noriu paklausti

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: noriu paklausti

Standartinė amuleta » Ant Vas 23, 2010 13:58

o virga man rase,kad uztenka person numerio ir paso...man to neuzteko...gal kam kitam ir uzteks ka gali zinoti...ir dar parasiau ko niekas man neparase,kad F-kassa randasi toje pacioje vietoje kur ir skatteverketas...bent jau stregnese net ta pati moteris mane aptarnavo kuri ir prasymus prieme del leidimu gyventi svedijoje...ten atsviete mano pasa vaiku pasus ir draugo pasa...abu uzpildem dokumentus,savo lapuose rasiau,kad esu nedirbanti,ir,kad jokiu ismoku uz vaikus negaunu,ir vaiku bei draugo duomenis kitame lape...o draugas,kad yra dirbantis,ir taip pat kaip ir as kitame lape mano vaiku duomenis bei mano....po dvieju savaiciu draugas turi nuvesti ten savo draudimo numeri...ir viskas...kaip ir rasiau iskart pasake,kad tokie reikalai sutvarkomi per puse metu,bet kadangi mes jau ne pirma diena cia tai visa tai bus sutvarkyta greiciau...nes tuose dokumentuose reikejo parasyti kada atvykome i svedija...kaip ir viska parasiau,ko prireikeke mums nuejus i f-kassa bei banka.
amuleta

Standartinė lcj » Ant Vas 23, 2010 14:08

Matai ,kiek daug geros informacijos turi. Kitiems ,tiek vargti nereikes gales visa info rasti cia. Gal nors karta bus taip,kas tinka vienam tiks ir kitiems. Gal?
lcj

Standartinė amuleta » Ant Vas 23, 2010 14:16

gal ir tiks,kiti mazdaug zinos kokiu bent jau dokumentu reikia; man prireike pasu savo ,vaiku ir draugo,person numeriu,adreso kur gyvename,draugo draudimo numerio kadangi jis dirbanis o as ne...as visa susni dokumentu veziausi visokiausiu...kad nereiktu po to lakstyti po kelis kartus ...draugo virsininkas net nustebo,kad mes viska turime...na tik vieno neturejom draudimo numerio bet tas virsininkas patikino,kad po dvieju savaiciu ar per dvi savaites tiksliai nepamenu kaip sake,bet kad bus pristatytas....ir viskas...
amuleta

Standartinė lcj » Ant Vas 23, 2010 14:20

gintare25 rašė:ir vel rado prie ko prisikabint :mrgreen: nu kas per zmones :mrgreen:

Prisikabinti? Tai tik moteriskas smalsumas. Maniau iseis diskusija.Jei atsakysi i klausimus uzduotus tau siame forume ,turesime naudingos informacijos. Gal net atgaivinsime viena sena tema, apie draugus ir virsininkus...
lcj

Standartinė amuleta » Ant Vas 23, 2010 14:40

o Icj tu kai banke atsidarynejai saskaita tai gal visus bankus svedijoje patikrinai kaip jiems sekesi dirbti per paskutinius tris metus? :think: kad manes sito paklausei? :smile:
amuleta

Standartinė gintinis » Ant Vas 23, 2010 14:46

Lcj, viduramžio krizė kamuoja ? :doh:

lcj rašė:Uztektu,jei man tik reiketu banko paslaugos ,panasios i tavo. Maniau ,kad turesi daugiau informacijos pasidalinti siame forume. Jei dar ka idomaus suzinosi is virsininko ,butinai parasyk.
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė amuleta » Ant Vas 23, 2010 14:57

:confusion-confused:
amuleta

Standartinė lcj » Ant Vas 23, 2010 15:35

amuleta rašė:o Icj tu kai banke atsidarynejai saskaita tai gal visus bankus svedijoje patikrinai kaip jiems sekesi dirbti per paskutinius tris metus? kad manes sito paklausei?
o Icj tu kai banke atsidarynejai saskaita tai gal visus bankus svedijoje patikrinai kaip jiems sekesi dirbti per paskutinius tris metus? :think: kad manes sito paklausei? :smile:

Nepatikrinau, man yra idomus "virsininko" motyvas.Maniau jis tau placiau paaiskino. Naudojuosi banku paslaugomis, todel idomi kiekvieno nuomone. Idomesne nuomone ,beveik visada patikrinu.
lcj

Standartinė lcj » Ant Vas 23, 2010 15:40

gintinis rašė:Lcj, viduramžio krizė kamuoja ?

Neeeeeeeeeeeee :grin: :grin: :grin: Vidurziemio,taip :grin: :grin: :grin:
lcj

Standartinė gintinis » Ant Vas 23, 2010 15:43

aaa :D sakau, iš kur tiek sarkazmo :)
Paveikslėlis
gintinis

Standartinė lcj » Ant Vas 23, 2010 15:47

Truputis sarkazmo ,kartais buna labai naudingas. :lol:
lcj

Standartinė Andraika » Ant Vas 23, 2010 19:00

man tai nuomonė "vat tas bankas geriausias" skamba panašiai kaip "mano žmona pati gražiausia" :mrgreen:
kas visai gali būt subjektyvi tiesa :ugeek:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Virga » Ant Vas 23, 2010 23:29

O virga man pasake... O virgos man buvo pasakyta taip... o virga parase taip... Toks vaizdas, kad virga yra paskutine zdraica specialiai klaidinanti "zalius" tautiecius. Kuo pasidalinu - viskas is patirties. Man uzteko paso, neturejau net folkbokföringo, bet uztat turejau darbo sutarti. Atvejis nebuvo eilinis, nes nebuvau registruota Svedijoje, bet issiprende be jokiu "geru virsininku".
Matai, Amuleta, kai gera tureti "gera virsininka", jis gali viska :lol: :lol:
O jei atvirai,jei buciau tavo situacijoje ir man reiktu pasinaudoti tavo svieziai suguldytais patarimais,tai nieko nesigautu , nes nelabai nesupratau, kokius tu dokumentus atsvietei/pridavei, taip viskas sumalta, kad jezau. Na, bet turbut ne vidutiniams protams. Kam reikes - atsirinks. :whistle:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė amuleta » Tre Vas 24, 2010 08:27

visu pirma virga tai ne mano virsininkas o draugo,o antra as tiksliai parasiau ka atsviete ne as atsvieciau tai mano pasa draugo ir vaiku pasus...nesupratau ko cia nesuprasti :think: ir uzpildem prasymus del vaikams pinigu gavimo...man atrodo sita ir turejai suprasti nes kaip rasiau tai,kad vaziuoju vaiku pinigu tvarkytis tai apie jokius kitokius prasymus ir nebuciau rasiusi.... :think:
amuleta

Standartinė amuleta » Tre Vas 24, 2010 08:30

o Andraika,man tas jo pasakymas ,kad tas bankas pats geriausias nieko nereiskia...man svarbiausia buvo,kad butu galima atsidaryti saskaita,kas ir pavyko....o man bankai visi vienodi,man jie niekuo nesiskire ir dideles reisksmes nesudaro... :grin:
amuleta

AnkstesnisKitas

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias