negaunam personnumeriu,kodel?

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: negaunam personnumeriu,kodel?

Standartinė Phase1 » Tre Spa 27, 2010 12:01

As cia nematau kazkokio nusikaltimo. Juk zmogus sedi namie su vaiku,atvykeliams su pinigais sunku,nes visi svedai ziuri kad tik pasiulyt pigiau uz ju paslaugas taip kad nera cia ko didziuotis imt kas priklauso. Juolab,kad eidamas dirbt gauni daugiau negu tie 3000,o jei negali tai jau ka padarysi. Patys svedai naudojasi tuom,o jau kad atvykelis tai tipo,negali,as to nepasakyciau. Jei as dirbu ir moku mokescius ju seneliu islaikymui tai kodel zmona negali imt tu 3000? Kvailas orumas.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Tre Spa 27, 2010 12:05

taip pat natūralu, kad aš padarysiu valgyt savo tėvui pensininkui, sūnui, ba jis dar mažiukas, draugui, ba draugas et cetera. Bet jei ims brautis į svečius kitos alkanos nepažįstamos burnos, reikalaudamos savo kasnio iš kažkur kitur?.. Čia ne orumo, o socialinės politikos klausimas. Tai ir riboja, matomai, skaičių "tų, kuriem priklauso"
nori kažką gaut iš valstybės- malonėk ir kažką duot.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Simonakotryna » Tre Spa 27, 2010 12:54

Na taip ir as manau,kad nieko blogo jei atvaziavai cia dirbti o ne elgetaut,jei pvz mano pozicija,kiek cia teko dometis,tai darzelio laukti reikia 3 men ,apie...taigi,as nueinu tu doku tvarkyt gaut person numeriu,ar kaipten jie,nueinu i komuna del darzelio,ir as sedziu be darbo,kol man darzelis atsiranda,ir as galiu eit dirbti,taigi ir man siulo pinigo tas pasalpas,tai aisku atrodo ko nepaemus,jeigu mano vyras dirba legaliai moka mokescius,o as gavus darba irgi mokesiu ir grazinsiu tarkim pavadinkim tai skola...bet tai zinai,nemalonu jei skersai ziuri...
Simonakotryna

Standartinė Andraika » Tre Spa 27, 2010 12:59

tai čia ne apie tave kalba, čia apie šiaip parazituojančius iš soc. bidrago, gerai, kad tautiečių tarpe tokių nedaug.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Simonakotryna » Tre Spa 27, 2010 13:34

Tai as ir nesakau kad apie mane,tik primetu kaip pavizdy :mrgreen:
Simonakotryna

Standartinė Phase1 » Tre Spa 27, 2010 23:03

Tai ir as uz tai,kad nebutu dykaduoniu. Jei uzsidirbai tai gali gaut. O jei dirba vienas sutuoktinis tai kitas,as skaitau,jei priklauso tai ir gerai. Bet paziurekit ka valdzia daro,nors man tai pfk ne mano kisene nei as i ja lisiu,tik pokalbiui palaikyt:atvaziuoja is kariaujancios salies,jiems ir taip jau gerai,kad ramiai gyvens,rodos,reiketu dziaugtis,bet negana to,dar ir pasalpom visokiom priseria tai tie kaip auksa rade. Kaip sakoma:tepk sviesta,o ne gabalais dek. Tai kai taip patepa tai ko visi neleks. Nueina i SFI ir sedi,paranku neismokt o tik sedet,nors ta kalba jau senai moka,bet per kontrolini specialiai klaidu priraso. Paskui dar gauna teise seima ar kitus giminaicius atsivezt,taip ir plinta parazitas. Butu mano valia tai, po tokiu "bajeriu" kai Rosengårde Malmej mentus apmeto akmenim ar masinas padega,visus be isimties tame rajone deportuociau atgal is kur atvyko ir baigtas striukis. Bet ne,cia gi demokratiskai reikia,zmoniu teses gerbt. Bet kaip galima su zverim demokratiskai?! Nueik i miska ir alkanam vilkui pabandyk demokratiskai isaiskint,kad avis,irgi,nori gyvent tai dar pati sudraskys. Kokios dar ju teises,jei paciu negerbia?! Bet vel sakau:nei cia mano kisene,nei as ja "rusinsiu".
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Tre Spa 27, 2010 23:20

teko girdėt, kad yra stavkė- 10 000 ar eur ar usd- nepasakysiu- ir čia gyvenantis uždeklaruoja, kad tu ten esi nabagas pusbrolis, nors tu jo nė akyse neesi matęs. Visa giminė sumeta pirmai vizai ir tada welcome to Sweden grandinėle. Čia, aišku, šakėm ant vandens rašytos tokios žinios, su žvake nestovėjau, bet visiškai nenubraukiu.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Simonakotryna » Ket Spa 28, 2010 11:56

Gal but to pacio paklausiu,bet ar galim dokus uzpildyt internetu ar kad atsiustu formas i namus,ar reikia eiti i kokia tai tarnyba,migracijos ten ar kaip vadinasi,kiek zinau tai kai idrabina is karto gauni ta numeri,ar lyg su idarbinimu...
Ir ar nemokant svedu ten imanoma ka nors pest nuejus,nes muset svediskai formas reikia pildyt ir klausimai svediski :think:
Simonakotryna

Standartinė Andraika » Ket Spa 28, 2010 12:59

bent anksčiau viskas būdavo tik švediškai ir sukis kaip nori.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Ket Spa 28, 2010 13:22

kiek as atsimenu,tai dauguma formu,anketu yra svedu/anglu kalbomis,ir dauguma darbuotoju kalba angliskai.
Daima

Standartinė Simonakotryna » Ket Spa 28, 2010 14:51

tai nueini i ta tarnyba ir uzpildai dokus ane?kokius dokumentus reikia su savim tureti?Beje kaip tarnyba vadinasi? gal yra interneto svetaine su adresais,kur juos galima rasti...yra pazistami kurie gali parodyt,bet pati noriu isiaiskint.
Simonakotryna

Standartinė Andraika » Ket Spa 28, 2010 15:24

http://www.migrationsverket.se/
mum reikėjo tik pasų.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Ankstesnis

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias