Oskaro Korsunovo teatras

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Oskaro Korsunovo teatras

Standartinė siletyv » Tre Lie 23, 2008 21:22

Aciu Egidijui Meskenui.Gavau el.laiska ,kad rugpjucio pradzioje Helsingöre (Danija) vyks Oskaro Korsunovo teatro spektakliai.Idomu,ar kas nors dar domisi teatru ,ar vaziuos i ta rengini?Ziurejau
www.billetnet.dk
tai bilietai kainuoja po 250kr +15kr. mokestis.
GAL LEKIAM?
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė trypse » Pir Lie 28, 2008 09:45

Mes taip pat galvojam ten lekti. Nors si spektakli maciau jau ne viena karta, taciau vis tiek juk ne kasdien proga pasitaiko apsilankyti teatre bunant cia... Kuria diena planuojat?
trypse

.

Standartinė siletyv » Pir Lie 28, 2008 20:43

Sveika.Mes dar nezinom kokia diena -nerandam kompanijos.Mums tai tas pats.Tik blogai ,kad reikia tiesiai is darbo lekt,nes iki Helsinborgo pora valandu vaziuot,paskui keltu dar pusvalandis ,o dar susirast reikia ta Kronoberg pili. Ziurejau zemelapyje ,tai atrodo netoli nuo uosto.O jus su masina vaziuotumet? galim ir pratesima paskui padaryt,kur nors pakeliui
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Virga » Pir Lie 28, 2008 23:38

Pilis iskart po desinei tik atvykus i uosta. Ejimo gal 10 min pasivaikstant.
Vartotojo avataras
Virga

.

Standartinė siletyv » Ant Lie 29, 2008 06:19

Virgute,tai gal nori palaikyt kompanija ir pabut gidu?Is manes sampanas.
siletyv

Perspausdinu p.Meskeno laiska.

Standartinė siletyv » Ant Lie 29, 2008 06:38

Sveiki,
Pasidomejau bei issiaiskinau jog Romeo ir Dziuljeta spektaklis bus vaidinamas bei gerai girdimas lietuviskai, o i danu kalba bus vertimas titrais.
Jei skubiai surinktume min. 10 ziurovu grupele tai bilieto kaina suaugusiam butu 203 daniskos kronos. Normali kaina 250+15=265
Penktadieniui rurpjucio 8 d. bilietu kol kas laisvu yra tad siulau norincius kartu vykti ilgai nedelsiant pranesti man embygg@hotmail.com arba telefonu 0708943407 iki treciadienio vakaro (liepos 30d. ) bei padesiu isigyti bilietus su nuolaida (jei surinksime grupele ).

Su pagarba,
Egidijus Meskenas
siletyv

Re: Oskaro Korsunovo teatras

Standartinė pagan » Tre Lap 20, 2013 22:25

Paveikslėlis

Spektaklis vaikuciams apie labai miela peliuka.. Aciu Göteborgo lietuviu bendruomenei
pagan

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių