Ieskau aukles ir valytojos

tiems, kas ieško darbo- kiek žemiau. čia galima ieškot auklės, poros, gyvenimo laimės, prasmės, keturlapio dobilo, paparčio žiedo arba, jei esat gobšus, lobio

Ieskau aukles ir valytojos

Standartinė AgneB » Pen Spa 14, 2011 09:47

Laba diena,

Ieskau aukles ir valytojos Stockholme. Darbas ne visas diena, apie 20-30h per savaite. Labiausiai tiktu studente/-as arba vyresne moteris. Zmogus turi buti patikimas, atsakingas ir tvarkingas. Gali buti ir du skirtingi asmenys. Jei norite dirbti aukle, privalumas, jei mokate svedu kalba, turite muzikinio issilavinimo pagrindus ir megstate matematika.

Jei domina sis skelbimas, parasykite apie save: is kur jus, is kokios seimos, koks issilavinimas,
pomegiai, ka veikiate Stokholme, ka veikete anksciau ir ka planuojate veikti ateity. Jei imanoma, pridekite nuotrauka.

I laiskus atsakysiu po spalio 25d.

Lauksiu susidomejusiu!
Agne Burauskaite-Harju
AgneB

Re: Ieskau aukles ir valytojos

Standartinė Solveiga » Pir Spa 17, 2011 17:05

Sveiki, Agne, :grin:

As esu Solveiga. Labai ieskau darbo Svedijoje, bet niekaip negaliu rasti to kabliuko uzsikabinti.O kaip tik Jusu skelbimas..

ESu 41 metu, turiu pati du vaikus . Dukrai - 11 , sunui -- 8 . Ir zinau, ka reiskia auginti vaikus.Esu pati priziurejus vaikus daug kartu . Aisku, tai ne pagridine mano specialybe. Esu baigusi Vilniaus Universiteta, turiu magistro diploma.
Gerai moku anglu kalba ( Intermmediate lygis ), dabar pradedu mokintis svedu kalba., bet kalba gali ismokti gerai tik toje salyje, kurioje ta kalba kalbama. Noreciau labai ismokti tos kalbos.
O siaip ieskau kokio darbo ( aukles, kambarines, valytojos,... ) gal jus turite kokiu pasiulymu , kaip greiciau susirasti darba |Svedijoje nei per EURES ieskant. Gal parasytumet , kokiu geresniu paieskos budu ., nes vis tiek vaziuosiu .

Mano ir vardas skandinaviskas - taip kad krypstu i ta puse.
Jei reikia aTSIUSIU SAVO CV ,
O MANO KONT : solviga17@gmail.com; +370 65431332

Lauksiu atsakymo

Su pagarba. ,

Solveiga
Solveiga

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias