pasiule man darba Goteborge.....

tiems, kas ieško darbo- kiek žemiau. čia galima ieškot auklės, poros, gyvenimo laimės, prasmės, keturlapio dobilo, paparčio žiedo arba, jei esat gobšus, lobio

Re: pasiule man darba Goteborge.....

Standartinė mindogas » Ket Vas 03, 2011 17:39

siaip as darbo tai nebijau,man dar geriau daugiau valandu dirbti :)na sunku tiketis kad kazkas gali man stebukla pasiulyt bunant nmaie.manau ne vienas is jusu nepradejot dirbti is karto uz didelius pinigus,viskam savas laikas......
mindogas

Standartinė Andraika » Ket Vas 03, 2011 17:52

tai svarbiausia išsiaiškint viską iki galo, kad nebūtų "ai mes nesitarėm"- o kai viskas juodu ant balto užtvirtinta- tada jau galima ir sprendimą daryt.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė mindogas » Ket Vas 03, 2011 19:40

bandysiu as uzpildyt ta sutarti kiek sugebu,ziuresim kas gausis.gal pasideresiu biski,kad apmoketu atvykima,visgi mano auto ir jiem naudingas kiek suprantu.
lcj-as mielai dirbciau ir gyvenciau namie,su seima,juk nemanai kad ieskau kur isvykt todel,kad noriu prasiblaskyt. :grin: nu nepragyvenam cia,kainos ojojoj....viena karta zmogus gyveni,nafik murkdytis tame š*** atsiprasant.........
mindogas

Standartinė Andraika » Ket Vas 03, 2011 19:56

kai užpildysi- gal gali čia įmest parodyt?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė lcj » Ket Vas 03, 2011 20:12

Puikiai tave suprantu, mano pirmas atlyginimas Svedijoje buvo labai mazas. 1000USD uzdirbau per 3 men. buvau labai patenkintas. Tik po keletos metu supratau ,koks tai buvo isnaudojimo lygis. Nematydavau seimos ilgus menesius,vaikai augo ir keitesi. Jauciau ,kad tolau nuo seimos, bet viena diena tai baigesi. Pradejome gyvenima is naujo, kitoje salyje.
Mano vertybes pasikeite, todel kas netinka man gali tikti kitiems arba avirksciai...
lcj

Standartinė Andraika » Ket Vas 03, 2011 20:30

tai pradėt nuo kažko reik. ir jei viskas be apgavysčių ir legaliai tokiom sąlygom, kaip žadama- aš pasirašyčiau, jei nebūtų gero gyvenimo Lietuvoje. Čia besisukant galimybės platesnės susirasta kažką geresnio, negu sėdėt krapštant nosį Lietuvoje.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė mindogas » Ket Vas 03, 2011 21:52

andraika-yra posakis.lengviau ismokti kokia tai uzsienio kalba per kelis menesius,nei lietuvoj pasikelti alga,per ta pati laikotarpi :cool: as geriau mokaus kalba,.man gerai kimba tas dalykas
mindogas

Standartinė Andraika » Ket Vas 03, 2011 22:19

nu tai ir vperiod :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

ieskau dazytojos darbo Svedijoj

Standartinė anila » Šeš Vas 05, 2011 11:34

Ieskau dazytojos darbo Svedijoj arciau Gioteburgo,Boroso, Isabergo.Gal kas galetu padeti?Situacija mano kaip ir daugelio lietuviu laaaaabai nepavydetina.Turiu patirti Norvegijos statybose komandiruotese.O dabar ....
anila

Ankstesnis

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias