Pilietybė

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Pilietybė

Standartinė Rita » Tre Lie 25, 2007 18:11

Sveiki.

Mes su vyru nutarėme atvykti gyventi į Švediją. Norime išsiaiškinti, kaip šioje šalyje sprendžiamas pilietybės klausimas. Mat, norėtume gauti Švedijos pilietybę. O gimusiam vaikui šioje šalyje suteikiama pilietybė iš karto? Jei kas žinote, būtinai parašykite. Ačiū.
Rita

Standartinė Migle » Tre Lie 25, 2007 21:48

Kad taptumete Svedijos pilieciu reikia:

irodyti tapatybe

buti ne jaunesniam nei 18m.

tureti laikina leidima gyventi Svedijoje

gyventi Svedijoje nemaziau nei 5m.

daugiau informacijos:

http://www.migrationsverket.se/
Migle

Standartinė Laima » Pen Rgp 03, 2007 11:00

Svedijoje gimusiam vaikui pilietybe nera suteikiama automatiskai.

o Svedijoje galite gyventi ir be pilietybes.
Laima

Re: Pilietybė

Standartinė devoox » Tre Geg 05, 2010 16:03

Sveiki,

Prikelsiu senoka tema, bet vienai pazystamai bandau atsakyti i klausima - ko reikia, kad iki siol Svedijoj negyvenusios nestukes busimam naujagimiui butu suteikta Svedijos pilietybe (motinai Svedijos pilietybe nebutina) ? Gal kasnors zinote?
devoox

Standartinė siletyv » Tre Geg 05, 2010 17:00

Ett barn till en svensk mor blir alltid svensk medborgare. Det spelar ingen roll om barnet föds i Sverige eller utomlands.

Ett barn till en svensk far och en utländsk mor blir alltid svensk medborgare om barnet föds i Sverige. Är fadern gift med modern får barnet svenskt medborgarskap vid födelsen oavsett var i världen barnet föds.

Ett barn till en utländsk mor, som är gift, registrerad partner eller sambo med en svensk kvinna, blir också svensk medborgare om barnet är fött i Sverige och en insemination har skett med den svenska kvinnans samtycke
Jei motina ir tevas neturi Svedijos pilietybes -vaikui gauti ja nera jokio sanso.Nebent isivaikintu svedu seima.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Tre Geg 05, 2010 21:06

Mane kankina senas klausymas, kodel taip svarbu tapti Svedijos pilieciu esant ES pilieciu? Jau daug metu esu paruosias reikiamus popierius Svedijos pilietybei gauti, bet nerandu motyvo juos pateikti...Keliaujant kartais tenka susidurti su keblumais pateikus LT pasa, bet per 10-20 min. problema issisprendzia. Ieskant darbo, tai gali tureti itakos. Turiu dar keleta argumentu ,bet tai jau priekaistai kitai valstybei ,kuri nesirupina savo pilieciais.
lcj

Standartinė siletyv » Tre Geg 05, 2010 21:19

Va tai todel ir norim Svedijos pilietybes,kad uzbaigt visus reikalus su ta valstybe ,kuri nesirupina savo pilieciais.Zinoma jei nesiruosi cia gyvent visa likusi gyvenima ,tai nera labai aktualu svediskas pasas.O kas liecia darba ,tai visai nera skirtumo kokios salies esi pilietis-svarbiausai kaip dirbi ,kaip save cia uzsirekomenduoji.Negirdejau dar tokio atvejo ,kad cia kas nors paklaustu ieskant darb o,ar jau dirbant ,ar turi Svedijos pilietybe.O senatveje ,nors pagal istatymus visiems gyventojams yra vienodos socialines garantijos-praktikoje svediskas pasas prides daug pliusu.
Na cia kiekvieno asmeninis reikalas-nepersu savo nuomones.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė lcj » Tre Geg 05, 2010 21:51

...del darbo niekas neklausia pilietybes. Cia norejau pasakyti tai ,kad yra lengviau isilieti i visuomene, gauti darba ir t.t. LO(Landsorganisationen) laikrasciu straipsniuose kartais galima rasti pavyzdziu sia tema. Nenoriu kreipti temos i uzslepta diskriminavima, bet yra smalsu nuomones siuo klausymu (kuris mane kankina eile metu).
lcj

Standartinė devoox » Tre Geg 05, 2010 22:24

siletyv rašė:Ett barn till en svensk mor blir alltid svensk medborgare. Det spelar ingen roll om barnet föds i Sverige eller utomlands.

Ett barn till en svensk far och en utländsk mor blir alltid svensk medborgare om barnet föds i Sverige. Är fadern gift med modern får barnet svenskt medborgarskap vid födelsen oavsett var i världen barnet föds.

Ett barn till en utländsk mor, som är gift, registrerad partner eller sambo med en svensk kvinna, blir också svensk medborgare om barnet är fött i Sverige och en insemination har skett med den svenska kvinnans samtycke
Jei motina ir tevas neturi Svedijos pilietybes -vaikui gauti ja nera jokio sanso.Nebent isivaikintu svedu seima.

Aciu, vyteli! Kaip visada informatyvu ir naudinga!
devoox

Standartinė Phase1 » Ket Geg 06, 2010 19:42

As asmeniskai nezinau kokius privalumus duoda svediskas pasas,kurio neduotu lietuviskas.
siletyv » Tre Geg 05, 2010 20:19
Va tai todel ir norim Svedijos pilietybes,kad uzbaigt visus reikalus su ta valstybe ,kuri nesirupina savo pilieciais.Zinoma jei nesiruosi cia gyvent visa likusi gyvenima ,tai nera labai aktualu svediskas pasas.

Cia aisku kaip kam,man tai ta valstybe viska dave kuom as esu siandien. Gal siandien ir rupinasi maziau savo pilieciais ir,gal todel ir lekiam i kitas salis,nes jos labiau rupinasi,net ateiviais,bet man uztenka fakto,kad manim rupinosi iki siol. Manau,nera protinga taip teigt,kad norim baigt visus reikalus su salim,kuri nesirupina savo pilieciais. Sitaip gali pasakyt mano vaikai kai nores atsisakyt pilietybes ir pasiimt Svedijos,bet tikrai ne as,nes jie uzaugs ir isaugs i zmones cia (manau,jei liksim).
Bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu,net jei ji kitam ir atrodo neteisinga. Demokratija! Tik tiek,kad del tos pacios demokratijos ir visokie gejai savo teises pradeda skelbt,vietoj to,kad suprast kas jiems pasidare ir pripazint,kad reikia pagalbos. Visada taip sakiau ir sakysiu. Dar veliau ir pedofilai eis gatvem del savo teisiu.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Virga » Ket Geg 06, 2010 23:11

Buvau isitikinus, kad pilnatis jau pasibaige, bet panasu, kad kai kam ji spigina akis kiaurus metus. :scared-shocked: Is cia, matyt ir nikas bus kiles............ :drool:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė siletyv » Pen Geg 07, 2010 07:01

Rusai tokiam elgesiui turi savo apibudinima-"zdvig po faze".Ir nikas tinka ir elgiasi atitinkamai.Man net nekyla noras su juo gincytis.
siletyv

Standartinė bill » Šeš Geg 08, 2010 13:59

siaip pasiskaitai cia ir supranti kad, vienintelis ir svarboausias motyvas svediskos pilietybes prasymui - kompleksavimas del lietuviskos :mrgreen:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Phase1 » Ant Geg 11, 2010 16:28

Virga » Ket Geg 06, 2010 22:11
Buvau isitikinus, kad pilnatis jau pasibaige, bet panasu, kad kai kam ji spigina akis kiaurus metus. :scared-shocked: Is cia, matyt ir nikas bus kiles............ :drool:

O as buvau isitikines,kad kai kam vis liezuvis nieztedavo igelt ir dabar matau,kad vis tas noras nepraejes. Ir dar norima pasislept po svediskom pilietybem,kibo,kokie mes svedai,o lietuviska pagieza lieka. Is tokio proto,matyt,ir nikas geresnis i galva neatejo.
siletyv » Pen Geg 07, 2010 06:01
Rusai tokiam elgesiui turi savo apibudinima-"zdvig po faze".Ir nikas tinka ir elgiasi atitinkamai.Man net nekyla noras su juo gincytis.

Toks baisus svedas,o rusiskom replikom metais. Atsikratyt nori to,ka nieko neduodanti salis dave,bet laiks nuo laiko vis pats samoningai prisimeni. Kazkoks veidmainis! Ir jei nekyla noras gincytis tai ko replikuoji,nesuprantu? Ir kuom jau tavo nikas geresnis,tik tiek proto ir teturit abu,prie niko kabinetis?!
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Virga » Tre Geg 12, 2010 00:31

Phase1 rašė:
Virga » Ket Geg 06, 2010 22:11
O as buvau isitikines,kad kai kam vis liezuvis nieztedavo igelt ir dabar matau,kad vis tas noras nepraejes. Ir dar norima pasislept po svediskom pilietybem,kibo,kokie mes svedai,o lietuviska pagieza lieka. Is tokio proto,matyt,ir nikas geresnis i galva neatejo.

Nea, nepraejes. Kai tulas forumo tersejas ima svaidytis asmeniniais izeidinejimais, tai norisi ne tik igelt. O kokie gi mes svedai, pakomentuok prasau, idomu labai paliko. Na na? Dar galetum ir apie protus placiau parasyt, beigi noreciau isgirst profesionalo nuomone niku kurimo srityje. Gal man labiau tiktu Anakonda? O Siletyv pvz - King of Karlshamn? Kaip manai? :mrgreen: Ba dabar tai tikrai kaip valstieciai kokie neapsiskaite, vardais pasivadine durneliai... :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Virga

Kitas

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias