Motinystes pasalpa. Padekit, pasimeciau!!

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Motinystes pasalpa. Padekit, pasimeciau!!

Standartinė AsEsu » Ket Gru 08, 2011 12:30

Sveiki,

labai tikiuosi jusu pagalbos ir aiskaus atsakymo, nes kuo daugiau skaitinejuosi, tuo tamsiau darosi :)
Mano situacija tokia,kad su vyru atvaziavom i Svedija padirbeti sezona iki vasaros,man darbas prasideda sausi, baigsi geguzi-birzeli. Turesiu Person numeri, viskas legalu. As pastojau. Vasara zadam grziti i Lietuva,kaip ir planavom, o man gimdyti rugpjuti. Kaip man bus su motinsytes pasalpa,ar gausiu kazka,kaip ka tvarkytis reiketu? Gal skamba baisiai kvailai ir naiviai - nepykit,pasimeciau :) Is anksto dekoju uz atsakymus :)
AsEsu

Re: Motinystes pasalpa. Padekit, pasimeciau!!

Standartinė Andraika » Ket Gru 08, 2011 12:50

Jei darbas sezoninis- pasalpos, deja, nepriklauso..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė AsEsu » Ket Gru 08, 2011 14:19

Tai is esmes priklauso, kas bus nurodyta darbo sutartyje, teisingai supratau? Sezoninis darbas,ar nesezoninis - nes tikrai nezinau,kaip ten su ju situo verslu. O jei,tarkim,bus rasoma,kad nesezoninis - TARKIM,tai tuomet viskas ok ir galeciau gauti kazka vaikeliui gimus?
AsEsu

Standartinė pesas80 » Ket Gru 08, 2011 14:37

Jai bus kontrakte sezoninis,greiciausia tau mokesciai duos laikina asmens koda.O migracinei turesi gaut upehållsrätta,bet jai nedirbsit abu ji prarasit ir tada jokiu pasalpu.Turit pastovei dirbt nors vienas is jusu
pesas80

Standartinė AsEsu » Ket Gru 08, 2011 15:16

Aciu labai!
AsEsu

Standartinė Jelenuska » Šeš Gru 17, 2011 22:42

gal galit kas papasakot placiau apie forsakringskassa? prisiregistravom tenai, pradejo eit laiskai kad tipo ten supildyt kada kur dirbau. bet kad as nesu niekur dirbusi cia sveduose tik vyras dirba legaliai. o apie tai kad nedirbusi gauciau kokia pasalpa ar vaiko pinigus nieko neraso tenai. turbut reikia vykt i vieta ir bandyt pasiaiskint.
Vartotojo avataras
Jelenuska

Standartinė amuleta » Pen Sau 13, 2012 10:33

gausit barnbidrag lyg ir taip parasiau 1050kr.cia nepriklauso nuo to ar dirbat ar ne,nes visi vaikai gauna...dar yra tevu pinigai bet as ju dar lyg siol negaliu iki galo susitvarkyti.ir aisku kai dirba pasalpa...bet man atrodo geriau i vieta vaziuoti ir klausti kaip ir kas.sekmes. ;-)
amuleta

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias