Vairuotojo pažymėjimo keitimas

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Standartinė mari » Ant Vas 27, 2007 18:22

butinai pranesk,nes as irgi su lietuviskom :D

nemaciau problemos,kol cia neilindau :D

nezinai ir sirdies neskauda ech...nors is kitos puses niekur neparasyta,kad privalomas keitimas.

sekmes tau.jei i policija eini,tai kalba moki,tik labiau pasitikek :D
mari

Standartinė Žydrūnė » Tre Vas 28, 2007 13:21

mari rašė:butinai pranesk,nes as irgi su lietuviskom :D

Paveikslėlis
Raportuoju ką šiai minutei sužinojau. Deje, nelabai ką galiu pasakyt, nes policininkė pati nieko nežinojo Paveikslėlis Bet pažadėjo sužinoti ir man paskambinti, kad praneštų, ką sužinojus. Sakė, kad ir jai pačiai įdomu ir svarbu žinot.Paveikslėlis Taigi, su aiškesnėm naujienom teks palaukti... Ir tikiuosi, kad neteks ilgai, kaip Švedijoje įprasta Paveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

ivairus

Standartinė Evika » Tre Vas 28, 2007 16:14

Ir as tikiuosi, kad nereikes labai laukti! :D
Evika

Re: ivairus

Standartinė Rolandas » Tre Vas 28, 2007 19:28

zyrim rašė:Rytoj einu į policiją ir paklausiu kaip tik dėl tų teisių kas ir kaip :wink: Jei nepamiršiu :oops:

Na ir saunuole tu .... Man irgi reik pasikeist , tai as pasinaudosiu tavo ziniomis jei ka suzinosi
Paskutinį kartą redagavo Rolandas Tre Vas 28, 2007 19:39. Iš viso redaguota 6 kartus.
Rolandas

Standartinė bill » Tre Vas 28, 2007 19:29

tai kad ne policijos reikalas vairuotojo pazymejima keist , yra vägverket kur situo rupinasi , ten ir visa informacija galima gaut , as keiciausi pries du metus , uzpildai is neto parsisiusta anketa , pridedi nuotraukas , savo sena vairuotojo pazymejima ir atrodo apmokejimo kopija , dabar jau nepamenu , gal jie faktura ir i namus atsiuncia , viska issiunti nurodytu adresu ir viskas. bet va pazymejimo laukiau apie tris menesius . Patartinas pasidaryti savo seno pazymejimo kopija , jeigu noretumet automobiliu tuo metu naudotis , kad butu ka policininkui parodyti , nors jie net juokesi sako nei to nereikia , ju kompiuteryje uzregistruota , kad pazymejimas keiciamas
Vartotojo avataras
bill

Standartinė svajone » Ket Kov 01, 2007 00:51

sveiki!

norejau paklausti,o kam tas teises is viso keisti?
svajone

Standartinė Žydrūnė » Ket Kov 01, 2007 08:05

Bill, tai aišku, kad ne policija keičia :wink: Klausimas šiuo metu jau eina ne apie tai, kas keičia, o apie ati, ar išvis reikia vairuotojo pažymėjimą keisti :?: Tai mes ir bandom išsiaiškinti :) O kadangi turėjau galimybę pakalbėti su policijos pareigūne, tai ir paklausiau, nes visgi tai žmonės prie įstatymų ir galėtų aiškiau išaiškinti situaciją :wink:

Svajone, sklinda kalbos (bet tik gandų pagrindu kol kas, nes niekas taip ir nesugebėjo parodyti įstatymo, kad taip yra iš tiesų), kad pagyvenus kurį laiką Švedijoje (vieni sako, akd 6mėn., kiti, kad 1metus) reikia pasikeisti vairuotojo pažymėjimą iš užsienietiško į Švedišką :) Tai dabar ir bandom išsiaiškinti, ar iš tikro tai būtina.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė bill » Ket Kov 01, 2007 09:24

Körkort från ett EU-land är giltiga i alla EU-länder
EU antog 1991 ett körkortsdirektiv som införde principen om ömsesidigt erkännande av nationella körkort enligt en gemenskapsmall. Körkort som utfärdats i ett EU-land gäller därför i alla EU-länder. Anledningen till de nya reglerna var att det tidigare kravet på att byta ut körkortet efter ett års bosättning i ett annat land ansågs hindra den fria rörligheten för personer.

År 1999 undertecknade EU:s medlemsländer också en konvention. Konventionen innebär att förare som har fått sitt körkort indraget i ett EU-land inte längre kan undgå att förlora körkortet genom att bosätta sig i ett annat EU-land
http://www.eu-upplysningen.se/templates ... _3149.aspx

taip , kad keisti nera butina :)
Vartotojo avataras
bill

ivairus

Standartinė Evika » Ket Kov 01, 2007 10:40

Pagal si teksta iseitu kad nereikia, nors cia minimi 1991 metai. Kaip rasiau, mano drauge buvo sustabde gerokai veliau ir sake, kad reikia keisti. Pagal istatyma ir jo pataisa 2005 metais, jei skaitei, iseitu kad reiketu. Aisku, ten neraso, kad butina ar privaloma, bet manau istatymuose tokie zodziai nevartojami. Taip kad bent jau man tai butu tikrai ramiau gavus atsakyma is oficialios institucijos, reikia ar nereikia keisti. Taip kad nekantriai laukiu skambucio is policijos zyrim.
Evika

Standartinė Žydrūnė » Ket Kov 01, 2007 11:12

O aš pagal šitą tekstą supratau, kad ES šalims nereikia keisti vairuotojo pažymėjimo. Lietuva ES nare tapo 2004metais, todėl nuo tų metų Lietuvos piliečiams galioja tie patys įstatymai, kaip ir kitiems ES šalims :wink: Vadinasi, lietuviams nebereikia keisti vairuotojų pažymėjimo nuo 2004metų gegužės 1d. kada LT tapo ES narė. Elementaru :lol:
Bet skambučio vistiek laukiu, kad patvirtintų mano išvedžiojimus :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė bill » Ket Kov 01, 2007 12:14

Evika Hmmm.... :D , na jei tau taip ramiau , tai lauk atsakymo , siaip tai jei vazinesi su lietuviskom teisem nieks taves cia nesuvalgys , juk ten sviesiai juodu ant balto parasyta , kad keist nereikia . jeigu tavo drauge sustabde ir liepe keistis pazymejima pries 04.05.01 nieko keista , tada mum galiojo kiti istatymai , na bet cia ta lietuviksa nuo sovietmecio uzsilikusi baime dar dirba musu galvelese :D
Vartotojo avataras
bill

ivairus

Standartinė Evika » Ket Kov 01, 2007 13:24

Gal ir yra visokiu baimiu :oops: , bet is tiesu butu ramiau gavus kazkoki oficialu atsakyma. As tik nesuprantu, jei nereikia, tai ko cia gyvenantys lietuviai keiciasi tas teises :?: Keista.
Evika

Re: ivairus

Standartinė Žydrūnė » Ket Kov 01, 2007 14:00

Evika rašė:As tik nesuprantu, jei nereikia, tai ko cia gyvenantys lietuviai keiciasi tas teises :?: Keista.

Išsigalvojimas... Gal noras pasirodyti prieš LT likusius draugus... Vėlgi lietuviškas bruožas :)
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė bill » Ket Kov 01, 2007 16:05

As galiu pasakyt kodel as pasikeiciau , visu pirma tai kad mano id kortele jau buvo i pabaiga , antra mano vairuotojo pazymejimas buvo seno pavyzdzio , trecia man darbui tai reikalinga :) , kadangi cia gyvenu ilgokai LT keistis tiesiog man buvo nepatogu :roll:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Žydrūnė » Ket Kov 01, 2007 17:04

bill rašė:As galiu pasakyt kodel as pasikeiciau , visu pirma tai kad mano id kortele jau buvo i pabaiga , antra mano vairuotojo pazymejimas buvo seno pavyzdzio , trecia man darbui tai reikalinga :) , kadangi cia gyvenu ilgokai LT keistis tiesiog man buvo nepatogu :roll:

Kai yra būtinybė ir kitos išeities nėra, tai dėl to tikrai keistis reikia.
Aš asmeniškai nesuprantu žmonių, kurie keičiasi šiaip sau, nes kažkas kažkur kažką pasakė, tai ir varo... O po to tie patys seka pasakas apie tai, kad privalo visi pasikeisti :)
Kažkaip vis galvojau, kad mano LT pažymėjimas baiginėjasi ir buvau pasiryžus keistis čia, nes į LT ilgesniam laikui neplanuojam važiuot, bet pažiūrėjau ( :!: juokinga, bet kiek važinėjuos išvis pamiršau net kaip mano pažymėjimas atrodo ir kur aš jį turiu), kad maniškis dar 5metus galioja, tai rami sau toliau važinėsiu su lietuvišku :roll: :lol:

Beje, paskambino man policininkė ir nepasakė nieko, ko pati nebuvau išsiaiškinus :lol: ES narių piliečių vairuotojo pažymėjimai Švedijoje galioja ir jų keistis neprivaloma. Bet jei norėčiau sužinoti daugiau, turėčiau kreiptis į Länsstyrelse :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 3 svečių