VAIKO PINIGAI

skauda galvą dėl kokios nors pažymos ar nežinote kur kreiptis? klauskite čia!

VAIKO PINIGAI

Standartinė RASUOLE » Ket Geg 05, 2011 10:41

sveiki,norejau paklausti gal kas zinot ar esat su tuo susidure ar man priklauso uz vaika 1050kronu jai as esu issiskyres ir mano vaikas gyvena lietuvoje taip pat vaiko globa motinai priteista ,o pats cia dirbu legaliai.lauksiu atsakymu.ACIU.
RASUOLE

Re: VAIKO PINIGAI

Standartinė Andraika » Ket Geg 05, 2011 10:51

ne, jei vaikas yra deklaruotas Lietuvoje- nepriklauso.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė RASUOLE » Ket Geg 05, 2011 11:00

ACIU UZ ATSAKYMA .BET MAN VISTIEK ISKYLA KLAUSIMAS MANO DRAUGAS GYVENA IR DIRBA LEGALIAI SVEDIJOJE O JO VAIKAI GYVENA LIETUVOJ IR JIS KAS MENESY GAUNA TUOS PINIGELIUS PO 1050 ,BET JIS TVARKESI GAL PRIES METUS PLIUS JAM SUMOKEJO DAR UZ ATGALINY LAIKA NUO KURIO PRIKLAUSE TIE PINIGAI,O JO VAIKAI LIETUVOJ TURI BUT DEKLARUOTI KADANGI Y MOKYKLA JIE TEN EINA.
RASUOLE

Standartinė Andraika » Ket Geg 05, 2011 11:17

na, jusu atveju pinigai bet kuriuo atveju eitu jusu zmonai, kadangi ji globoja vaika, o jusu draugas greiciausiai buvo cia atsivezes vaikus, kad susitvarkyt reikiamus poperius.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė RASUOLE » Ket Geg 05, 2011 12:03

nes cia dirbu gyvenu moku valstybei mokescius ir gan nemazai atskaito tai kodel nesinaudoti lengvatomis suteiktomis reiks paciam pasidomet ar gal dar atsiras zmoniu kurie esa susidure su tokia pacia problema.o tu pinigeliu ne man reikia as dirbu ir uzsidirbu ,bet kad ir zmonai pravestu ar ateiciai vaiko taupytusi.
RASUOLE

Standartinė Andraika » Ket Geg 05, 2011 12:10

Na sekmes, bet manau, kad nelabai imanoma. paprasciausia pasiskambint i f-kasa ir pasiteiraut, tie tai tikrai zinos.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė jolitele » Pen Lap 01, 2013 16:36

Musu sunui 17metu,personnumeri turi,i mokykla uzsiregistravom,jau du menesiai laukiam :sad: Beskaitinedama foruma supratau,kad cia vaikui priklauso pinigai.Tai ne jokia pasalpa,bet tiesiog jo pinigai?as isivaizdavau,kad tokiems dideliems jau nera jokiu pinigu skiriama,vyras dirba,pilnai mus islaiko.Is Lietuvos issideklaravom,nors ten niekada neesam gave jokiu pasalpu ar vaiko pinigu...todel man keista-negi cia ims ir duos musu beveik pilnameciui vaikuciui tuos 1050kronu?gal as ko nesupratau :grin: Pasidalinkit patirtim,nes kiek skaiciau tai neradau atsakymo :oops:
jolitele

Standartinė siletyv » Pen Lap 01, 2013 16:39

Taip ,duos.Iki sueis 18 metu,o jei mokysis,tai dar ilgiau.
Tik kol dokumentai suvaikscios uztruks keli menesiai-bet pinigus sumokes visus nuo pat atvykimo dienos.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė jolitele » Šeš Lap 02, 2013 13:06

dekui,malonus siurprizas!
jolitele

Standartinė jolitele » Pen Vas 28, 2014 12:11

Tai gavo mano vaikutis tuos pinigus,bet tik nuo tos dienos,kai pradejo lankyt mokykla.Vadinasi jie pagalba besimokanciam.Kiek supratom nuo atvykimo datos gauna tik iki 16m,kadangi maniskiui jau 17m,tai gavo tik nuo tos datos,kai pradejo eit i mokykla.Jau buvo prisisvaiges,kad gaus ir uz tuos menesius kol lauke mokyklos :eek:
jolitele

Standartinė siletyv » Pen Vas 28, 2014 13:55

Siaip tai priklauso moket nuo atvykimo dienos.Atvykimo diena skaitosi ta ,kai gavo personnumeri.Pabandykit dar paeiskot-per galva neduos,o keli tukstanciai dar niekam nepakenke.
Uzsisakykit nauja "personbevis" Sakteverkete-ten bus data,kada suteiktas parsonnumeris.Su tuo popieriuku eikit ieskot teisybes.
Sekmes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Grįžti į Tėvystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias