pasalpos,ismokos

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: pasalpos,ismokos

Standartinė Andraika » Sek Bir 19, 2011 21:25

suvarikit ta sventoli tikrai
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Virga » Sek Bir 19, 2011 23:58

Andraika, suvariti tave, sventoly? :lol: :lol: :lol: O gal ta berasti nuvariti lietuviu rasibos pasimokiti? :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė agneciuke » Pir Lie 11, 2011 13:59

Man iškilo toks klausimas. Tikiuosi kas nors atsakysit. Mes su vyru ir vienerių metų mergyte norime važiuoti į Švediją. Jei vyras įsidarbina legaliai, pagal darbo sutartį, tai tuos personalinius numeriukus gaunu ir aš ir dukra? ir kaip tarkim, aš LT gaunu pinigus už vaiko priežiūros atostogas. Tai Švedijoj aš tada nieko negaučiau, nebent čia lietuvoje atsisakysiu savo atlyginimo? Kai suprantu tada aš negaliu ir Švedijoj ir LT gaut pinigėlius.
agneciuke

Standartinė virgum » Pir Lie 11, 2011 14:10

jai tu su visa siema atvyksti i cia, ir vyras isidarbina legaliai, tai gauni tu ir tavo dukra personnumerius, ir jai tu dar esi motinystes atsotogose tai ir buk tik cia negali dirbti, jai cia isidarbinsi, tai turesi grazint lietuvai tiek pinigu nuo kurios dienos cia dirbsi ir uz kuri laiktarpi tau lietuva sumokejo pinigus. as pati esu motinystes atostogose, rugseji baigsis, ir gaunu is lietuvos pinigus. aisku as cia nedirbu dar. tiesa cia kai gausit numerius dar uz vaika gausit 1090kr atrodo tiek kiekviena menesi, mes dar negaunam nes niekakip nesuistvarkom dokumentu, bet dzin, svedijos valstybe grazina atbuline data, nuo tada kada uzsiregistravom. tad sekmes!!! :grin:
virgum

Standartinė funkyte » Pir Lie 11, 2011 22:59

1050 kr vaikui. Kai turesi personnumerius jau cia, ir kai baigsis tau is LT motinystes atostogu mokejimai, man atrodo kad ir cia galesi tvarkytis, nes cia irgi kol vaikas nelanko mokyklos,ar darzelio gali gaut motinystes atostogas ir sedet namie,pakankamai gerai moka. Man kol atsiunte laiska kad turiu 390dienu likusiu mazosios prieziurai,daug laiko praradau nesitvarkius,nes nezinojau.db tvarkaus,bet rugpjucio gale mazoji pradeda lankyt mokykla,tai jauciu visu nespesiu atsiimt kronu uz tas dienas likusias, nebent savaitgalius jei jie iskaito,nu bet dar lb tiksliai nzn,nes lb stabdo su popierizmu,viska tvarkaus intenetu,taip daug greiciau,bet ir tai nesugeba laiku atsiust sprendimo.
Db laukiuos,tai galesiu greit siust prasyma nauja uz mazyli gaut motinystes atostogu kronas ir sedet ramiai namie iki darzelio. Kai jau reiks pagalbos rasyk, as cia tik metai, bet su visokiais popieriais spejau pasisklaidyt po visur is neturejimo ka veikt :smile:
funkyte

Standartinė funkyte » Ket Lie 14, 2011 11:21

oi sorry,apsirikau,vakar man skambiono is f-kasos, jie nori gaut pazyma is lietuvos,kad man ir vyrui nebuvo moketi jokie motinystes/tevystes pinigai nuo vaiko gimimo.As pasakiau kad nieko negavau,kad gaunu cia tik "barnbidrag", bet vat reik popierinio dokumento jiem.
Taip kad jei lietuvoj gauni motinystes ismoka,tad cia nebegausi, tegausi 1050 kr barnbidrag vaikui, bet ir tai gerai, visgi nemazi pinigai, jau apsirengimui vaikui menesiui pilnai uztenka....
funkyte

Standartinė gintare25 » Ket Lie 14, 2011 11:42

Mano sesei irgi reikejo pazymos is lietuvos, kad negauna jokiu pinigu lietuvoj ir tik tada pradejo moket cia.
SVEIKI
gintare25

Standartinė funkyte » Ket Lie 14, 2011 15:01

o kazin uz koki laikotarpi reikia :
nuo vaiko gimimo iki kol suejo 3 metai (kaip moka motinystes ismoka lietuvoj),
ar nuo vaiko gimimo iki dabar, kai issiuntei paraiska f-kasai?
As skambinau i Lietuva, i Sodra, tai uzprasiau tik nuo gimimo iki kol suejo 3 metai,taip man darbuotoja telefonu pasake, kazin ar tiks f-kasai tokia? kad nereiketu vel tampytis paskui su popieriais.
Ir dar, jei as LT pasiimsiu ta pazyma, tai gal man iskart nunest i vertimu biura,kad isverstu i svedu kalba, taip bus greiciau susigaudyt svedams,nereiks patiems nieko daryt,juk taip kaip stabdziai yra? :grin:
Jei gali gintare,paklausk seses kaip ji dare,ok?
funkyte

Standartinė gintare25 » Ket Lie 14, 2011 16:38

ok, paklausiu :)
SVEIKI
gintare25

Standartinė gintare25 » Pen Lie 15, 2011 16:22

tai va, neprisimena ji jau.... cia buvo pries 5 metus :angry-tappingfoot:
bet manau, kad protingiausia butu is karto pasidaryt vertima :shifty:
SVEIKI
gintare25