Del vaiko pinigu ir kt.

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: Del vaiko pinigu ir kt.

Standartinė siletyv » Tre Vas 19, 2014 20:29

Atgaline data pinigu TIKRAI negausit.Pinigus prades moket nuo atvykimo dienos.Atvykimo diena skaitosi ta,kai Jus deklaravot savo gyvenama vieta Svedijoje.
Jei Jus nebusite issideklarave is Lietuvos ,yra galimybe gaut vaiko pinigus Svedijoje,bet reikes irodyt,kad negaunate pinigu uz vaika Lietuvoje.O tam gali prireikti gryzti i Lietuva pazymu kokiu nors.Nemanau,kad patikes zodziu.
Bet kokiu atveju-sekmes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė peckeliene » Tre Vas 19, 2014 22:55

As prasiau soc. skyriuje savo seniunijoje, kad isduotu tokia pazyma, irodancia, jog negaunu pinigeliu, bet patikrinus kompe net neleidzia tokio dokumento spausdinti, nes nera informacijos, todel kad valstybe man nemokejo nei ct. Aciu uz info, stengsimes, klausinesim, bandysim, per galva duok Die, gal nieks neduos :grin:
ACIU
peckeliene

Standartinė lcj » Ket Vas 20, 2014 09:21

Mano abu vaikai gavo "Barnbidrag" atgaline data,tiesa tai buvo seniai. Del vieno patys paskambino is Försäkringskassan ir pranese , kad ismokes. Del antro teko palaukti 4-6 men. Atsakymas buvo neigiamas. Skambinome, klauseme , atsakymas buvo-ne! Po savaites gavome laiska , kad sprendimas pakeistas- vaikai pinigus gavo. Jokiu popieriu is LT nereikalavo. Sekmes!
lcj

Standartinė siletyv » Ket Vas 20, 2014 20:43

lcj-bet tai tu gyvenai tuo metu Svedijoje,ar ne?
Atgaline data sumoka,bet TIK nuo atvykimo dienos.KOl suvaiksto dokumentai,praeina keli menesiai,tai kai pradeda moket,sumoka is kart nuo atvykimo dienos,uz kelis menesius.
O tai taip iseitu-pasigimdei Lietuvoj vaika,paauginai kelis metus ,paskui atvaziavai i Svedija ir sakai:duokit man vaiko pinigus nuo pat jo gimimo,taip pat neuzmirskit sumoket ir uz dekretines atostogas.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Ket Vas 20, 2014 22:28

Tikslus pastebejimas, as tuo metu gyvenau Svedijoje, o vaikai buvo like 5-6men Lietuvoje. Turejome eile metu darbo staza Svedijoje. Kai vaikai gavo "Personnummer", paskambino ir pranese kad ismoka priklauso atgaline data. Del antro buvo sudetingiau, ismokejo, bet teko kreiptis i vietos teisma, kad butu patvirtinti "Försäkringskassan" reikalaujami dokumentai. Kadangi mus niekada nedomino jokios pasalpos ar paramos tai tam demesio neskireme.
Auksciau aprasytu atveju manau , kad gali buti sunku gauti ismokas atgaline data, gal net ir neimanoma,bet pasidometi manau verta.
lcj

Standartinė lcj » Ket Vas 20, 2014 22:54

P.S. Paziurejau senus dokumentus. Vaikai gavo ismokas atgaline data, nuo tada, kai LT istojo i ES. Musu atveju buvo apie 14men. atgaline data.
lcj

Ankstesnis

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias