Idomios nuorodos

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Re: Idomios nuorodos

Standartinė Faustukas » Ket Geg 24, 2012 20:18

Saunus kovos menas ,.grazus akiai paziureti :grin: .Siaip tai tik skaiciau apie tai kazkada,o pamaciau tik dabar. :grin:
http://oko-planet.su/politik/politikarm ... video.html
Faustukas

Standartinė Andraika » Ket Geg 24, 2012 22:03

rusai bando aikido įsisąvint :mrgreen: tikiu, kad yra tikrų meistrų kažkur ten, rytuose.. ale kiek teko sutikt gatvėj- po pirmų bankių baigiasi ten danai ir diržai ir prasideda malūnai su kūlokais, ar būtųm karate ar kas ten populiaru buvo dar.. ušu kažkokie :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Pen Geg 25, 2012 20:07

ren tv , jo ta televizija paziuri , gali patiket ir kad kaimynas marsietis .... o tokiu kovu meistru , kas tarnavo dar sovietinej armijoj zino , jie atvaziuodavo , pademonstruodavo ka moka ir tiek , niekas daugiau ten tokiom nesamonem neuziiminedavo, o kareiviu pagrindinis uzsiemimas ne kokie tai kovos menai , bet mustras budavo , niekam kitam laiko nelikdavo, nemanau kad ten kazkas iki dabar pasikeite , tos pacios portenkes su podsyvkem pas soldafonus ir nuo zygiavomo nutrinti ciabatai ...
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Faustukas » Pen Geg 25, 2012 20:34

Siaip tai as visai kitus niuansus turejau omenyje kai dejau ta nuoroda..,neturiu tokios TV. :grin: :grin:
Faustukas

Standartinė bill » Pen Geg 25, 2012 23:45

na tai jau uzteko kai komentatorius pasake kad ten kazkokie tai jau baisiai slapti kadrai , viskas aisku pasidare kad ten tipinis tos televizijos stilius , moka jie makaronus kabint....
Vartotojo avataras
bill

Standartinė pagan » Sek Lap 25, 2012 18:52

http://www.15min.lt/naujiena/kultura/ki ... s-4-281694

nežinau ar filmo autorė forumo dalyvė ar ne... tačiau niekada nepritarčiau savo gimtinės maišymo su visokiu ŠŠŠ..., net jei tai ir tiesa ir net jei už tai gerai moka...
pagan

Standartinė Andraika » Sek Lap 25, 2012 19:27

kiekviena tauta turi savo šlamšto (filmo nemačiau, tai jam netaikau), bet jei rodo marozus alkoholikus su žmogėdros Eločkos iš 12 kėdžių žodynėliu ir primato poreikiais- tai čia ne maišymas su kažkuo o tiesiog faktai. Pagalvojau, koks būtų ažiotažas, jei įvedam pratransliuot tą LNK laidą 24 valandos su titrais :mrgreen:
pas mane į svečius kažkada prašėsi LTV laida "emigrantai", bet užklausiau, ko jie tikisi- verslo imperijos nesukūriau, išvažiavau ne dėl pinigų, niekas nemirė ir neapgavo švedai, nenusilaužiau kojos, apie ką kalbėsim?.. tai taip ir prapuolė neatsakę...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė lcj » Pir Lap 26, 2012 20:46

Manau, kad zinau kodel neatsake laida "emigrantai". Rado , kitus ,kurie paseke pasaka apie Eldorada. To filmo nemaciau, bet butinai paziuresiu.Dar perskaitysiu L.Lavastes paskutine knyga ir visus A. Uzkalnio straipsnius, kurie bus nukreipti pries runkeliniplebsa. Toks kovos budas , mano nuomone yra pranasesnis , nei buda pasirinko lietuvis gyvenantis Norvegijoje. (Tas kur visus priduoda policijai)
lcj

Standartinė pagan » Ant Lap 27, 2012 20:04

taip - faktai,tik tuos faktus JAU žinom... žino švedai,anglai,norvegai ir visi kiti ...ai, gal aš klystu,nes mano nuomonė irgi tik iš straipsnio (pačio filmo nemačiau)tačiau apie ka filmas ten pakankamai prirašyta... man nepatiko tai kad lenkai,rumunai,latviai,rusai,ukrain... ir kiti ...ai tokio filmo nekūrė,o vat lietuvė super režisierė pasitaikė... sukūrė. Jai - pliusas ir honoraras,o kas Lietuvai?
pagan

Standartinė Andraika » Ant Lap 27, 2012 20:12

tai gal lenka, rumunai, rusai, ukrainiečiai (čia galima įrašyt visus kitus) ir kiti irgi yra prikūrę tokių filmų, tik nežinom mes. Švedai jau apie mūsų autosukčius filmų prikūrė. tai ir ant jų dabar pykt?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Ant Lap 27, 2012 20:18

O kur jau galima pamatyt.Kazakip nerandu is kur galeciau parsisiust.
Gal kas jau turit?
Imeskit nuoroda.Smalsu butu paziuret i pazystamus veidus.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė pagan » Ant Lap 27, 2012 20:24

tai ne tik apie autosukčius,mačiau kaip jie rodė močiutę Lietuvoj rankom karvę melžiančią... bandė ja rusiškai kalbint o ji nieko nesuprato... pagal juos tikriausia tai akmens amžius... nu ir bala jų nematė... pasijuokiau ir viskas. Kitaip kada savi...
pagan

Standartinė siletyv » Ant Lap 27, 2012 21:22

Ka padaryt,kad ant Lietuvos zemes dar daug "egzotikos" yra.Ne vienos salies televizija filmavo ir rode lietuviskus lauko tualetus ,kaip tikrai akmens amziaus atgyvena.
Bet yra ,kaip yra.Bet uztai mes nevalgom supuvusios silkes.Jos kvapas bjauresnis uz lauko tualeto.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Tre Lap 28, 2012 11:48

As valgau, man visai skanu :-)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė pagan » Tre Lap 28, 2012 13:41

mano sfi mokytoja sako kad ja skaniau valgyti lauke... ypač, jei namie nėra geros ventiliacijos
pagan

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių