Žvejyba

Skiltis žvejojantiems, medžiojantiems, fotografuojantiems, sportuojantiems ir kitiems aktyvaus laisvalaikio fanams. O gal šiaip turite žaislų, apie kuriuos neturite su kuo padiskutuoti? Tuomet jums irgi čia!

Re: Žvejyba

Standartinė Phase1 » Šeš Geg 01, 2010 19:06

OB tai Öob turi omeny? As is ten nusipirkau kota su kamstiniu laikikliu,bet upej bezvejodamas sulauziau,labai patiko. Aisku ir kainavo apie 600kr ir dar ziedai,nors ir keraminiai,bet po keliu savaiciu nukrito mazasis.Atrodo,kad niekur nedauziau.Fladen rites pigios ir atlaiko pusmeti,jei nelabai kankini.Ir vandens labai bijo. Kalbu ne apie imerkima i vandeni,nes jos visai nera hermetiskos,bet apie palikima ant lietaus. Dar kazkas keisto su Fladen zylka.Pirmus kartus ji visai neskesta,bet dar neissiaiskinau kame problema,nes pradejau pirkt pirkt brangesne nailonines. Bet dabar prisiminiau ir sugrizau prie eksperimentu. Gal nuvirint,pamaniau. Gal kas susidure su panasia problema?
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė irmisz » Sek Geg 02, 2010 19:08

Sveiki, zvejai! Bunu Svedijoj jau visa menesi, gyvenu netoli Jonkopingo, Furusjo kaimely, visai salia ezero. Zvejoju kas antra diena..taciau didziausias laimikis 2 lydekos isvis apie 3kg svere..galbut zinote kokia bala netoli manes, ar patartumet ka siuo metu gaudyt siame kraste, nes toj pradesiu galvot kad Svedijoj zuvies dar maziau nei Lietuvoj :shock:
irmisz

Standartinė Phase1 » Sek Geg 02, 2010 21:00

O Vetter´e bandei? Ten ir bilieto nereikia,bet ar daugiau zuvies tai nezinau. Vetter tai tas ilgiausias ezeras prie Jönköpingo ir eina palei Vetterledena (E4).
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė irmisz » Sek Geg 02, 2010 21:33

jop buvau nuvaziaves ten, bet be valties..ten ji butina manau, buvau palei viena puse, tj ten priejimo jokio kaip ir visur :) medziu privirte, dugnas akmenuotas, nusitraukiau kelis tvisterius susipakavau ir isvariau namo :grin: jis belekokio dydzio tas vatteris, jei kas pasakytu kur tiksliai gaudyt ir kaip butinai dar karta pameginciau ;)
irmisz

Standartinė Andraika » Sek Geg 02, 2010 23:20

gyriau gyriau kotą ir nulėkė keli žiedai velniop šiandien :mrgreen: nu ir gerai, ba jau labai nabagiškai atrodė toks pelių apgraužtas, bus proga pasikeist. O žvejyba visai nusisekė- išpapsėjom trise iš Malmės uosto ir palei tiltą per kokias 4 valandas pasigavom 18 menkių tarp 1-3 kg :clap: visgi gerai plaukt su savu laivu, o ne tais užsakomaisiais barkasais, kur visi pinasi tarpusavy o kapitonas plaukioja belekur.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Pir Geg 03, 2010 21:58

Tai cia kas be ko. Klausyk,Andraika,Virga kazkada minejo,kad tu jau senas vilkas zvejojantis,bemaz,20 metu,o tu sakai,kad draugas istrauke ka tik. Tai ar nustojes buvai ir Svedijoj vel uzkibai ant kabliuko ar zmonai tik pasakydavai,kad zvejot varai ir :obscene-drinkingbuddies: ,o paskui is parduotuves karpiai?
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Pir Geg 03, 2010 22:21

negalėjo ji taip minėt, ba prieš 20 metų nei pažįstami buvom nei aš žvejojau.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė mikas » Ant Geg 04, 2010 08:54

sveiki zvejai,mane domina povandenines medziokles ipatumai :grin: svedijoje,gal kas medziojat ir kaip su istatymais,ar leidzia svedai medzioti savo ezeruose,o ju ten daug,ar tik juroje?
mikas

Standartinė Virga » Ant Geg 04, 2010 10:42

Virga rašė:
Phase1 rašė:.Pirma karta isgirdau,net zvejybos vilkai tokio dar nesake.
.

Sitas patarimas is visu vilku vilko, kur visa savo netrumpa gyvenima zvejoja. As irgi nepatikejau, bet buvau maoniai nustebinta ir apsidziaugiau, kad nebereikes taskyt mano baltuciu uzuolaideliu kraujais hehe :mrgreen:

Kur tu matai cia Andraikos varda pamineta? :geek:
Vartotojo avataras
Virga

Standartinė Andraika » Ant Geg 04, 2010 18:21

mikas rašė:sveiki zvejai,mane domina povandenines medziokles ipatumai :grin: svedijoje,gal kas medziojat ir kaip su istatymais,ar leidzia svedai medzioti savo ezeruose,o ju ten daug,ar tik juroje?

švedijos įstatymai draudžia žvejot su harpūnu tiek vidiniuose, tiek jūroj. Bet harpūnai parsiduoda laisvai- neseniai nusipirkau ir planuoju išbandyt :cool:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Ant Geg 04, 2010 19:43

Andraika » Šeš Rgs 26, 2009 07:05
reik pamerkt į karštą vandenį iš po krano- uždūsta staigiai :!:

Cia Andraika neraso,kaad jam kazkas patare toki buda tai ir automatiskai ispudis kai
Virga » Ant Spa 13, 2009 23:19

Phase1 rašė:.Pirma karta isgirdau,net zvejybos vilkai tokio dar nesake.
.

Sitas patarimas is visu vilku vilko, kur visa savo netrumpa gyvenima zvejoja. As irgi nepatikejau, bet buvau maoniai nustebinta ir apsidziaugiau, kad nebereikes taskyt mano baltuciu uzuolaideliu kraujais hehe :mrgreen:

yra parasoma,kad toks patarimas is vilku vilko. Bet jokio cia skirtumo.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ant Geg 04, 2010 19:54

jokio skirtumo tikrai, bet tas patarimas ne iš manęs :smile:
nepretenduoju į tokį titulą, toli gražu man.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Daima » Ant Geg 04, 2010 21:17

:lol: :lol: :lol: :lol: Andraika,nu a negali "prisipazint", kad esi senas zvejys,na, del sventos ramybes forume??????!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daima

Standartinė Andraika » Ant Geg 04, 2010 21:40

nu bala nematė. tebunie mano postų skaičius lygus mano metam :character-oldtimer:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sauliuskmk » Pen Geg 07, 2010 16:45

sveiki reebokai, gal kas zinote receptuka kaip skaniausia gaminti vejazuves,be rukyklos(kol kas dar jos nepasidarem,bet plkanuojam),neseniai atvykom jau ir unguri paciupom ir dabar netoli juros dirbam,tai mausim vejazuviu gaudyt,su svedu kalbejau sake jokio leidimo nereikia ir upetakiai kimba.Dar minejo kad,jei nori gali su visa masina persikelti Okero sala ir ten laisvai jurines zuvis gaudyt,gal kazkas bandet toj saloj,ar kitoj?
Vartotojo avataras
sauliuskmk

AnkstesnisKitas

Grįžti į Hobiai, pomėgiai ir šiaip aktyvus laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias