pasalpos,ismokos

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: pasalpos,ismokos

Standartinė Daima » Šeš Bal 17, 2010 13:10

Andraika,tamstos gi niekas neklause ar TAU reik pasalpos,ir kaip tu i tai ziuri :):):)
O mes gi nezinom ar amuleta dirba ar ne,o gal jos vaikinas dirba??
Paziurejau del bostadsbidrag,förs-kasos psl,ten galima issiskaiciuot kokia priklauso bostadsbidrag( hyros "nuolaida") seimoms su vaikais,net ir jei ivedus metines pajamas 0...Aisku,reikia eit ir klaust,tada bus viskas aiskiau.
Daima

Standartinė Daima » Šeš Bal 17, 2010 13:12

Daima

Standartinė Virga » Šeš Bal 17, 2010 23:38

Vartotojo avataras
Virga

Standartinė amuleta » Pir Bal 19, 2010 07:59

Sveiki,aciu visiems uz pasisakimus....galiu visus nuraminti,tiems kuriems cia neramu,jog as nesiruosiu gyventi cia is visokiausiu pasalpu....man tik buvo ydomu,kas ir kaip yra,nes as kaip ir sakiau jog darzelyje turejom verteja kuri padejo mums susisneketi su darzelio darbuotojais,ir ji musu pradejo klausineti ar kaip nesenei atvyke cia ka nors tvarkemes,nes sako cia yra visokiausiu ismoku ir pasalpu,kuriems sunkiau cia isikurti...sako as daug su kuo susiduriu,kurie tvarkosi vienokia ar kitokia parama....ir tada ji mums ir sako o kodel jums nepaidomejus,juk sako pabandyti verta,nes sako dauguma Lietuviu taip daro,sako ir as pati cia atvykusi tvarkiausi...o as siuo metu esu nedirbanti bet dirba mano draugas,o as neturejau galimybes ieskotis darbo,nes buvau su vaikuciais namuose,o dabar jie jau lanko darzeli,kad ir nevisa savaite bet jau pradzia yra ir as galiu ieskotis darbo ar lankyti kalbos kursus,o tada jau ir darzelis bus visa savaite ir pilna darbo diena...ir Lietuvoje gyvenau ne is pasalpu,turejau darba,ir gavau tai kas man tikrai priklause....o dabar paziurekit kas ten darosi,puse Lietuviu turbut gyvena Lietuvoje is pasalpu,visokiausiu ismoku.....ir viso kito.....o as cia tik pasiteiravau,nes idomu.....ir maza ka gali zinot gyvenime,kaip kas pasisuks....aciu tiems kurie mane suprato...aciu ir tiems kurie mane bando apdirbti.... :clap:
amuleta

Standartinė dzuuke » Ant Bal 20, 2010 09:32

matau kiek daug cia musu tipiniu lietuviu (man gerai kai tau blogai) andraika nepamirsk kad lazda turi du galus ir jai mes tik ka tavyke ko nors paklausiam,tai nebutina taip aukstai uzriesti savo nosi kad tu cia jau seniai.Gyvenu tarp tu paciu kebabu bet ir tarp ju net yra tokiu kad stveriasi bet kokio darbo kad tik isitvirtinti galetu bet gerai cia kazkas paseke kad jie tokie vieningi kad mums dar toli..... jie niekada vienas kito nepuola....dideles tau sekmes ir kad tik toliau tau nereiketu tu pasalpu prasyti....
dzuuke

Standartinė Andraika » Ant Bal 20, 2010 12:19

prie ko cia uzriesta nosis ir seniai- nepamenu, kad buciu kur nors tai minejes?.. o kai vykau pirmakart- vykau dirbt, paskui grizau ir pagalvojau, kad cia geriau ir grizau dirbt ir gyvent. tiek ir ziniu. isitvirtinau be niekeno pagalbos ir supersugebejimu. Todel ir sakau, kad kiti ne nuo to galo pradeda. Ne as vienas sakau, ale musiskiai gi dusaut paprate- vaivai, blogai, padekit- pats uz rankos esu mokyklon vedes, vaivai, ner laiko sunku et cetera..
tai kaip ir nebelieka motyvaciju but motina terese.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė gintare25 » Ant Bal 20, 2010 14:23

vai vai, kaip tau pasiseke... net blogaa.. :roll:
SVEIKI
gintare25

Standartinė Andraika » Ant Bal 20, 2010 15:54

"pasiseke".. kai sieki, tai ir pasiseka, kai sedi- tai ir sedi, i kitus ziopsodamas..

P.S. ir tikiu, kad bloga- labai lietuviska, ba dziaugiames patys tik kito nelaime- kai kam nors gerai, tai mum pastoviai blogumas ant dushios :mrgreen:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė gintare25 » Ant Bal 20, 2010 16:44

Vat, butent Andraika. labai tiksliai :lol:
SVEIKI
gintare25

Standartinė Virginija 62 » Tre Bal 21, 2010 23:17

Pradzia visiems yra sunki, as cia jau 8 metai, man asmeniskai buvo labai sunku kol ismokau kalba. Butu gerai, kad padetume vieni kitiems, o ne pamokslautume.
Amuletai noriu pasakyti, jei priklauso kokios nors pasalpos tai ir imk, jei duoda tai ir imk , kol susirasi darba, prabegs dauk laiko, ypac dabar kai ekonomine krize, gyventi tai reikia, o viskas kainuoja. Sekmes tau ir nekreipk demesio, kai kiti pamokslauja.
Virginija 62

Standartinė Phase1 » Ket Bal 22, 2010 14:45

...ir yra dar tokiu,kurie labai moka pasakyti "ko cia dusauji,eik dirbti ir nereikes dusaut",nes savo jau atidusavo...
.............ane?........................... Andraika?... ;-)
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė gintare25 » Ket Bal 22, 2010 15:06

:clap:
SVEIKI
gintare25

Standartinė Andraika » Ket Bal 22, 2010 18:04

taip, labai teisingai :clap:
Vartotojo avataras
Andraika