Padėkite vargšei paklydėlei :)

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

Padėkite vargšei paklydėlei :)

Standartinė Jelenuska » Pir Geg 09, 2011 22:47

Sveikučiai. Pradėsiu nuo to, jog laukiuosi. Vyras dirba Švedijoje, deja nelegaliai. Turime gerą dėdę švedą, kuris mums leidžia gyventi jo name, baigia tvarkyti dokumentus, kad gautume personnumerį. Žadu gimdyti čia Švedijoje. Apšvieskite, prašau, mane ar man reikės už ligoninę mokėti, ar man priklausys kokia pašalpa? Ar būtinai reikia dirbti legaliai ir kiek laiko? Vyras planavo jau įsidarbint legaliai, ir abu artimiausiu laiku pradėsime mokytis kalbą. Niu vat išėjo taip, kad mažylis nieko nelaukęs sugalvojo pakoreguoti mūsų planiukus. Ačiū už atsakymą. ;-)
Vartotojo avataras
Jelenuska

Re: Padėkite vargšei paklydėlei :)

Standartinė Andraika » Ant Geg 10, 2011 06:45

kai bus numeris- manau, kad bus ir pašalpa ir nemokamos ligoninės, o kol nėra numerio- būtinai pasirūpinkit European Health Care kortele- ją nemokamai SoDra išdavinėja, antraip kaip užkainuos gimdymas.. Aš tiksliai popierių nevarčiau, bet pas mus švedė ciocia be tos kortelės prieš gimdymą bijojo net Danijon važiuot- sakė, jei netyčia imtų gimdyt- 40 000 dkk užkainuotų...
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė alwe » Ant Geg 10, 2011 18:48

Europos Sveikatos Draudimo Kortelia,isduoda teritorines ligoniu kasos pagal gyvenama vieta,bet pries ja gaunant reikia sumoketi privaloma sveikatos draudima. :character-oldtimer:
alwe

Standartinė Jelenuska » Pen Geg 13, 2011 20:09

ačiū už atsakymus. reikia tikėtis, kad viskas bus kuo puikiausiai. reikia kuo greičiau lėkt į švedus ir pabaigt popierizmus. tiesa gal žinot kokiu sekondhendų (baldų, vaikiškų reikmenų)? būtų geriau uppsaloje.
Vartotojo avataras
Jelenuska

Standartinė Andraika » Pen Geg 13, 2011 20:18

pilna visur tų skylių.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias