pasiule man darba Goteborge.....

tiems, kas ieško darbo- kiek žemiau. čia galima ieškot auklės, poros, gyvenimo laimės, prasmės, keturlapio dobilo, paparčio žiedo arba, jei esat gobšus, lobio

pasiule man darba Goteborge.....

Standartinė mindogas » Pir Sau 31, 2011 19:34

Sveiki visi cia besilankantys.taigi,pasiule man darbeli,bet biski juokinga alga pasirode-nuo 800-1000euru i men.kiek zinau viskas Svedijoj brangu,tiek maistas,tiek degalai,na aplamai pragyvenimas brangus.tipo dirbsiu legaliai duos kambari kuriame turesiu dar ir kambarioka.as dar privalau savo masina tureti,kazi kas man liks is tokios algos?
mindogas

Re: pasiule man darba Goteborge.....

Standartinė Andraika » Ant Vas 01, 2011 20:16

jei darbas nekvalifikuotas ir nebus jokių papildomų sąlygų- pradžiai visai normaliai. Nebaisiai čia brangiau, negu Lietuvoj, ypač jei negeri ir nerūkai.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė colianas » Ant Vas 01, 2011 20:59

Tai jei 1000euru uzdirbsi tai 800euru ir liks, 200 pravalgysi,buta nemokamai duos,tai ir degalus pils manau ,tik jei masina suges tai turi tartis kad ja taisytu.
AS NEISRANKUS MAN UZTENKA TIK PACIO GERIAUSIO :)
Vartotojo avataras
colianas

Standartinė siletyv » Ant Vas 01, 2011 21:06

Na tik kad euras dabar labai nukrites.Tai jei dirbsi tik po 8 val ,tai dar nieko iseis.Bet jei nores kad dirbtum kaip TIKRAS LIETUVIS (po 10-12 val) tai jau mazokai gaunasi i valanda.Bet pliusas, kad nereikes moket uz buta ,nes Göteborge tai gali sudaryti net ketvirtadali atlyginimo.Su laiku gal pakels truputi-is pradziu niekas nemoka cia daug.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė mindogas » Ant Vas 01, 2011 21:33

rukyt nerukau,isgeriu saikingai,retkarciais.esu profesionalus akmentasys,muriju tvoras,pamatus,kloju grindini.beto,kloju trinkeles,gerai nusimanau auksciuose,dirbu su drenazo sistemomis su moliniais vamzdziais,vairuoju 360 laipsniu ekskavatoriu,profesionaliai tapetuoju:)statybose dirbu nuo 16metu,dabar man 31.angliskai kalbu laisvai.sita darba susiradau pats,tiesiog siuntinejau savo CV karkartemis,i visokias statybu firmas,kur dirba su akmeniu,su trinkelemis,ir t.t taip pat per EURES nemazai skelbimu susiradau,na ir atrase jie man.pas juos jau dirba lietuviu gal adminai neuzpyks,patalpinsiu ju puslapio nuoroda.jei uzpyks,trinkit :) http://www.ehantverk.se/.
mindogas

Standartinė lcj » Ant Vas 01, 2011 22:05

Göteborg tokiu firmu kaip si labai daug. Siulau vengti firmu kuriuose dirba rytu europieciai. Niekas tau daugiau nemokes nei jiems.
Esi profesionalus akmentasys, labai paklausi profesija. Göteborg yra labai daug darbo turint tokius sugebejimus kaip tavo. 1000 euru atlyginimas yra nedaug tokiame mieste , kaip Göteborg.
Pabandyk , gal patiks darbas sioje firmoje . Mokedamas anglu k. galesi ir geresniu darbo salygu paieskoti. Sekmes!!!
lcj

Standartinė Andraika » Ant Vas 01, 2011 22:13

tai va būtent- startui labai neblogai, jei nereik daug ko paaukot paliekant Lietuvoje.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė lcj » Ant Vas 01, 2011 22:31

Paziurejau firmos puslapi. Rasai , kad turi patirties sioje sferoje, todel nesunku bus suprasti kokia yra veiklos apimtis. Firma pakankamai jauna, savo veikla iregistravo jau pora kartu.Trys skirtingos veiklos rusys. Is nuotrauku matosi ,kad jie turi nedideles darbo apimtis.Matosi , kad alieka ir brangiai kainuojanti darba. Atkreipk demesi i darbo irankius, kurie tau turetu kazka pasakyti.
Pabandyk panersti Svedijos darbo birzos puslapiuose.Didesnes statybines firmos iesko darbuotoju artejanciam sezonui.
lcj

Standartinė siletyv » Ant Vas 01, 2011 22:53

Na panagrinejau placiau as ta "firma". Idomu taip pasidare.Ir ispudziai ne kokie.Seimininke 25 metu.
http://www.ratsit.se/850920ZCEI00001
Imone ikurta pries pusantru metu.Veiklos rodikliai nematomi.
O tas kompanijonas (ir vyras,kaip supratau) turi kita firma.
http://www.ratsit.se/9165331415
Visi "juodukai"- o is ju gali tiketis visko.
Beveik visi darbininkai Latvijos rusai.
Na ,pabandyk-niekas per galva neduos.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė SIRDELE » Tre Vas 02, 2011 09:26

nu kad seimininke 25 metu , tai nieko blogo nematau , tiesiog firma ant jos vardo uzrasyta ir tiek... as taip suprantu , na nebent mergina tikrai nusimano tokiame versle ir tikrai pati vadovauja , bet nemanau...
SIRDELE

Standartinė mindogas » Tre Vas 02, 2011 10:01

aciu pasisakiusiems :hand: kazi kodel jie man atlyginima sako eurais,juk Svedijoj krona? man paciam nelabai linksta dirbt tokioj firmoj kur vieni rusai.tarp kitko,jie manes nuo pat pradziu klause ar dar ka moku dirbti,netik isvardintus darbus.keistoka biski,kad uz toki atlygi tikisi susirasti deviniu amatu meistra :grin: siaip issiuntinejau nemazai savo CV i dauguma Svedijos,Norvegijos,Danijos firmu.buvo keletas atsakymu,bet nieko konkretaus. siuntinejant taip emailu CV sunku tiketis kad kazkas rimtai susidomes,o dar plius kai esi Lietuvoj,patys suprantat..na ziesim kaip rutuliosis mano bendravimas su jais toliau..Lietuvoj turiu zmona ir vieneriu metuku sunu,taip kad nelabai traukia lekt kaip plikam i pirti i tokia firmele.bet matysim,ziuresiu,klausiu ju kokios darbo valandos uz ta 1000e
mindogas

Standartinė lcj » Tre Vas 02, 2011 18:06

Kad 25 metai tai nieko keisto. Siulau si vakara paziureti "Fuskbyggarna" TV4 21.00. Daugelyje ankstesniu laidu galima rasti atsakyma ,kodel ir kam tokios firmos steigiamos.
lcj

Standartinė siletyv » Tre Vas 02, 2011 19:05

Na nelabai isivaizduoju kaip 25 metru merguzele vadovauja statybininku brigadai.Arba ji labai "kieta" ,arba uz jos nugaros stovi kitas zmogus,o ji tik imone uzregistravusi.Bet kokiu atveju rizikos yra nemazai.
siletyv

Standartinė mindogas » Ket Vas 03, 2011 11:46

taigis,atsiunte man "anstallningsavtal",tai kiek suprantu as turiu uzpildyt,ir kas tada?kas jei jie uzrasys kad mano darbo valandos tokios ir tokios,o patys vers dirbt ilgesnes?nebezinau ka daryt,metytis pradejau :techie-typing:
mindogas

Standartinė lcj » Ket Vas 03, 2011 17:13

Kad dirbsi virsvalandzius tai nebaisu. Virsvalandziai turi buti apmokami dvigubai. Sunku patarti ka tau daryti. As skaiciuoju taip, 1000euru yra nedaug. Del 1000euru nevaziuociau is namu.Palikti mazameti vaika, zmona namuose del tiek mazai pinigu neverta.
lcj

Kitas

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias