Keliaujam

visa, kas netilpo kitur. malonėkit nesiūlyt kontrabandinių prekių beigi nešvankybių

Re: Keliaujam

Standartinė lcj » Ant Lap 05, 2013 19:46

Ale matai , kaip yra musu Tevyneje istatymas vienas, bet suprantu , kad kaikur per diena pasikeisti paso nepasiule. Forume yra laikrascio straipsnis, ten rasoma apie gyvenanciu uzsienyje kancias keiciant dokumentus LT. Man nebuvo lengva ir grazinant LT pasa, ambasada nepadejo. Budamas LT tai padariau per savaite. Turejau laiko , todel buvo idomu stebeti salies biurokratu darba. Dabar turiu kita " uzsiemima", stebiu , kas bus su zemes mokesciu kuri sustabde po eiles metu , kai susigraibe, kad seniai negyvenu LT . Zemes mokescius , kuriuos buvau sumokejas padejo i kazkoki fonda, paaiskinti negalejo. Grazinti negali , nes nezino kaip tai apiforminti. Ale istatymus gi turi Lietuva?
lcj

Standartinė Andraika » Ant Lap 05, 2013 21:51

tai gal pasą pasiūlo pasikeist tada, kai turi po ranka tuščių, o jei neturi, tai negi lėks iš kokio Skuodo į Vilnių ar kur ten arčiausiai jų yra :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Tre Lap 06, 2013 11:21

idomiai jus cia , siaip pasus stampuoja vilniuje , pariferijoj tik duomenis paima ir issiuncia i centra , kita diena kurjeriai atveza juos , jei nori per para turi ateit berods iki 12,00 dienos , kitaip buna per velu... ir kodel siulyt jie kazka turi jei tu to neprasai , ten gi nekomercinis kromelis koks....mokam mes paaimanuot kaip ten viskas blogai toj marijos zemej
Vartotojo avataras
bill

Standartinė sauliuskmk » Tre Lap 13, 2013 09:19

Na va gryztu su nauju pasu,sekmad is Svd,o antrad jau sedau i kelta Klaipedoj. Svarbu buvo priduoti prasyma ir palikti nuotrauka iki pietu pirma diena,o antra diena jau 11.00 pasas buvo mano rankose. Jokiu deklaravimu daryti nereikejo.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė Andraika » Ant Gru 31, 2013 12:49

kaip aš kelias savaites buvau kabaljero
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Ankstesnis

Grįžti į Įvairūs

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių