paskolos, biuleteniai ir kiti niekai

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Re: paskolos, biuleteniai ir kiti niekai

Standartinė Daima » Ant Bal 20, 2010 19:30

:):):) joo,pigu :) ale ten kazi gyvu yra,ir siaip ka nors veikt...Ar iki artimiausio miesciuko koki 100km reiks mint? :lol: Sako ir siaurej pigu,ale darbu-0....
Zodziu atsiremiam vel i sena tiesa,pirma darbas,o jau tada pagal isgales ir bustas!!!
Bet kokiu atveju...ech,ir kas sake,kad Sv pinigai ant medziu auga ??? :angry-banghead: :lol:
Daima

Standartinė Fujins » Ant Bal 20, 2010 19:36

Butai/namai kainuoja pigiai, kur darbo nera. Andraikos nurodytose vietovese - ne isimtis... Bedarbystes statistika Kronoberg-e - "Höstens kraftiga varselvåg i Kronobergs län slår nu igenom rejält.Arbetslösheten i Kronoberg steg snabbast i landet under andra kvartalet i år. Det visar statistik från Arbetsförmedlingens arbetskraftsundersökning."

Osby - "Kommunerna betalade ut 20 procent mer i socialbidrag förra året jämfört med året innan, om man bortser från stödet till asylsökande. Orsaken till ökningen verkar framför allt vara den högre arbetslösheten. I Osby till exempel ökade socialbidragskostnaden mer än dubbelt så mycket som kommunen hade budgeterat för."

Taigi, stai ten ir gyvena zmones is pasalpu," laimingi", susimokeje us buta tik 40 000.
Fujins

Standartinė Andraika » Ant Bal 20, 2010 19:39

tai taip, aš ir neteigiau, kad tiek kainuoja sostapilio centre- tiesiog parodžiau, kad tokios kainos egzistuoja. O darbas šalia dabar daug kam yra prabanga- aš pats virš 100 km kasdien minu, nors gyvenu bagotoj komunoj...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Bal 22, 2010 17:35

Tai kaip tada atostoginiai?

kaip? elementariai. moka darbdavys, o ne valstybė.

Tu bent jau pats supranti ka parasei ir ka as rasiau?! Paaiskink tada man, nesuprantanciam Svedijos privalumu,kas yra atostoginiai,kaip jie atrodo? Paemei viena sakini ir cituoji. Jei rasyciau kabutese tai ir tuos zodzius pacituotum tik jais remdamasis.
Moka darbdavys, tai ir kas? Moka 13%,bet moka ir visa to menesio atlyginima. Kaip ir visus kitus atlyginimus moka darbdavys,o ne valstybe. Moka darbdavys, :lol: cia tai geras !!! :lol:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ket Bal 22, 2010 18:01

ko čia krizeni? taip, man atostoginius (tą mėnesį ,kai pasiimu apmokamų atostogų) moka darbdavys. Biuletenį- išskyrus pirmas kelias dienas- fkasa.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Bal 22, 2010 18:08

ir ne valstybės kaltė, kuri, pagal tave, privalėtų išlaikyt patį su paskolom, sporto klubais ir kitu prašmatniu gyvenimu.

Butent,kad valstybe. Jei ne tai tada ir mokescius gal mokekim ne 31% plius dar darbdavys uz tave moka. Tegul uzdeda gyvenamajai vietai mokesti kokius 2% ir visi tegul vercias kaip moka.
reiškia, nesugebi apsiskaičiuot rizikos faktoriaus.

zodziu,gyvenkim bijodami ir darbo netekt,net jei ir sutartis visam gyvenimui ir sveikata ideali. Keisk darba,nes vazinet 100km i darba tai neapskaiciuoji rizikos faktoriaus. Juokingai cia pareiskei. Kokio rizikos faktoriaus,kad gausi viena diena mazesne alga
ne. ir dabar nežinau. neturiu būstų paskolų ir sporto klubų, tai rami galva.

reiskia neapskaiciuoji rizikos faktoriaus.
O apie paskolos neėmimą- kokia prasmė imt paskolą ir išsimokinėt iki smerties, jei už tą pačią sumą gali nuomotis kur panorėjęs ir galvos nereik sukt, jei kas suges namie. Nu bet čia kiekvienam savo.

Gyvenimo ir testinumo prasme. Man nera vistiek,kad uzauge mano vaikai jau tures kur gyventi,o ne kad eis belekur nuomotis ir kitiems klot pinigus. Cia panasiai kaip,kad pareikst:kokia prasme NT firmoms pirkt namus ir po to isnuomot butus. Turedamas savo buta galesi ji bet kada isnuomot ir issinuomot pats tame mieste i kuri isvaziuoji. Tau nuomotojas mokes kokiu 1000kr daugiau,nei tu moki ir automatiskai jau pats gali ziuret brangesnio buto sau.
galima ir už 30 000 butą nusipirkt- žiūrint, kas tenkina.

Taip pat galima ir palapine vidury misko pasistatyt ir visai nesinuomot jokio busto!
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Phase1 » Ket Bal 22, 2010 18:11

taip, man atostoginius (tą mėnesį ,kai pasiimu apmokamų atostogų) moka darbdavys. Biuletenį- išskyrus pirmas kelias dienas- fkasa.

Visus menesius atlyginima mooka darbdavys tai prie ko cia tada apskritai FSK? Kam ir ta biuleteni moket,jei darbdavys viska moka? Ne nu,truksta man zodziu,sorry.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ket Bal 22, 2010 18:14

ne tik žodžių matomai trūksta, nu bet nieko tokio :-|
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ket Bal 22, 2010 19:11

oj kiek tu daug matai!!! Gaila,kad matyt ne tiek daug zinai.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė gintinis » Sek Geg 02, 2010 06:21

Andraika rašė:ko čia krizeni? taip, man atostoginius (tą mėnesį ,kai pasiimu apmokamų atostogų) moka darbdavys. Biuletenį- išskyrus pirmas kelias dienas- fkasa.

pirmas 14d darbdavys turi moket.
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė Phase1 » Sek Geg 02, 2010 12:47

Ne,cia dabar ne tame esme. Andraikai matau ne tik zodziu truksta,bet ir ziniu. Na,bet nieko tokio,kai iseis biuletenio koki karta ar jei nepatinges ko nors paklaust kas per dalykas atostoginiai ir kokia tai suma tai ir suzinos. Nebekomentuosiu as tokiu pasisakymu.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Virga » Sek Geg 02, 2010 13:45

Phase1 rašė:Ne,cia dabar ne tame esme. Andraikai matau ne tik zodziu truksta,bet ir ziniu. Na,bet nieko tokio,kai iseis biuletenio koki karta ar jei nepatinges ko nors paklaust kas per dalykas atostoginiai ir kokia tai suma tai ir suzinos. Nebekomentuosiu as tokiu pasisakymu.

As pakomentuosiu. Andraika turejo ir nedarbingumo lapeli, beje, ne toki ir trumpa, gal 2 menesiu, ir apmokamu atostogu eina kasmet........ :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Phase1 » Sek Geg 02, 2010 21:25

Ane. Tai turetu zinot,kad atostoginiai skaitosi tie 13% virsaus,o kita menesio suma skaitos kaip paprastas atlyginimas.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Virga » Sek Geg 02, 2010 23:18

Phase1 rašė:Ane. Tai turetu zinot,kad atostoginiai skaitosi tie 13% virsaus,o kita menesio suma skaitos kaip paprastas atlyginimas.

O is ko tu sprendi, kad jis nezino? Turi zinot, tai matyt ir zino... :whistle:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Phase1 » Pir Geg 03, 2010 22:11

Nu,sprendziu va is cia:
Andraika » Ket Bal 22, 2010 17:01
ko čia krizeni? taip, man atostoginius (tą mėnesį ,kai pasiimu apmokamų atostogų) moka darbdavys.

Nes ta menesi kai esi atostogose tau yra mokamas atlyginimas ir atostoginiai,kurie yra 13 % didesni uz metini vidurki. Tuos 13% ir turi FSK neiskaiciuot i biuleteni,bet jei buhaltere nurodo viso menesio ismoka kaip atostoginius tada jau tavo 20 000 nuplaukia kai skaiciuojamas biuletenis. Todel FSK ir dalina metines pajamas is 365 dienu,manau. Jei kas turi kita nuomone tai mielai prasom pasidalint,nes man niekas taip ir gerai neisaiskino.
Vartotojo avataras
Phase1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias