Rezidentūra

diskusijos apie karčias šaknis ir svajonės apie saldžius vaisius

Rezidentūra

Standartinė EgidijusM » Ket Lap 12, 2009 14:39

Sveiki! Esu sesto kurso medicinos studentas, vasara baigsiu studijas ir planuoju pirmine rezidentura atlikti svedijoje. siuo metu lankau vakarinius svedu kalbos kursus, dar tik pati pradzia :smile: zinau, jog rezidentura yra atskirai nuo universiteto ir reikia tartis atskirai su ligoninemis. norejau paklausti, gal kas zino kada konkreciai reiktu siusti savo cv i ligonines, ar galima anglu kalba, be to koks mano svedu kalbos turetu buti mokejimo lygis? gal kas siaip panasiu keliu atlieka praktika ir galetu pasidalinti savo patirtimi :smile:
EgidijusM

Re: Rezidentūra

Standartinė Barbara » Ket Lap 12, 2009 16:36

Sveikas, Egidijau. Labai malonu girdūti,kad nori atlikti Svedijoje rezidentura. Gal pagerėtų medicinine prieziūra?! Neišsigąsk, bet aš atstovauju paprastą liaudį, kuriai teko susipazinti su sveikatos čionykščia prieziura. Manau, kad CV geriau siųsti tiesiai į ligonines, nes patys švedai siunčia tiesiai darbdaviams. Dar gali pridėti motyvacinį laišką (jie tai mėgsta). Anglų kalba, aišku. Jei pradėjai mokytis švedų, ilgai netruksi, esi jaunas,prasilauši bedirbdamas. Kai kurie mano sutikti vadinami daktarai kalbėjo prasčiau uz mane...girdėjau kaip seselės juokiasi. Na o ir šiuolaikinės technologijos manau padeda daug. Svarbu yra noras. Tad sėkmės, jaunasis daktare- Tu mūsų VILTIS :grin:
Barbara

Standartinė lcj » Ket Lap 12, 2009 18:39

Barbara rašė:Gal pagerėtų medicinine prieziūra?!

Kodel taip pesimistiskai? Negiriu vietines gydymo sistemos,bet popieriniu ranksluosciu ar guminiu pirstiniu einant pas gydytoja nestis nereikia. Keleta kartu teko skaudziai nusivylti vietiniais gydytojais,bet kai pagalvoji apie Lietuvos gydymo sistema...Tokie ir panasus atvejai ,kaip "Lex Maria","Lex Sarah" ,Lietuvoje vyksta kasdien,plius kysiai gydytojams.
lcj

Standartinė Barbara » Ket Lap 12, 2009 18:50

Tai tik dėl gydytojų stygiaus, na bent čia, kur aš gyvenu. Yra daug gydytoju kito tikėjimo (jie nekenčia moterų), tai teko patirti pačiai. Marga ši šalis,oi marga. O medicininis aptarnavimas puikus, net nesinori kyšio duoti :grin:
Barbara

Standartinė Andraika » Ket Lap 12, 2009 19:01

čia daug geresnė med. priežiūra ir visas bendravimas, lyginant su Lt. nėr ką nė kalbėt. Kur Lietuvoj valstybinėj ligoninėj po operacijos 3 nakties tau atneš meniu, kad išsirinktum, ką nori valgyt?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Edgaras » Sek Sau 30, 2011 23:06

Tikrai taip.teko ir man paguleti sjukhus,tai lygis.. galvojau kad viesbuti kazkokiam esu . meniu, aptarnavimas, dantu sepeteliai,pasta,ir t.t.
Lietuvos ligonineje (teke guleti ir kauno universitetinese klinikose) tai tokio nera dalyko, vien pataline,normali,minksta,lovos taip pat.
Edgaras

Grįžti į Mokslai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias