paskolos, biuleteniai ir kiti niekai

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Re: paskolos, biuleteniai ir kiti niekai

Standartinė Andraika » Pir Geg 03, 2010 22:19

tai? ar man atostogų mėnesį gaunamus pinigus moka ne darbdavys?.. kur čia kas negerai? kad pavadinau ne taip? man jokio skirtumo, iš tikrųjų, kaip kokia procentinė dalis vadinasi- gaunu visąlaik daugiau, negu pasiskaičiuoju ir viskas čiki.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ant Geg 04, 2010 20:10

Jo,asmeniskai jokio skirtumo. Kad sitoj temoj pavadinai tai cia yra skirtumas,nes supranti zmogus ne is balso,o is rasto. Net ne ten padetas kablelis gali paverst sakini kitaip. Dar skirtumas,kad kai iseisi biuletenio, ir atostoginiais bus paskaiciuoti visi to menesio ismoketi piniga, tai gausi mazesne suma. O kodel turetum gaut maziau,negu priklauso. Man cia yra skirtumas.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ant Geg 04, 2010 20:18

nu bala nematė, nesusikalbėjom.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Rei » Ant Bir 22, 2010 20:16

Sveiki,vis paskaitineju ką rašote,nes planuojame apsigyventi Švedijoje. Vyras ten gauna darbą.
Tik skaitydama apie biuletenius susimąsčiau..čia aš turiu grupę( retas susirgimas,prieš kelis metus konsultavausi Lunde ).Dabar kaip tik man ją reikia prasitęsti,bet kaip tik išvykimas į Švediją "ant nosies".Ar ten yra kažkokia sistema,lengvatos vėliau įsidarbinant neįgaliems žmonėms? Tiesą sakant šiuo metu jaučiuosi gan gerai ir "puoštis" neįgaliosios statusu visai neturiu noro-tiesiog įdomu.Žinau tiek , kad išvykdama čia turiu Sodroje parašyti pareiškimą,kad paskui jie man nutrauktų pinigėlius už grupę ir nekiltų problemų vėliau.
Rei

Standartinė boruzele444 » Ket Spa 18, 2012 22:23

Prikelkim siek tiek Svedisku biuleteniu tema,turiu klausima,gal kas pades. Svedas bosas idarbino su KB(komanditbolag) firma,galima sakyti kaip ir pats sau darbdavys esu.Mokescius tvarkingai mokejo,bet kai susiduriau su liga ir negaliu eiti i darba,o gyventi toliau reikia pradejau gilintis kaip gauti biuleteni svediska(sjukpenning). Kai pasakiau bosui kad sutvarkytu popierius Försäkringkassan,pasake jis nemokes man uz 14 dienu,nes as esu pats darbdavys sau.Tada sakau nors tolimesni ,ta po 14 dienu sutvarkyk ,kad moketu Försäkringkassa,bet nutilo ir nebesuka kiausiniu,va tokie tie svedai.Kol jam gerai ejo pinigai nuo manes svelnus,paslaugus buvo,bet dabar nusisuko nafik.
Kaip manote ar priklausys man kazkokia pasalpa is Försäkringkassa.Gal esate kazkas susidure turedami savo firmas ar kazka panasaus? :confusion-confused:
boruzele444

Standartinė siletyv » Pen Spa 19, 2012 08:37

Du som är egen företagare har alltid
minst 7 karensdagar (grundkarens).
Det innebär att du som regel får sjukpenning från den 8:e sjukdagen i en sjukperiod.
Du har möjlighet att välja längre karenstid. Du kan välja mellan 14, 30, 60 eller 90 dagar. Om du väljer fler karensdagar blir sjukförsäkringsavgiften lägre. Under karenstiden får du ingen sjukpenning.
Vill du ändra antalet karensdagar ska du kontakta Försäkringskassan. Efter det att du fyllt 55 år kan du inte ändra till en kortare karenstid
Tai visai normalu,kad is pradziu nemoka pinigu-reiskia toki pasirinkot(arba darbdavys parinko)"karensdag" laika.
O toliau jau ne darbdavys,o Försäkringskassan tvarko viska.
Reikia paciam uzpildyt "ansökan" ,kad pradetu moket pinigus.
https://www.forsakringskassan.se/servic ... o?op=14000
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė boruzele444 » Pen Spa 19, 2012 10:39

Lenkiu galva Vytai,aciu uz info. Na kaip gavosi pasirinkti darbdavi taip gavos,toks jau jis ku..va. Gal gali siek tiek patikslinti ,ar jei isbusiu susirges 90 dienu tai mazesne pasalpa(%) gausiu is Försäkringkassa.Kol kas issiunciau uzklausima,lauksiu laisko. Tai paprastai kalbant,ar imanoma kazka ispesti bus kai uzpildysiu ta laiska. Ar galiu kazko pradeti prasyti jau dabar,o ne kai baigsis visas sirgimo laikas.Problema yra ,kad luzo ranka,del to negalesiu greitai pradeti dirbti.Kaip minejau apie 3 men galiu isbuti nedarbingas.
boruzele444

Standartinė siletyv » Pen Spa 19, 2012 11:10

Tai kai tik gaus tavo pareiskima ir susiris su ligonine,tai ir prades moket pinigus.Tik riekalas tame,kad uz pirmas dienas nemoka.O tu dienu ,kaip supratai ,skaicius gali buti ivairus.As pav,pasirinkes,kad man prades moket biuleteni tik po 30 dienu nuo ligos pradzios-jei as sirgsiu tik savaite-kita,tai negausiu jokiu pinigu.Bet kuo ilgesni pasirenki "karensdage",tuo daugiau gauni veliau-viskas priklauso nuo sumoketu mokesciu kiekio.Todel nuo antro menesio as jau gauciau 10100 kronu kas menesi metus laiko-ta suma galima pasiskaiciuot ,zinant kiek laiko dirbai Svedijoje ir kiek sumokejai mokesciu-dabar mintinai neprisimenu to saito su lentele.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė raigardas » Pen Kov 15, 2013 16:51

Daug aktualios info radau šitam poste, ačiū :)
raigardas

Ankstesnis

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias