ieskau partnerio

tiems, kas ieško darbo- kiek žemiau. čia galima ieškot auklės, poros, gyvenimo laimės, prasmės, keturlapio dobilo, paparčio žiedo arba, jei esat gobšus, lobio

ieskau partnerio

Standartinė celekta » Pir Geg 30, 2011 22:12

sveiki,ieskau partnerio,draugo kuris turetu abonentine kortele.noriu reklamuotis blockete .manau mano verlas turetu pasisekima svedijoje.butu gerai jei dar moketumete kalba,gal net ir pasiulyciau bendradabiavima,kur galetu isaugti net i musu sukurta darba ,kuris nestu nebloga pelno marza. jei ka sudominau rasykite i emaila: mmeeddis@gmail.com
celekta

Re: ieskau partnerio

Standartinė siletyv » Ant Geg 31, 2011 05:32

Labai jau paslaptingas verslo aprasymas.Ir klausimas-kas yra abonentine kortele?
Pirmakart girdziu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė partneris » Pen Lie 01, 2011 12:39

Sveiki, taip pat ieškau partnerio/atstovo Švedijoje prekybos vykdymui, susidomėjusius, prašau, parašykite.
partneris

Standartinė siletyv » Pen Lie 01, 2011 18:04

Tai parasykit,kuo prekiausit-ar bulvem,ar narkotikais.Tikrai toki skelbima nekonkretu niekas neatsilieps.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė partneris » Pen Lie 01, 2011 19:45

Prekyba medienos produktais :]
partneris

Standartinė siletyv » Pen Lie 01, 2011 20:09

Bijau ,kad ne ta sali pasirinkot-is Svedijos i lietuva veza mediena-del kainos ir kokybes santykio.O is Lietuvos i Svedija-nebent lietuviui kuris stato nama.
Tokios kokybes medienos ,kuri naudojama Svedijoje -Lietuvoje nerasit,arba kaina bus "kosmine".Pridekit transporto islaidas ,kazkokio atstovo cia atlyginima ir bus aiskus minusas.Dar sandeliavimas,transportas salies viduje.
Va jei i lietuva eksportuotumet,tai sutinku-gal ir neblogas biznis butu.
Bet kokiu atveju -sekmes.
P.S. Jei turit konkreciu planu-tikrai galiu padet.Bet nemanau ,kad cia ta veiklos rusis ,kuri duotu pelna.
siletyv

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias