tvarkytis visus popierius, turiu galvoj ne savo vardu ir taip apgaudinet valstybe, juk vis delto jie neidentifikuoja, nu kazkokia sistema neaiski......dabar manau reik laukt, vyras gaus ID,man irgi turetu be problemu jau isduot, jei neras vel prie ko prisikabint
funkyte

Standartinė Kriapst » Pir Kov 07, 2011 16:33

Sveiki,

jeigu dar kam kyla klasusimu del uppehållsrätt arba uppehållstillstånd, mielai kreipkites i mane ovidijus8310@gmail.com. Pabandysiu padeti.
Beje trumpai akim perkraciau, kas parasyta siame forume, tai man net sunku patiketi, kad kazkas reikalavo is Jusu paso, ID koretele pagal galiojancius Europos Sajungos tapatybes identifikavimo direktyvos punktus taip pat tinka. Manau labai priklauso su kuo Skatteverkete kalbate, kokia kalba kalbate, kaip kalbate. Kiekviena biurokratija turi 20 galvu, viena nukirtus isauga dar 10.

Je ka rasykit, padesiu.
Ovidijus.
Kriapst

Standartinė funkyte » Pir Kov 07, 2011 16:54

As tai kalbu anglu,nes kitaip kolkas nemoku. O su kuo ten daugiau gali pakalbet,jei ne su dirbanciais,kur priimineja visus zmogeliukus, vienam atrodo taip,kitam kitaip,ir pasiuncia n....kad nereiktu vargt. Jei sakai kad lietuviska ID tinka, tai gal turi kokia nuoroda imest svedu kalba,kad atsispausdinus butu galima nunest ir pakist jiem tiesiai po nosim paskaityt? Kazin ka tada besakytu?
funkyte

Standartinė Kriapst » Pir Kov 07, 2011 17:05

Na nuorodu kisimas po nosimis zmones erzina, o suerzinti zmones nera draugiski.
Reiketu zinoti daugiau apie tavo situacija. Nelabai supratau, ka tu nori registruoti, paaiskink.
Kriapst

Standartinė funkyte » Pir Kov 07, 2011 17:48

Nieko neregistruoti, tiesiog pasidaryti ID kortele i vsio. Nei skatteverketas nei bankas nedaro to be EU paso,paprasta situacija.
funkyte

Kitas

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias