forumo taisyklės

Bendro pobūdžio taisyklės naujai atvykstantiems tautiečiams

forumo taisyklės

Standartinė Andraika » Pir Rgs 05, 2011 18:45

Mieli tautiečiai, malonu, kad apsilankėt :clap:
Leiskit Jus supažindinti su kai kuriom nerašytom taisyklėm, idant palengvint įsiliejimą į mūsų gretas.
Visų pirma- registruojantis stenkitės pasirinkti lietuvišką arba aiškiai suprantamą nick'ą, mat vartotojų tvirtinimas vyksta rankiniu būdu atsijojant minias spambotų, todėl periodiškai pasitaiko, kad žmogus, užsiregistravęs, tarkim, kaip peugeot666- lieka už borto, amžinai laukdamas patvirtinimo. Jei visgi norite turėti įdomesnį nick'ą- užsiregistravę susisiekinte su administratoriumi, nereikės erzintis ir laukt.
Kurdami temas, stenkite sukonkretinti mintį- pvz., "ieškau darbo" skelbimų yra ant tiek daug, kad turbūt retas darbdavys kyštels ten nosį- jei potencialus darbuotojas net nemoka savęs pristatyt- ar verta gaišt laiką? kur kas geriau atrodo pvz., tokia antraštė "santechnikas ieško darbo Stokholmo mieste". Tas pats galioja ir skelbimams dėl gyvenamos vietos- stenkitės sukonkretint, kur ir ko ieškote, nes į abstrakčias temas mažai kas tekreips dėmesį.
Dar viena amžina bėda- naujų temų kūrimas. Puikiai suprantama, kad tingisi knistis skersai išilgai visą forumą, norint susižinot, kur kreiptis, tik atvykus ir ką daryt, jei darbdavys neišmoka pinigų, kaip gaut personalinį numerį ar vaiko pinigus, tačiau vis tai kalbėta ir perkalbėta šimtus kartų- nepatingėkit žvilgelt atidžiau. Žinoma, niekas nedraudžia kurti naujos temos, tačiau dauguma senbuvių, užuot vėl kartoję tą patį, tik burbtels "pasieškok, nusibodo kartotis"
Taip pat forume netoleruotinos temos apie kontrabandines beigi vogtas prekes, malonėkit nesiūlyt ir nebambėt, jei tokios temos bus šalinamos.

Tai tiek, malonaus bendravimo!
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Re: forumo taisyklės

Standartinė bill » Šeš Rgs 10, 2011 13:01

man tik siaip klausimas iskilo , kaip naujai atvyke zinos kaip uzsiregistruot jei neuszsiregistrave siu taisykliu perskaityt negali ? paspaudus ant temos , sistema praso prisijungt :roll:
Vartotojo avataras
bill

Standartinė Andraika » Šeš Rgs 10, 2011 14:02

oj. negi? o dabar? man ir pirmai ir dabar išsiloginus rodo :think:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė bill » Šeš Rgs 10, 2011 17:20

dabar viskas tvarkoj , rodo jau normaliai
Vartotojo avataras
bill

Standartinė parkeliukas » Pir Rgs 26, 2011 19:35

Esu naujoke sitame tinklalapyje ir noriu paklausti kaip as matysiu jei kas atsakys i mano komentara kuri as busiu parasiusi?
O seip labai geras tinklalapis. Man patinka.
parkeliukas

Standartinė Andraika » Pir Rgs 26, 2011 19:41

kiekvieną norimą temą galima"užsisakyt"- spaust apačioje "subscribe topic"- šiuo atveju gausite pranešimą emailu, kad atsirado naujas komentaras Jūsų pasirinktoje temoje :ugeek:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė parkeliukas » Pir Rgs 26, 2011 22:04

Supratau, aciu. :grin:
parkeliukas

Standartinė Andraika » Tre Lap 16, 2011 07:45

dar priminsiu, kad temos ne vietoje BUS ŠALINAMOS BE PERSPĖJIMO.
nu kiek gi galima.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Grįžti į Naujiems forumiečiams!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias