Kiek kainuoja ?

diskusijos apie karčias šaknis ir svajonės apie saldžius vaisius

Re: Kiek kainuoja ?

Standartinė Agne08 » Tre Kov 13, 2013 17:25

tai as tasiemu pasa ir galiu keliaut i komuna? Maniskis yra lietuvis, jis turi ymone lietuvoi bet jis turi sutarti su svedu ir jis dirba pas ji, o as fiktyviai esu ydarbinta puse etato pas savaji lietuvoi, svedas mum nuomuoa nama, ar man reikia kokiu tai dar dokumentu parodyt kur as gyvenu ar is kur gaunu pinigu? nes tame reikaliuke esu visiskai zalia, ir nera man ko paklaust,tas vadinamas sefas amzinai laiko neturi, o jai ieskau info intike tai viskas labai nekonkretu ir kiekvienam forume vis kitaip parasyta, :D jauciu paciai reikes nueit i komuna ir bus viskas aisku :>
Vartotojo avataras
Agne08

Standartinė Justice3000 » Tre Bir 12, 2013 04:03

Mano nuome, del personnumerio tikrai prarandi privalumus nepasiemus jo. O kad sito reikalo nieks neziuri gryna tiesa. Niekam neidomu nei cia, nei Lt, nebent giliau kasi. Pats buvau istriges su teisemis, nes lietuviskos pasibaige o as nesusgraibiau. Ir ka? INTERNETU sugebejau viska pasidaryt (gyvenama vieta dekalruot). O svedukai nei ko klause kadanors, nei ka. Is manes nieko jie neprase niekad, nebent as pirmas tai padariau.Tik de id kortos ten idomiai buvo, prase paso. Sakau neturiu, nes as tokio gyvenime neturejau, sakau va lietuviska ID - dar vieni is pirmuju europoj ja pripazinot :D prieme ir jokiu bedu.. Siuo metu isvis esu prisiregistraves ir LT ir SE. Pokolkas jokiu bedu, tik pliusai! :D
Naktiklubi isidarbinau :D
Vartotojo avataras
Justice3000

Standartinė Rita Melin » Pen Lie 19, 2013 15:27

Jeigu dar nepervelu mokamiems kursams nuoroda
http://www.kurser.se/kurs/kurs-svenska- ... 846-d83476
Kainos nuo 1500 ir daugiau.
10 pamoku grupeje 2550kr http://www.kurser.se/utbildning/svenska ... urse-17124
Rita Melin

Ankstesnis

Grįžti į Mokslai