gimdymas svedijoje

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

gimdymas svedijoje

Standartinė inlove » Sek Bal 15, 2012 19:08

sveiki, noreciau jusu pasiteiraut, pastojau, bet nei as nei vyras nesam cia dirbe legaliai, bei neturim nei personummber kaip elgtis, norim gimdyti cia, nes zinot kokia situacija lt, bei nesinori buti atskirai. ar nebus jokiu problemu eit pas daktarus, ka reikia daryt nuo ko pradet, kad galeciau cia gimdyt?jei gimdysiu cia ar veliau nepareis i lt milziniskos saskaitos? :confusion-confused:
inlove

Re: gimdymas svedijoje

Standartinė Andraika » Sek Bal 15, 2012 19:56

neturint Europos Sveikatos Draudimo kortelės tai tikrai pareis milžniškos sąskaitos..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pir Bal 16, 2012 07:07

Gimdymas -ne liga.Man atrodo europine sveikatos kortele nedengs gimdymo islaidu.Cia tik ligos atveju,jie budamas uzsienyje susirgtum.
O gimdymas kainuoja desimtimis tukstanciu kronu,jie nesi Svedijos gyventojas.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Pir Bal 16, 2012 17:20

man šefė sakė, kad netikėtas gimdymas kitoj šaly padengiamas iš to draudimo (aišku, be jokių išankstinių vizitų), tai ji, būdama švedė, išsiėmė tą kortelę, ba darbo reikalais tankiai važiuoja Danijon, sakė, kad jei ten netikėtai būtų gimdžius- tai būtų užkainavę apie 40 000 DKK
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pir Bal 16, 2012 18:38

Bet jai cia vyras dirba,ir dar nelegaliai,tai tikrai nebus tas gimdymas netiketas.Kas liecia pinigus,tai lietuvos ligoniu kasa sugebes atsiimt.Zinau ne viena atveji,kai cia pasigydo (zinoma nelegalus darbininkai),o kai parvaziuoja i lietuva,jau anstoliai iesko.Vienas pazystamas uz plauciu operacija cia padaryta isiskolino lietuvai 34 000 litu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Pir Bal 16, 2012 19:15

T.y. čia niekas jokių pinigų neprašo ir viską apmoka lietuviškos ligonių kasos bargan neperspėję?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias