Vairuotojo pažymėjimo keitimas

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Re: Vairuotojo pažymėjimo keitimas

Standartinė mazute » Šeš Lie 25, 2009 20:39

siaip mano drauga kiek sustabde kartu policija tai labai itariai ziuredavo i teises ir vis pasakydavo kad reikia pasikeist i svediskas,pasikeite ir ramu,nereikia niekam nieko aiskinti,o ir pati procedura neuztrunka ilgai!!!juk ant senu teisiu nera vertimo anglu kalba,tai is kur jiems zinot ka ten parodai!!! :grin:
mazute

Standartinė Bassas » Ket Vas 11, 2010 15:47

tai tie kurie aiskinat kad reikia pasikeisti, tai ir paminekit kad kalbat apie seno pavyzdzio vairuotojo pazymejima, o ne apie naujo europinio pavyzdzio, o tai balamutinat zmones
http://www.datorvard.se-kompiuterių (laptopų ir stacionarių) taisymas, surinkimas, kompiuterių ir jų dalių pardavimas, internetinių svetainių kūrimas.
Vartotojo avataras
Bassas

Standartinė siletyv » Ket Vas 11, 2010 18:50

Kaip tik seno pavyzdio nekeicia,reikia pirmiausia Lietuvoje pasikeisti i naujo pavyzdzio.Tada galima keisti i svediska.Butina salyga -buti pragyvenus(registruotam ir su PN)nemaziau 185 dienas.Kainuoja 660 kronu.
http://www.korkortsportalen.se/jag-har- ... a-korkort/
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė devoox » Pen Vas 12, 2010 09:47

siletyv rašė:Kaip tik seno pavyzdio nekeicia,reikia pirmiausia Lietuvoje pasikeisti i naujo pavyzdzio.Tada galima keisti i svediska.Butina salyga -buti pragyvenus(registruotam ir su PN)nemaziau 185 dienas.Kainuoja 660 kronu.
http://www.korkortsportalen.se/jag-har- ... a-korkort/

Hmm.. gal ir keitesi taisykles, bet pries 2 metus keiciausi savo senas lietuviskas teises (isduotos 1999) Svedijoje. Tiesiog jiems issiunciau su prasymu, ir tada per pora menesiu (jo, biski uzsitese keitimas, kai jie jas issiunte i LT) gavau svediskas. Pragyvenimo laikas ir kaina buvo tokie patys.
devoox

Standartinė Bassas » Sek Vas 14, 2010 13:36

na as turejau ka kita omeny :) jeigu pas tave seno pavyzdzio vairuotojo pazymejimas, tai svedai prie jo gali prikibti ir ji reiketu pasikeisti arba i naujo pavyzdzio lietuviska galiojanti visoje EU arba i svediska (pastarajam gal yra kokia tai atskira tvarka). jeigu yra lietuviskas naujo pavyzdzio vairuotojo pazymejimas, tada nera tokios butinybes (niekas neprikibs ta prasme) keistis ji i svediska :whistle:
http://www.datorvard.se-kompiuterių (laptopų ir stacionarių) taisymas, surinkimas, kompiuterių ir jų dalių pardavimas, internetinių svetainių kūrimas.
Vartotojo avataras
Bassas

Standartinė Edgaras » Sek Vas 14, 2010 19:43

Keicia ir seno pavyzdzio teises ..tevai pries kaledas gavo svediskas,nes turejo Lietuviskas laminuotas teises,ir pasikeite,kainavo 720kr
Edgaras

Standartinė Daima » Pir Vas 15, 2010 19:18

Jei teises lietuviskos naujos,europines,tos mazutes, rozines spalvos,tada nera jokios butinybes keistis i svediska.As keiciaus del to,kad baige galioti mano svediska id kortele,tad pagalvojau,kad visai neblogai turet viena korta maziau piniginej,nes kaip zinoma,svediskos teises galioja ir kaip id korta.Vat.
O svediskos teises gali praverst jei sugalvosi ieskot darbo susijusiu su vairavimu,tada jie nores kad tu turetum svediskas teises(nors gal ne visais atvejais,nezinau)
Daima

Standartinė simona25 » Tre Rgp 22, 2012 19:25

Sveiki norejau suzinoti gal kas neseniai keitetes vairuotojo pazymejima? kokia procedura? esme tame kad turiu lietuviskas euro standarto teises bet man baigesi ju galiojimo laikas. Esu registruota svedijoje ir esme tame kad skaitineju regitros puslapyje kad jie keicia tik tiems kas registruoti lietuvoje. tai man galvoju bus gal paprasciau pasikeisti i svediskas ir viskas. Gal kas zinot kokiu dokumentu reikia ir dar ko nors ? Aciu
simona25

Standartinė siletyv » Tre Rgp 22, 2012 20:29

Jei jau pasibaige galiojimo laikas,tai cia nepakeis.Reikejo spet issiust,kol jos dar galiojo-ziuri pagal pasto spauda.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė simona25 » Ket Rgp 23, 2012 17:57

dar jis galioja man bet kiek laiko uztrunka kol svedijoj pakeicia jas ? ko dar reikia? ar tik uztenka issiusti ir atsiuncia svediskas???
simona25

Standartinė siletyv » Ket Rgp 23, 2012 18:13

Pirmiausia reikia anketa uzsakyt internetu,ja uzpildyt,pridet teises ir issiust.Iki tos dienos kai issiusi ,jos turi buti nepasibaigusios.O paskui ten tikrina ju tikruma,jei viskas gerai atsiuncia blanka ,ant kurio reikia uzklijuot nuotrauka ir pasirasyt nurodytoj vietoj.ir tada vel issiust-bet cia jau laikas nesvarbu,per tuos menesius gali teises ir pasibaigt.
siletyv

Standartinė siletyv » Ket Rgp 23, 2012 18:18

siletyv

Standartinė pagan » Ket Rgp 23, 2012 20:09

man atsiunte ta anketa,lyg tai su ja poliklinikon reikia eit akis pasitikrint?
pagan

Standartinė pesas80 » Ket Rgp 23, 2012 20:55

Nebent turi C kategorija ir tau jau virs 45m.Bet dar negirdejau,kad kazkam liepe eit pas daktarus. B kategorijai nereikia medecinkes, nuo C kategorijos jau reikia eit nuo 45m kas 10 metu,jai nori issaugot kategorijas,kitu atveju tau palieka tik B
pesas80

Standartinė pagan » Ket Rgp 23, 2012 21:49

ale kaip pirštu į akį... pas mane C kategorija ir kaip tik 45... ir man patinka mano amžius
pagan

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių