Fotografuojame Svedija

Skiltis žvejojantiems, medžiojantiems, fotografuojantiems, sportuojantiems ir kitiems aktyvaus laisvalaikio fanams. O gal šiaip turite žaislų, apie kuriuos neturite su kuo padiskutuoti? Tuomet jums irgi čia!

Re: Fotografuojame Svedija

Standartinė Andraika » Pen Rgp 20, 2010 10:10

neuzmusinek zmogaus entuziazmo :) tu ne pirstu baksnok, o patarimais, patarimais..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 10:34

Parasiau kaip imanoma svelniau :) Entuziazmas pagirtinas dalykas. Patarimas parasytas ir jis tinka tiek phase1, tiek man, tiek visiems kitiems. Paprasciausia butu aikcioti ties kiekviena ideta cia nuotrauka, bet taip mes niekur nenueisim. Pasikartosiu - maciau temoje tikrai geru darbu ir matau potenciala. Svarbu truputis noro ir visu musu nuotraukos labai greitai pasidarys idomios aplinkiniams. Visiskai nesvarbu, ar zmogus fotografuoja auto rezime, mobiliu telefonu ar degtuku dezute - fotografuoja ne aparatas, o fotografas. Taigi nebijom rodyt darbus ir uzdavinet klausimus.
sillwio

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 12:19

Liuks,Sillwio,man net parduotuvej nepasake kas cia per zuvys.As paskui ir pamirsau pasiieskot intike,dabar tik pamaciau beziuredamas ka galeciau imest paivairinimui.O ieskot intike ka galima cia parodyt tai,manyciau,ne i tema.Tema,juk "fotografuojam Svedija",o ne "SVedijos nuotraukos".Analizuoju dabar Andraikos pasiulyta programa,nes parsisiunciau,rodos,ne ta.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 12:26

Phase1 rašė:O ieskot intike ka galima cia parodyt tai,manyciau,ne i tema.

Nesupratau šios tavo posto dalies.
sillwio

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 12:30

Na,ta prasme,kad pasieskos intike kas nores.Intike surast ir sitoj temoj imest tai butu ne i tema.Zodziu,nesvarbu.Kas kaip gavos taip isejo.Diskusija gavos is to,kad...nemanau,kad visi kiti kas mete cia nuotraukas specialiai jas mazino,o gal... :roll:
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 12:34

rricardas rašė:koki mini susitikmai butu neprosali nes man dar yra ko pasimokyt fotografijoje. tiesa pagedo mano vienas objektyvas tai dairaus dabar vieno naujo.

Dėl susitikimo, tai palaikau idėją. Galėtume pasišnekėti apie techniką, fotoaparato valdymą ir šiaip smagiai praleisti laiką. Galim pamąstyt apie tai.

Koks objektyvas sugedo? Kokio ieškosi?
sillwio

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 12:38

Phase1 rašė:Na,ta prasme,kad pasieskos intike kas nores.Intike surast ir sitoj temoj imest tai butu ne i tema.Zodziu,nesvarbu.Kas kaip gavos taip isejo.Diskusija gavos is to,kad...nemanau,kad visi kiti kas mete cia nuotraukas specialiai jas mazino,o gal... :roll:

Kas norės, paieškos, tik ar norės? Internete surasti ir krauti čia būtų kvaila. Aš įdėjau karpius su klausimu tau, bet tu jį praleidai :) Man įdomu buvo, ar tu tikrai manai, kad tavo karpis kažkuo įdomesnis, už tuos, kuriuos aš idėjau KAIP PAVYZDĮ.

Ne visi mažino, bet paimkim kad ir rricardo paskutines, arba Aldonos - nuotraukos sumažintos ir paruoštos internetui.
sillwio

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 12:50

Gal,ir praleidau...nezinau,gal,kad ir tuom,kad jie bus daug kam salia pasigrozet,o ne nuotraukose.O kad nuotraukoje maniskej neatrodo geriau tai jau kaip cia pasakius.Kai nufotkina koks profas,taikes pusvalandi ir pagaliau pagaves kampa ir as tai aisku,gal neidomesnes.Faktas tas,kad gal pamates mano nuotrauka kazkas,net nezinojo apie tokia zuvi ir dabar prades dometis.Kad ir kazkas,kas turi koki tvenkineli kieme.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Pen Rgp 20, 2010 13:05

zinant kelias kertines fotografijos taisykles visai nebutina but profu ir taikytis pusvalandi su prabangiu fotoaparatu. Aha, reiks sitam reikalui uzvest nauja tema :)
As asmeniskai visada mazinu fotkes vien jau tam, kad jos nesvertu belekiek mb, nes, kaip galiu pasakyt is savo patirties, jei pats forume uztinku kokia fotke, kuri atsidarineja kuo leciausiai ir siaubingo dydzio- tiesiog tingiu laukt nezinia ko ir paprasciausiai uzdarau, nes, kaip taisykle, 99% buna vadinamos "klumpines" nuotraukos- zmona prie palmes, zmona prie juros ir panasiai :mrgreen: ir dar per viduri, kaip policijos nuovadoj. nu gerai, gerai, pasitaiko, kur zmona buna kaip nors kur nors ir graziai. Bet retai.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 13:10

Bet sumazinus originala pasilieki?! Nes kiek zinau tai mazinant kokybe nenukencia,bet jei paskui didinsi tai nebe tas pats.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Pen Rgp 20, 2010 13:14

sumazintas tik imetu kur nors, kur reikia ir is kompo istrinu. Visada pasilieku tik originalus, kuriuos irgi stengiuosi grupuot, kad isvengt tukstanciu neaiskiu folderiu, kur buna baisu net nosi ikist.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 13:16

Jo,tvarka turi but.Tik pas mane jos visos originalo dydzio ir visiems siunciu tik tokio dydzio.Turiu Photoshopa,bet net neinstalines.Kazkaip,nera upo.
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 13:17

Phase1 rašė:Kai nufotkina koks profas,taikes pusvalandi ir pagaliau pagaves kampa ir as tai aisku,gal neidomesnes.

Faktas tas,kad gal pamates mano nuotrauka kazkas,net nezinojo apie tokia zuvi ir dabar prades dometis.Kad ir kazkas,kas turi koki tvenkineli kieme.

Del pusvalandzio, tai Andraika teisingai pasakoja - nereikia but profu ir taikytis pusvalandi. Uztenka siek tiek pasidometi, kaip naudotis aparatu. Dazniausiai uztenka perskaityti instrukcija (ale kas ja skaito) :)

Tai ne faktas. Pabandyk pasiziureti i savo nuotraukas is sono kritiskai ir uzduoti sau klaisima - kuo si nuotrauka idomesne uz kitas su tais paciais karpiais?
sillwio

Standartinė sillwio » Pen Rgp 20, 2010 13:21

Del mazinimo - as mazinu tik vertas kazkur rodyti. Jas sumetu i ta pati folderi, kur ir originalai, tik su prierasu web. O folderiai pas mane vadinami pagal tokia sistema - data + vieta ar ivykis. Pvz. "20100820 - atostogos LT". Man tai leidzia gana paprastai susigaudyti praejus net keliems metams. Trint nieko netrinu, nes atmintis pigi siais laikais.
sillwio

Standartinė Phase1 » Pen Rgp 20, 2010 13:24

Ne,nu tu mane jau i kampa stumi.Rotoriskas klausimas! O tai,sakykim,kuo kitu idomesnes uz kitas tokio pat pobudzio:saule ar rukas svintant,karvelis kazkur kakojantis...Ka as zinau,kad ir tuom kad mano fone oro burbulai plaukioja ir tai irodo,kad plaukioja vandeny.O tavo is intiko istrauktos be burbulu ir atrodo,kad jos kokiam kosmose butu. :roll: Bent jau tuom,sakykim.
Vartotojo avataras
Phase1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Hobiai, pomėgiai ir šiaip aktyvus laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias