Lietuviska firma svedijoje

Diskusijos be apribojimų. Na, beveik be apribojimų

Lietuviska firma svedijoje

Standartinė TADAS 2+1 » Ket Vas 17, 2011 19:39

Sveiki esu naujokas sitame forume.Turiu dauk klausimu ir tikiuosi rasti y juos atsakymus.
Lietuvoje turiu AB.Ar ymanoma ta firma perkelti cia y Svedija ir dirbti cia mokant lietuviskus mokescius?Ar eina tik dirbti bet moketi svediskus mokescius?Nu ir taip toliau.Gal kas turite patirties, galite padeti?Jau visai pasimetes esu.
TADAS 2+1

Re: Lietuviska firma svedijoje

Standartinė siletyv » Ket Vas 17, 2011 22:13

Jau rasyta desimt kartu.Netingek ,pasiieskok forume.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Pen Vas 18, 2011 21:09

Na jei nerasi senos temos sukonkretink savo klausymus gal kam bus idomu. Mane domina,kokia nauda perkelti lietuviska AB i Svedija. LT nera viena is mokesciu rojaus valstybiu. Zinau keleta atveju ,kada tokio tipo AB naudingi, dazniausiai isnaudojamajai, nusikalstamajai veiklai...
lcj

Standartinė SIRDELE » Pen Vas 18, 2011 22:09

perkelti , gal ir nebutina Lt firmos i svedija :roll: , o tiesiog isteigti padalini Lt firmos svedijoje ...
SIRDELE

Standartinė siletyv » Pen Vas 18, 2011 22:18

Tai dirbk cia su lietuviska firma,mokek mokescius Lietuvoj ir nieko nereikia niekur perkelt.Tik klausimas ar rasi darbu su lietuviska firma,nes jai negalioja ROT-as.Nebent dirbt pusiau juodai ir pigiai.O siaip svedai mielai samdo lietuviskas imones kad jiems nereiketu moket mokesciu-perveda visa suma i lietuva ir ten kaip norit-mokesit ar nemokesit mokescius,svedas nusiplauna rankas.Bet ir socialiniu garantiju cia nebus su lietuviska imone.Neduok dieve ,susizeisit,tai tik uz pinigus suteiks pirma pagalba ir i Lietuva gydytis.Zinau daug atveju,kai lietuvis turi "Enskild firma",o samdomi jo darbininkai dirba lietuviskoj imonej.Cia gerai ,kad nemoket darbdavio mokescio.Nes ARBETSGIVARE AVGIFT tikrai "mauna kelnes"Nuo siu metu jau 32 %,nors dar pernai buvo 25%.
Na cia niekas negali patart,kiekvienas daro kaip jam atrodo geriau.
Sekmes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė SIRDELE » Pen Vas 18, 2011 22:24

jei esi uzsirekomendaves , visada turesi darbu svedijoje su lietuviska firma ;-)
SIRDELE

Standartinė SIRDELE » Pen Vas 18, 2011 22:25

beje sakau is patirties , o ne is pirsto lauziu :smile:
SIRDELE

Standartinė siletyv » Pen Vas 18, 2011 22:51

Na ta tai visi zinom.Bet ka patart zmogui,ka tik atvaziavusiam i Svedija ,neturinciam cia idirbio?Kaip nueit pas pirma sveda ir save pristatyt?Va ir gaunasi uzburtas ratas-kol neturi rekomendaciju-esi niekam cia nereikalingas.O rekomendaciju neturi,kol nepadarai keliems svedams darbu.
siletyv

Standartinė Audrius79 » Šeš Vas 19, 2011 10:53

Kokioj sriti tu ruosiesi dirbti kuom uzsiema tavo ab
Audrius79

Standartinė TADAS 2+1 » Ant Vas 22, 2011 12:33

As jau ir ne toks naujokas cia Svedijoje.Jau keturi metai dirbu cia tik ne su savo firma dirbu pas kita zmogu.Ir rekomendaciju jau nemazai turiu ir visi sako kad dirbu super (cia nesigiriant :oops: ) bet va mastau kaip cia savo ka susikurti gal saviske tasikelti is lietuvos?Galiu dirbti viska kas liece su statybomis nuo pamatu iki stogo pastatau nama ir yruosiu jy.Bet perskaiciau jusu komentarus jau net ir nebezinau ko griebtis nu dar aiskinsiuosi kaip ce kas.Labai aciu uz komentarus ir lauksiu ju dar! :smile:
TADAS 2+1

Grįžti į Diskusijų klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias