Automobilis ir studijos

diskusijos apie karčias šaknis ir svajonės apie saldžius vaisius

Automobilis ir studijos

Standartinė vilte » Tre Bir 06, 2012 16:23

Sveiki forumieciai dar karteli :greetings-wavingyellow: ,
iskilo toks klausimelis man. Istojau i magistro studijas Jonkopinge. Zadu i Svedija vaziuoti su masina, ar zinote , man reikes automobili perregistruoti svedijoje ir moketi mokescius? Taip pat gal zinote ar automobilis vaziuojant i Svedija turi buti registruotas mano vardu ar ne?
Dekuj uz informacija:)
vilte

Re: Automobilis ir studijos

Standartinė siletyv » Tre Bir 06, 2012 16:59

Sedi uz vairo ir vaziuoji.Niekam nerupi kieno automobilis.Svedijoje nieko neriekes moket,jokiu mokesciu,perregistruot taip pat nereikes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė sauliuskmk » Tre Bir 06, 2012 20:28

Jo,ir as uz tai gerbiu Svedija,kad nesikabineja del Lt registruotu automobiliu,o Danijoj ir Norvegijoj prasciau su tuo reikalu.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Tre Bir 06, 2012 20:31

Tiesa-pasitikrink kiek galioja tech.apziura ir draudimas.Kad nereiketu po keliu menesiu vaziuot pas lietuvos biurokratus.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Tre Bir 06, 2012 21:23

niekam čia tech. apžiūra neįdomu, lietuviškas lapukas, o draudimą gali atsiųst paštu
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sauliuskmk » Tre Bir 06, 2012 22:22

mhm, cia gal ir neziuri technikines cia svd,bet maza kas atsitiktu(as apie lengva ibrezima i kita masina :???: ) ir reikes tureti reikalu su draudimu,va tada tie lietuvos biurokratai suvalgys su visais .....ais.Siaip reiketu technikines.O ir del draudimo reiketu pamastyti vaziuojant i uzsieni.
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė siletyv » Ket Bir 07, 2012 07:07

Draudimas turi galioti visa buvimo laika Svedijoje.Netinka paprasta "zalia korta"-ji galioja tik kaip turistui 30 ar 40 dienu per metus.(labai jau atitoles nuo lietuvos biurokratu,bijau tiksliai pasakyt).Draudziantis reikia pasakyt,kad isvaziuoji pastoviai gyvent-mokslo metams.
Nes kaip rase Saulius-jei ,neduok dieve,kas atsitiktu,tai lietuvos biurokratai po raidele visus draudimus isnagrinetu,kad tik nemoket.
siletyv

Standartinė Rima.Bur » Ket Bir 21, 2012 10:31

va pati katik lietuvoje draudziau masina paprastu privaluomoju draudimu ir pasakiau, kad isvykstu i svedija, nes ten gyvenu ir klausiau, kas butu jei atsitiktu auto ivykis, tai man atsake ziureti kai pildau forma kad tiltum i 40 d. tarpa, nes del smulkeniskos avarijos jie neziuri, kada tu isvykai jie skelbia detalias paieskas jei jau yra suzalotu zmoniu arba ana masinau nebepataisomai sudauzyta, ir tai tokiu atveju jei jie isieko tai is manes pareikalautu iki 50% padengti sumos del netvarkingo draudimo.
Rima.Bur

Standartinė viktorina10x10 » Ant Kov 26, 2013 20:38

Sveiki noriejau paklaust ar kas laiket teises svedijoje ir svdu kalba... Gal kas gali savo patirtim pasidalinti kaip lengviau teorija mokintis?
viktorina10x10

Grįžti į Mokslai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių