Kada galima tiketis gauti vaiko pinigus?

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Kada galima tiketis gauti vaiko pinigus?

Standartinė morlencas » Ket Spa 08, 2009 22:21

Sveiki.
Gal galite patarti. Nezinau, kaip sioje situacijoje elgtis.
As dirbu Svedijoje apie puse metu. Mano drauge gyvena Lietuvoje ir nedirba niekur. Netrukus gims musu atzala ir as noreciau iseiti tevystes atostogu. Kaip suprantu, Sodra LT man niekuo negali padeti, nes Lietuvoje nedirbau. Ar as galiu del tevystes atostogu kreiptis Svedijoje, nebudamas jos pilieciu? Jei taip, gal galite patarti kur kreiptis?
morlencas

Re: Kada galima tiketis gauti vaiko pinigus?

Standartinė Andraika » Pen Spa 09, 2009 06:49

jei dirbai nelegaliai- ne. jei buvai samdomas kaip užsienio darbuotojas- ne. jei legaliai- kreipkis http://www.forsakringskassan.se/privatpers
nors gali būt, kad 6mėn yra per mažai gaut pašalpai. O mes forume piliečių tai turbūt turim vos keletą.? :think:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė morlencas » Pen Spa 09, 2009 09:33

Legaliai, zinoma!
Kaip kitaip galeciau tiketis soc paramos? :think:
morlencas

Standartinė siletyv » Pen Spa 09, 2009 10:27

Tikrai nezinau ,bet man atrodo ,kad reikia 18 menesiu nepertraukiamo stazo Svedijoje,kad igytum visas soc.garantijas.Bent man taip sake AMS,e kai kreipiausi del bedarbio pasalpos.Pirmas klausimas buvo-ar isdirbes 18 menesiu?
O vaiko pinigus galima gaut tik jei vaikas gyvena Svedijoje-nuo atvykimo dienos po 1050 kronu i menesi.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Barbara » Pen Spa 09, 2009 11:07

Vaiko pinigus galima gauti net jei vaikas gyvena Lietuvoje, as pati gaudavo, manieji LT. Reikia pildyti Barnbidrag blanketa ir prideti atitinkamus dokumentus( vaiko gimimo liudijima, man uzteko kopijos). Del to neturi reiksmes, tik esme tame- gausi nuo pat vaiko gimimo jei jau turi tikraji person numeri. O del tevystes tai tikrai nezinau, nesusiduriau,pasiskaityk www.forsakrigskassan.se
Barbara

Standartinė kamfibija » Šeš Spa 17, 2009 12:30

Laba diena, tautieciai :grin: , noriu ir as prisijungti prie diskusijos. turiu viena klausyma sia tema, gal kam teko susidurti. as visai nesenai Svedijoje, dar niekur cia nedirbau, bet dabar pradejau mokintis SFI svedu kalbos kursose, uz vaika cia jokiu pasalpu negaunu,ar yra kazkokios ismokos? ar imanoma butu jas gauti ir kaip? Vaikui 4 metai. aciu uz atsakymus.
kamfibija

Standartinė Vitalija » Tre Spa 21, 2009 20:00

Sveiki :lol: Gal galetumete suteikti informacija :techie-typing: Kada yra mokami barnbidrag,bostadbidrag cia Svedai turi kazkokia sistema o as cia naujoke siuo klausimu.Kas galite atsakykite nes vieni sako kad turejo buti vakar o kiti sako reikia laukti 31dienos.Buciau dekinga uz atsakima :oops: :lol: :lol: :lol:
Vitalija

Standartinė neringa » Ket Spa 22, 2009 10:37

Laba,Barnbidrag gauna visi turintys vaiku ir prisiregistrave FK,ismoka visad 20 diena.Jei gauni LT vaiko pasalpa,reikia jos atsisakyti,nes paskui jie atseka kazkaip,tai liepia grazinti,nes negalima imti pinigeliu vienu metu is dvieju valstybiu :smile:
neringa

Standartinė Vitalija » Ket Spa 22, 2009 14:52

Laba.Aciu uz ats. :lol: Bet kaip tik dabar ziurejau tai mano saskaita tuscia. :cry: Jokiu pasalpu nuo birzelio men is Lietuvos negaunu nes is ten issiregistravau ir su 2 dukrom gyvenu cia.Ilgai uztruko kol susitvarkiau vaiku persunnumer,bet skatverkete pasake kad dabar viskas gerai ir pinigai bus.Bet ju nera. :cry: O kaip del buto kompensacijos kada ji mokama? :?: :?: :?:
Vitalija

Standartinė neringa » Ket Spa 22, 2009 15:30

Na pinigelius uz vaika moka ne skattverket,o forsakring kassa,turi ten atskirai uzsiregistruot. Ir pajudint juos nedaznai reikia,kol sutvarko popierius,kazko paskutiniu metu ilgai jie ten uztrunka.Kai gausi patvirtinima,kad esi registrota ten,gausi ismokas.
neringa

Standartinė Vitalija » Ket Spa 22, 2009 16:25

Atsiprasau uz klaida as del barnbidrag tvarkiausi forsakring kasoi ten 2 men myniau takeli ir man pasake kad viskas gerai,bet matau kad nevisai.Rytoj nueisiu ten ir paklausiu. :lol: :lol: :lol:
Vitalija

Standartinė neringa » Ket Spa 22, 2009 16:28

Jo,reikia ten paskambint bent kelis kartus,pvz.mane jie "registravo" puse metu :!:
neringa

Standartinė Vitalija » Ket Spa 22, 2009 16:37

Jei ne paslaptis ar senai cia tu?Gal daugiau ismanai svedu sistema.Noreciau dar kai ko paklausti :lol: :lol: :lol:
Vitalija

Standartinė neringa » Ket Spa 22, 2009 17:52

Tikrai ne viska zinau apie sistema ju,bet galiu pabandyt pagelbet :grin:
neringa

Standartinė Vitalija » Ket Spa 22, 2009 20:11

Parasiau tau i asmenini tik nezinau ar issisiunte :roll: :roll: :roll: :grin:
Vitalija

Kitas

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias