Keliaujam pigiau

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Keliaujam pigiau

Standartinė Žydrūnė » Tre Kov 14, 2007 08:31

Sveiki,
užvedžiau šitą temą su viltimi, kad pasidalinsime patarimais ir patirtimi kaip ir kur pigiau pakeliauti.
Manau, daugeliui labai aktualu ir kelionės į Lietuvą.
Papasakokit, kaip keliaujat? Per kokias firmas, avialinijas pigiau galima gauti bilietų ir pan.
Mes paskutinį kartą į LT plaukėm keltu ("Tallink" firma) iš Stokholmo į Rygą. Likom patenkinti kaina, nes iš Karlshamno į Klaipėdą keltai brangoki, jei plaukt su šeima. Mums patogiausios kelionės, kuriose galime važiuoti savo automobiliu.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Remas » Ket Kov 15, 2007 18:03

Sveika,
Pasidalink patirtimi, kiek kainavo jusu seimynai su masina keltas. Planuoju vaziuoti siuo keliu jau keleta metu, bet vis neprisiruosiu.
Bandziau vaziuoti su Stena Line Karlskrona- Gdansk, deja jie kainas uzsikele irgi, o be to ir Lenkijos keliai nevilioja.
Noreciau paskelbti visuotini pasmerkima :evil: kompanijai Lisco uz nezmoniskai aukstas kainas. Visuotini pasmerkima galima isreikti Turizmo parodoje TUR 2007, kuri vyks 22-25 kovo Göteborge. Tarp kitko bus ir daugiau atstovu is Lietuvos.
Remas :wink:

P.S Neblogas puslapis apie keliones i Lietuva http://www.litauiska.com/
Remas

Standartinė Virga » Ket Kov 15, 2007 21:58

Pritariu,Lisco isvis isnaglejo,kainos nezmoniskos,o servisas ne per milimetra nepagerejo. Mes irgi keliaujam masina dazniausiai,nes gavosi taip,kad keleta metu grizdavom i LT su smutkem nu kaip ir namo,o dabar tas pacias vezam atgal,nes Svedijoj namai :) . O siaip tai skrydziai su www.airbaltic.com ganetinai pigus,jei lyginti su Lisco plesikavimais. dar girdejau,kad is Växjo pora kartu per savaite skraidys(-do) i LT.Bet placiau nesidomejau,nes mums Malmes Sturupas arciau o ir Kapengagenas ranka paduot...
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Žydrūnė » Pen Kov 16, 2007 12:11

Remas rašė:Sveika,
Pasidalink patirtimi, kiek kainavo jusu seimynai su masina keltas. Planuoju vaziuoti siuo keliu jau keleta metu, bet vis neprisiruosiu.

Kai mes važiavom Kalėdoms ir Naujiesiems, ėmėm paketą "Alla plus billen" (automobilis + 4-vietė kajutė) tai į abu galus gavosi 3 138,00 SEK. Aišku, kajutė nedidukė, (be lango, su WC ir dušu), bet mums permiegojimui užteko. Mes neišrankūs :D
Daugiau informacijos http://www.tallink.se/sve/index.phtml?d ... =index.php
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Laima » Pen Kov 16, 2007 15:46

Ryanair mums pigiausia, su masina, tai pigiu variantu nezinau. Kiek laiko uztrunka is Talino iki Vilniaus nusigauti? 3000 i abi puses tai nebloga kaina, jei ilgesniam laikui vaziuojant.
Laima

Standartinė Žydrūnė » Pen Kov 16, 2007 16:10

Laima rašė:Kiek laiko uztrunka is Talino iki Vilniaus nusigauti? 3000 i abi puses tai nebloga kaina, jei ilgesniam laikui vaziuojant.

Pagal planuoklį rašo, kad nuo Talino iki Vilniaus 666km :) (10val.15min. kelio)
Gal geriau į Rygą keltis? Nuo Rygos iki Vilniaus- 362km (5val., 36min. kelio) Juolab, dabar pažiūrėjau kainą, kad į Rygą pigiau plaukti iš Sth, nei į Taliną :wink:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė ellos » Pir Kov 19, 2007 11:21

Kad jau is Stockholmo i Riga nebera keltu girdejau? Gal cia irgi tik gandu lygis?
ellos

Standartinė Žydrūnė » Pir Kov 19, 2007 13:25

ellos rašė:Kad jau is Stockholmo i Riga nebera keltu girdejau? Gal cia irgi tik gandu lygis?

Jeeezau, negąsdink... Tik ką radom pigesnį būdą keliauti į LT, ir vėl jo neteksim :cry: Reiktų į Tallink'ą paksmbint ir paklaust kaip ten ir kas... Jei nieks anksčiau ko nesužinos, tai aš skambinsiuos apie balandžio pabaigą-gegužės pradžią. Jų tinklapyje duoda užsisakyti keliones į Rygą...
Žinau, akd lyg buvo kažkokia kita firma, kuri irgi plukdė, bet jos nebėra, tai gal čia apie tą kitą tokios kalbos?
Ai, šiaip ar taip, kai jau reikės- sužinosiu :)
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Remas » Ket Kov 22, 2007 11:21

Busiu Turizmo parodoje siandien ir butinai paklausiu Tallinlink'o apie kelta.
Siap tai neblogas lietuviu-svedu bendruomenes puslapis su info .

http://www.litauen-fokus.org/transport.htm
Remas

Standartinė Evika » Pen Kov 23, 2007 10:39

Sveiki. Sia savaite prasiau Kranto agenturos paskaiciuoti mums pigiausia varianta keltu Stockholmas-Ryga-Stockholmas. Keliautume du suauge, 3 metu vaikas, katyte ir aisku prasiau vietos automobiliui. Kaip nekeista, jokiu pigumu neradau. Man priskaiciavo apie 4500 kronu. Taip ir nesupratau, ar dar vasaros kokios nuolaidos neprasidejo? Nes jei kaina tokia, tai nuo kelto i Klaipeda tera 500 kr skirtumas. Beje, naminiu gyvununu jie nepageidauja.
Evika

Standartinė Žydrūnė » Pen Kov 23, 2007 14:57

Evika rašė:Sveiki. Sia savaite prasiau Kranto agenturos paskaiciuoti mums pigiausia varianta keltu Stockholmas-Ryga-Stockholmas. Keliautume du suauge, 3 metu vaikas, katyte ir aisku prasiau vietos automobiliui. Kaip nekeista, jokiu pigumu neradau. Man priskaiciavo apie 4500 kronu. Taip ir nesupratau, ar dar vasaros kokios nuolaidos neprasidejo? Nes jei kaina tokia, tai nuo kelto i Klaipeda tera 500 kr skirtumas. Beje, naminiu gyvununu jie nepageidauja.

O tu geriau pabandyk tiesiai į Tallink'ą pasiskambint. Pamenu, man irgi, kai daviau užklausimą į LT paskaičiavo gerokai didesnę sumą, nei kai pati paskambinus tiesiai užsisakiau.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Evika » Pen Kov 23, 2007 15:32

Ko gero taip ir reikes padaryti, nes labai jau daug man pasirode. Nors jeigu neturesim kur katytes palikti, tai mums ir netiks sis keltas. O, beje, kaip keliai Latvijoje? Ir ar buna problemu pervaziuojant ju siena? Mane cia gasdina, kad ir keliai nekokie, ir zenklu jokiu, ir pasienyje labai uztrunki, nes tikrina ilgai. Ar tiesa? Niekad nesu vaziavus tuo keltu.
Evika

Standartinė Žydrūnė » Pen Kov 23, 2007 15:59

Evika rašė:Ko gero taip ir reikes padaryti, nes labai jau daug man pasirode. Nors jeigu neturesim kur katytes palikti, tai mums ir netiks sis keltas. O, beje, kaip keliai Latvijoje? Ir ar buna problemu pervaziuojant ju siena? Mane cia gasdina, kad ir keliai nekokie, ir zenklu jokiu, ir pasienyje labai uztrunki, nes tikrina ilgai. Ar tiesa? Niekad nesu vaziavus tuo keltu.

Mus irgi labai visi dėl to paties gąsdino :D Ką aš žinau... Dokumentus labiau tikrino (reikėjo draudimo "žalios kortos") tik išvažiuojant iš kelto. Pasienyje Lietuviukas pasienietis tik pasus patikrino. Atgal važiuojant latvių pasienietė irgi tik pasus patikrino (net automobilio dokumetų neprašė). Mano akimis žiūrint keliai visai pakenčiami (mes važiavom pro Liepoją į Klaipėdą). Man daug baisesni keliai buvo Lenkijoj.
Gal mums pasisekė. Manau, kad į šeimas atlaidžiau žiūrima ir ne taip krato, kaip, tarkim, "kvepiančių", po kelionės keltu, vyriškių kompanijas.
Dar buvo nuotykis, kad mes iš Švedijos pamiršom išsirašyti "žalią kortą", tai su pasieniečiu (išvažiavus iš kelto) pakalbėjom, kad pamiršom, kad Švedijoje jų nereikia, o nedraustų automobilių nėra, tai jis mums gražiai "linksmų švenčių" tik palinkėjo ir leido važiuot. Po to mums atgal važiuojant jau pažįstami tą kortą atsiuntė, bet nebereikėjo niekur jos. Sakau, gal tik pasisekė, gal "užsirovėm" ant normalių žmonių, bet man tikrai tie gąsdinimai juokingi atrodo...
Aišku, važiavom mes dar tik vieną kartą, gal po kokio 5 ir pasitaikys kokių nesusipratimų (tfu tfu tfu) bet kol kas galiu tik gerai apie šitą kelionę rašyt...
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žydrūnė

Standartinė Evika » Šeš Kov 24, 2007 18:51

Jo, labai jau megsta visi gasdinti. Jei ka nepasiseka, tai matyt perdeda daug kartu. Reikes kada pabandyti taip keliauti, kai turesim kam savo katyte palikti. Beje, o gal kas nors yra keliave i Ventspili? Kazin, kaip si kelione?
Evika

Standartinė Remas » Pir Kov 26, 2007 11:47

Tallink pazadejo, kad alla + bil kainos isliks. Deja kaina bus pakoreguota, atsizvelgiant kokia diena isplauki ir parplauki. Penktadienis ir sestadienis bus brangiausios dienos. vasaros kainos galima pasitikslinti telefonu.

Avreseperiod:
6/4 – 30/4 2007

C Ant pers Sön-ons Tor & lör Fre* Högsäsong
1-4 1160 1310 1595 1645
Serviceavgift 50:– per bokning tillkommer.
Remas

Kitas

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias