Pilietybė

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Re: Pilietybė

Standartinė Daima » Tre Geg 12, 2010 08:59

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daima

Standartinė Phase1 » Tre Geg 12, 2010 23:30

Tai kad cia ir komentuot neber ka,pati pasisakei i prieki:
Ba dabar tai tikrai kaip valstieciai kokie neapsiskaite, vardais pasivadine durneliai... :lol: :lol:

Ir kur tu cia matai koki nors asmenini izeidinejima?
Phase1 » Ket Geg 06, 2010 18:42
As asmeniskai nezinau kokius privalumus duoda svediskas pasas,kurio neduotu lietuviskas.

siletyv » Tre Geg 05, 2010 20:19
Va tai todel ir norim Svedijos pilietybes,kad uzbaigt visus reikalus su ta valstybe ,kuri nesirupina savo pilieciais.Zinoma jei nesiruosi cia gyvent visa likusi gyvenima ,tai nera labai aktualu svediskas pasas.

Cia aisku kaip kam,man tai ta valstybe viska dave kuom as esu siandien. Gal siandien ir rupinasi maziau savo pilieciais ir,gal todel ir lekiam i kitas salis,nes jos labiau rupinasi,net ateiviais,bet man uztenka fakto,kad manim rupinosi iki siol. Manau,nera protinga taip teigt,kad norim baigt visus reikalus su salim,kuri nesirupina savo pilieciais. Sitaip gali pasakyt mano vaikai kai nores atsisakyt pilietybes ir pasiimt Svedijos,bet tikrai ne as,nes jie uzaugs ir isaugs i zmones cia (manau,jei liksim).
Bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu,net jei ji kitam ir atrodo neteisinga. Demokratija! Tik tiek,kad del tos pacios demokratijos ir visokie gejai savo teises pradeda skelbt,vietoj to,kad suprast kas jiems pasidare ir pripazint,kad reikia pagalbos. Visada taip sakiau ir sakysiu. Dar veliau ir pedofilai eis gatvem del savo teisiu.

Gal geju atzvilgiu,tai iseina kad tokia esi. "Kokie mes svedai" nesupranti?!
Kazkada aiskinai,kad as nesuprantu kas yra fraziologizmai,nors mano kuprines palyginima kiti,nesakysiu-labiau ispruse,nes dar nesuprasi vel,galima prilygint kupros sinonimui fraziologizme,o dabar pati nesupranti ka gali reiksti israiska "kokie mes svedai". Ir idomu dar kas pradejo asmeninius izeidinejimus !
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Daima » Ket Geg 13, 2010 09:29

Jo jo,as -istvirkus Uso drauge,Virga gi pasirodo home (cia tavo zodziai)..Gal tu jau bek is sito forumo,bo dar apsikresi!!!! Cia baisine liga!!! :lol: :lol: :lol:

Ar pats nepastebi,kad pastoviai reki pries,kas ka beparasytu..Dar paciam nekeista?Gal pagalvok gerai dabar,pries atpildamas atsakymui, koki slykstu komentara!!!!!
Daima

Standartinė Virga » Ket Geg 13, 2010 10:49

Phase1 rašė:

Ir kur tu cia matai koki nors asmenini izeidinejima?
[/quote]
Gal geju atzvilgiu,tai iseina kad tokia esi. "Kokie mes svedai" nesupranti?!
Kazkada aiskinai,kad as nesuprantu kas yra fraziologizmai,nors mano kuprines palyginima kiti,nesakysiu-labiau ispruse,nes dar nesuprasi vel,galima prilygint kupros sinonimui fraziologizme,o dabar pati nesupranti ka gali reiksti israiska "kokie mes svedai". Ir idomu dar kas pradejo asmeninius izeidinejimus ![/quote]

Ka, tavo nuomone, reiskia pvz.sitie zodziai : sventuolis, isverstaskuris, veidmainis? Jie nebuvo nukreipti pries mane, bet buvo nukreipti pries Vyta, tai yra asmens izeidinejimas.

Apie mano seksualine orientacija tegul sprendzia man artimi zmones, o ne eilinis forumo tersejas.

O kas link lietuviu kalbos, tai sesk, rasau tau dvejeta ir palieku kartoti kurso. Net zodi, kuri bandai man isaiskint, pats jo nesuprasdamas, rasai su klaida :lol: :lol: :lol: O israiska ir issireiskimas taip pat yra du skirtingi zodziai su skirtingom prasmem. :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Phase1 » Ket Geg 13, 2010 12:14

Virga » Ket Geg 13, 2010 09:49

Ka, tavo nuomone, reiskia pvz.sitie zodziai : sventuolis, isverstaskuris, veidmainis? Jie nebuvo nukreipti pries mane, bet buvo nukreipti pries Vyta, tai yra asmens izeidinejimas.

Israiska ir issireiskimas yra ir skirtingi, ir tuo paciu tos pacios reiksmes:zodziu israiskos sakynyje sudaro visuma,tuo paciu,sudarydamos "issireiskima". Jau kad mokytoja tai nereikia riest nosies. Lietuviu kalbai man dvejetas,nebejuokink! Gal ir parasiau kokia klaida,bet cia ne esme,net nesivarginsiu ziuret atgal.
Nukreipta pries Siletyv? Taip,ir "veidmainis" nera izeidimas,siuo atveju, o pastebejimas. Kai asmuo apsiskelbia:
Va tai todel ir norim Svedijos pilietybes,kad uzbaigt visus reikalus su ta valstybe ,kuri nesirupina savo pilieciais.
,o paskui prisimena kokias zinias atsiveze is tos valstybes ir jomis remdamasis replikuoja tai kaip pavadint toki elgesi,Tamsta Mokytoja? Man rodos-veidmainyste. Juo labiau,kad cia ne pirmas ir ne vienintelis jo toks issireiskimas pries Lietuva. Butu tikslingiau rasyt pries Lietuvos vyriausybe,as ir pats ja keikiu,bet nerasau,kad man Lietuva nieko nedave!
P.S.nebeatsakysiu i joki postringavima sioje temoje,nes jau nukrypom i pievas.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ket Geg 13, 2010 12:25

aš gal išvis užrakinu temą, ba vaikų darželis.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Ankstesnis

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių