Automobiliu pirkimas

tiems, kas ieško darbo- kiek žemiau. čia galima ieškot auklės, poros, gyvenimo laimės, prasmės, keturlapio dobilo, paparčio žiedo arba, jei esat gobšus, lobio

Automobiliu pirkimas

Standartinė Gintautas » Tre Sau 07, 2009 23:04

Ira zmoniu forume, kurie uzsiima devetu automobiliu, konkreciai Kazakstano rinkai, pirkimu ir gabenimu i Lietuva? As zinau, kad daugelis gabena ir geresnem kainom nuperka, nei sakysim, Vokietijoje, Niderlanduose...Ar senu auto ira pakankamai Svedijoje,ar sunku nupirkti?Dekoju uz atsakymus. :wink:
Gintautas

Standartinė Andraika » Tre Sau 07, 2009 23:26

pakankamai, mėžia iš čia tralais tą seną chlamą visi aplink, ir kur tik jie viską padeda..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Gintautas » Tre Sau 07, 2009 23:33

As pats auto Vokietijoje perku, bet labai kainos iskile, o cia nieko nemoka,dar ziema isvis. Galvoju, jai rasciau darba sveduos, tai likus laisvo laiko, dar koki autovezi pakrauciau, zinau ira eiksteliu, zinau ir tai, kad tiesiai is svedo problematiska nupirkt. O jos visos iskeliauna i Kazakstana,Tadzikistana,bet ciurkos nelabai nori jau pirkt is Svedijos parveztu,nes dazniausiai supuve buna...Manau nepasakiau nieko naujo... :wink:
Gintautas

Standartinė siletyv » Ket Sau 08, 2009 08:53

Tai jau po darbo nenupirktum-cia truputi kitaip perkamos masinos.Viskas per internete(www.blocket.se)ir pirkti reikia per 15 min nuo skelbimo pasirodymo. Jei skambini veliau ,tai arba parduota,arba nekelia svedas ragelio,arba masina nieko neverta.Perekupai sedi prie kompu,skambina tik issokus skelbimui ir lekia pirkt.Plius -nekalbant svediskai ir neturint "personnumerio" 0% ,kad svedas parduos.Atvaziuok,pabandyk nupirkt viena -kita masina .Beieskant masinu ir del darbo uzsuksi kalba. Kiek galesiu asmeniskai padesiu. Sekmes.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Gintautas » Ket Sau 08, 2009 19:26

Aciu, kaip nors su tom auto, kolkas cia gili ziema , o Kazakstane dar gilesne :roll: ...O su rusam tinkanciom isvis problemos, muitus uzkele taip, kad jau jiems neapsimokes atvaziuot,zodziu ir konkurencija padides, plius atsiranda bedarbiu,kurie ir nores uzsiimti siuo bizniuku. Jau gaunasi nuvalkiotas reikalas...Patarkit kaip atvykus i Svedija susirast kambari issinuomot, juk darbo neieskosiu automobili gyvendamas, aisku bandysiu dar CV siust is LT... :roll:
Gintautas

Standartinė Gintautas » Ant Sau 20, 2009 17:56

Gal ira tautieciu ,kuriems reiketu parvezti automobilius 4vietu autoveziuku? Arba galeciau nupirkti svediskas auto, siulykit, rasim bendra kalba...
Gintautas

Standartinė nezinukas » Šeš Sau 24, 2009 12:25

kokia kaina butu?
nezinukas

Standartinė Gintautas » Pir Sau 26, 2009 21:32

Nzn, bet manau 400-300 euru uz 1 auto, reikia tiksliai pasiskaiciuoti, kiek keltas ir kiek kelione, is kurios vietos. Surinksiu nupirktas internetu. Arba galiu pargabenti is Uosto,(Rygos ir kt.). Aisku uz daug mazesne kaina. Mano skype:gintautasr1976 :)
Gintautas

Re: Automobiliu pirkimas

Standartinė Lazanzarina » Pir Vas 21, 2011 14:52

sveika,

noreciau kad man atgabentu volvo xc90 is svedijos. ieskau zmogaus,kurio pagalba galeciau cia lietuvoj iformint jos pirkima per lizinga. (manau kad reikia tureti imone iregestruota lietuvoje, svedijoje nupirkti man patikusia masina ir jau cia atgabenus i lietus sudarome pirkima-pardavimo sutarti per banka)
jeigu tokiu zmoniu atsirastu, noreciau suzinot kiek kainuos man jusu paslauga papildomai
rasykit i lazanzarina@gmail.com
Lazanzarina

Standartinė siletyv » Pir Vas 21, 2011 19:01

Cia buvo citata is fantastinio romano?
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė tomas1979 » Ant Vas 22, 2011 10:38

skaiciau as ta lizingini posta,skaiciau, dar skaiciau nu ir vel perskaiciau...bet, vertas demesio mastymas.duodu desimt balu.gal reiktu imt pavyzdi? :think: o gal yra dar geru zmoniu ant svieto?tik ne volvo prasyt reik o jau kaip sakoma jei jau imt tai imt.
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Standartinė colianas » Ant Vas 22, 2011 12:56

Sveiki,gal kas galetu nupirkti man Ferrari 612 F1 lizingu,spalva nesvarbu, bet kad butu ne senesne kaip 2008 metu,jei imanoma tai noreciau moketi lizinga 50metu.Dekui, del tarpininkavimo susitarsim :lol: :lol: :lol:
AS NEISRANKUS MAN UZTENKA TIK PACIO GERIAUSIO :)
Vartotojo avataras
colianas

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 1 svečias