LT auto utilizavimas Svedijoje HELP!!!

Skiltis pietų Švedijoje gyvenantiems lietuviams

LT auto utilizavimas Svedijoje HELP!!!

Standartinė simona25 » Sek Kov 18, 2012 21:01

Sveiki, susiduriau su tokia problemele. Zodziu turiu automobili Svedijoje kuris registruotas LT.
dabar jis man sugedo ir nebevaziuoja. Esme tame kad as jau jo nebetaisysiu, nes neapsimoka.
Noriu as ji isvesti i koki savartyna, metalo lauza ar bet kur kad tik man ji paimtu ir kad lietuvoje
galeciau regitroje isregistruoju. Gal zinote tokiu vietu kur tai galima padaryti Skaneje?
Ar liko vienintelis kelias tik temptis i kelta ir i LT?
Dekui labai uz atsakymus
simona25

Re: LT auto utilizavimas Svedijoje HELP!!!

Standartinė justas » Pir Kov 19, 2012 16:44

Pabandyk gal kas i autolaužyna paimtu už simboline kaina.arba i metalo lauža priduok tik pažima pasiimk,kad pridavei i lauža.o numerius parveši i lt ir išregistruosi.
justas

Standartinė siletyv » Pir Kov 19, 2012 19:14

Kiek zinau,tai nenuimtos nuo iskaitos Lietuvoje,cia nepriima i lauzyna.Pats nesusiduriau su tuo,bet pasakojo .Desimtis masinu kasmet lietuviai palieka miskuose ir pakelese.Idomu kaip paskui susitvarko Lietuvoje.
P.S. Ir ant manes "kabo" keletas masinu Lietuvoje dar nuo senu laiku.Buvo pries desimt-penkiolika metu,kad atiduodi masina rusui su dokumetais ,pasiimi pinigus ir daugiau jos nematai.Idomu,neprades kada nors ieskot ar koki mokesti susigalvos.
Jei kas suzinosit koki istatyma ar ka-pasidalinkit ziniom.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė simona25 » Pir Kov 19, 2012 22:50

tai vat kad man kas tik ta pazyma israsytu tai as ja ir atiduociau dzin man ten ta masina i LT minimum 400lt kainuos neapsimoka visiskai nes lt srote gausi tiek pat
o i LT vykti man dar nelaikas
simona25

Standartinė robertas64 » Pen Kov 23, 2012 20:40

Labas kokia tai masina ir kas nutiko, is kur esat? Palieku tel +46767056547 dirbu autoservise gal dalimis pravers
robertas64

Standartinė siletyv » Pen Kov 23, 2012 21:13

Bet tai vistiek lieka klausimas kaip ja Lietuvoje isregistruot.Gal kas gali paaiskint,manau ne vienai Simonai tas aktualu.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Tevokas » Ant Geg 08, 2012 09:24

Kur utilizuoti automobilį Švedijoje ne pasakysiu, bet dėl nurašymo Lietuvoje viskas labai paprasta. Eini į "Regitrą", ir pasakai kad auto pardavei į užsienį ,(Latvija, Estija, Rusija, ir t.t) ir kad nei dokumentų, nei valstybinių numerių neturi. Aišku dar paklausia ar naujasis savininkas neprieštaraus, kad automobilis bus nurašytas , pasakai kad jis sutinka, ir po 2min pasijauti laisvas :dance:. Aš taip visas savo ore kabėjusias auto nurašiau. :grin:
Tevokas

Standartinė simona25 » Pir Bir 18, 2012 18:08

Issprendziau savo beda jau senokai. nuvariau i savartyna dave man uz masina 1500sek nulupau numerius pasiemiau dokus israse popieriu kad paeme ta firma ir vsio.
simona25

Standartinė skirmukz » Šeš Vas 09, 2013 17:16

lietuvoje nusirasyti masina galima labai lengvai. turejau as 3 jau senai dingusias masinas ant savo vardo ir tai kele man nerima. gryzes siom kaledom i lt viska irssprendziau labai lengvai, gaves patarima is metalistu. zodziu nueinate i regitra ir sakote, kad masina pardavete rusui kuris zadejo atsiusti dokumentus, bet neatsiunte nieko. pats taip sakiau ir tiko... o kitas dvi pasakiau kad pridaviau i lauzyna svedijoje, ir tai tiko. o susavimi neturejau jokiu dokumentu, valstybiniu numeriu. tik padaviau pasa, pasiziurejo, kas registruota, papasakojau kas buvo, sumokejau po 15lt uz masina, pasirasiau ant pazymos ir isejau laimingas.
skirmukz

Grįžti į Skåne

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių