Siulau save Svedijos darbo rinkai

Skiltis pietų Švedijoje gyvenantiems lietuviams

Siulau save Svedijos darbo rinkai

Standartinė Jurate77 » Pen Sau 27, 2012 15:31

Esu34m.moteris.Beveik metus su seima gyvenu Svedijoje, Hässleholm komunoje,salia Osby komuna.Turiu person numeriuka,leidima dirbti ir gyventi,esu menuo kaip registruota Svedijos darbo birzoje.Svedu kalbos mokausi savarankiskai,galiu minimaliai-buitiskai susikalbeti svediskai.Tenka padaryti ir klaideliu :smile: .Anglu kalbos mokytis neteko,puikiai moku rusu kalba,gimtoji kalba -lietuviu.Teko vasara ir rudeni darbuotis, ne karta, pas vietinius svedus, tvarkant jiems aplinka,priziurint gyvunus,pagelbejant buityje,maisto ruosime.Manau puikiai susitvarkyciau su valymo darbais,nes esu pareigingas,atsakingas ir tvarkingas zmogus,punktualus,be zalingu iprociu.Vairuoju automobili.Esu bendraujanti,turinti puiku humoro jausma,visada besisypsanti.
Lietuvoje baigusi Klaipedos siuveju mokykla,esu 3 kategorijos siuveja.Si darba ismanau kruopsciai ir puikiai,turiu patirties.Maloniai priimciau pasiulymus susijusius su siuvimo masina ir adata.
Mielai galeciau pagelbeti virtuveje,kepykleleje,kad ir netradicinemis darbo valandomis,ar nepilna darbo diena.Maisto gaminimas,kepiniai- man malonumas.
Nemazai praktikos turiu gyvunu prieziuroje.Lietuvoje- mano pletotas nedidelis veisliniu mesiniu triusiu,bei dekoratyviniu kaimisku pauksciu ukelis.Taipogi 4 metu prieziuros ir vadovaujancio darbo stazas -darbe su gyvunais.Begalo megstu geles.Galbut ir cia Svedijoje galeciau savo zinias panaudoti kazkur ukyje.
Nebijau sunkesnio darbo,greitai ir noriai mokausi.Tikiuosi legalaus ir rimto darbo
Jurate77

Re: Siulau save Svedijos darbo rinkai

Standartinė edunva » Pir Kov 05, 2012 00:38

Idomu, ar pasiseke susirast darba? Gal galit pasidalint patirtimi, jei radot. Aciu.
edunva

Re: Siulau save Svedijos darbo rinkai

Standartinė Jurate77 » Pir Kov 05, 2012 17:06

Sveiki,
Kolkas darbelio neradau,bet tikiuosi.Ieskau labai intensyviai,ivairiausiais budais.... :smile:
Jurate77

Grįžti į Skåne

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias