Darbas svedijoje,mokesciu mokejimas lietuvoje.

gana nuobodus, bet būtinas laisvalaikio praleidimas..

Darbas svedijoje,mokesciu mokejimas lietuvoje.

Standartinė aucas » Sek Lap 10, 2013 22:00

Sveiki, norejau pasiteirauti gal kas dirbat Svedijoje kaip Self empolyed ? Turiu omeny kad dirbti legaliai, gaut atlyginima bet mokescius moketis Lietuvoje? Kokie zaidimo varijantai :) ?
aucas

Re: Darbas svedijoje,mokesciu mokejimas lietuvoje.

Standartinė audrius33 » Ket Vas 27, 2014 18:56

Sveiki.Iskilo toks klausymas.Gyvenu Lietuvoj,turiu individualia veikla pagal pazyma(statybos darbai).Nesu PVM moketojas.Radau keliems menesiams(Svedijoje) darbo.Bet svedas sako kad turiu tureti PVM registracija,nes tai reikalauja mokesciai.Kiek domejausi Lietuvoj,tai cia nera tokio istaymo kad as turiu buti PVM moketoju vykstant i kita sali komandiruotei.Kas gali man padet issiaiskint?Dekui is anksto.
audrius33

Standartinė siletyv » Ket Vas 27, 2014 19:53

Tu turi but svedisko PVM (moms) moketojas.Ka tu moki Lietuvoje,cia niekam nerupi.Uztai ir sako svedas,kad tu turi but PVM moketojas-tai reiskia,kad tu turi turet svediska F-skata(individualia imone).
Ne tau vienam stato tokias salygas-svedai "nusiplauna "visa atsakomybe nuo saves-tu pas ji dirbi,pats deklaruoji pajamas,pats moki mokescius.Svedas tau pervede i saskaita sutarta suma pinigu ir jam nerupi ar tu sumokejai mokescius ,ar ne.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė audrius33 » Ket Vas 27, 2014 21:15

Suprantu ir as kad jam geriau kai atvyksta,toks kaip as,padirba ir namo,bet jis nori kad as tureciau lietuviska PVM.Man kaip ir nereikalingi papildomi mokesciai,bet nelabai suprantu kam jam tas PVM.Ir idomu butu pasiteirauti,pvz., gal zinot kiek svedai ,mums atvykeliams, minimum i valanda moka pries mokescius?Ta prasme,kad as pats mokescius susimoku.Kalba eina apie smulkius statybos darbus.
audrius33

Standartinė siletyv » Ket Vas 27, 2014 21:45

Tai viskas aisku-jei tu turetum normalia imoneAB arba UAB ir butum mokesciu moketojas,tai jis moketu uz darbus be svedisko PVMo,25% maziau.O kadangi tu esi ne PVM moketojas,tai tu jam brangiau kainuoji ketvirciu net.
O del apmokejimo,tai Svedijoje nera nustatyto minimumo-kiek susitarsi,tiek ir mokes.O valandinis ikainis skiriasi smarkiai-vieni dirba uz 50 kronu,o kiti gauna ir 300 i valanda.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė siletyv » Ket Vas 27, 2014 21:47

Tiesa,dar smarkiai priklauso atlyginimas nuo to kur tu gyvensi-jei svedas suteiks tau gyvenama vieta,transporta,irankius,tai puse pinigu ir prarasi.
siletyv

Standartinė audrius33 » Pen Vas 28, 2014 08:05

Dekui syletiv uz paaiskinimus.
audrius33

Grįžti į Darbas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias