Padėkite nupirkti detalę

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Padėkite nupirkti detalę

Standartinė Dablis1 » Ket Sau 23, 2014 21:13

Sveiki, gal galėtumėte padėti nupirkti ir pargabenti detalę į Lietuvą? Skolingas neliksiu, dirbu su auto elektronika, detalė irgi elektroninė. https://www.allabildelar.se iš čia. Į kalbas net nesileidžia švedai :sad:
Dablis1

Re: Padėkite nupirkti detalę

Standartinė siletyv » Ket Sau 23, 2014 23:16

o kur ta detale randasi-kokioj Svedijos daly?
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dablis1 » Pen Sau 24, 2014 10:38

Tai, kad nerašo kur ji randasi, aš kiek suprantu sumoki pinigus o tau jie atsiunčia į namus - čia kaip kokia elektroninė parduotuvė...
Dablis1

Standartinė Dablis1 » Pen Sau 24, 2014 10:43

Šiaip ne taip išsiaiškinau kur randasi: Bildelslagret Lidköping AB Gösslunda Led 2 53198 Lidköping. Telefon 0510-17066. Ar yra kokių šansų padėti?
Dablis1

Standartinė lcj » Pen Sau 24, 2014 13:33

Kartais perku is cia: http://www.skruvat.se/?skruvat=1&gclid= ... 3god9WoAGg ,greitai atsiuncia, pakankamai info apie preke, modeli ir t.t.
lcj

Standartinė siletyv » Pen Sau 24, 2014 13:48

Gaila,bet labai toli nuo manes.Butu arciau,tikrai pagelbeciau.O tai jie i Svediska adresa gali atsiust?Jei butu detale pas mane,ideciau i Klaipeda ta pacia diena.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Dablis1 » Pen Sau 24, 2014 15:53

Negaliu net užsakymo padaryti, nes prašo įvesti mašinos valstybinį numerį.. Reik ieškot kas švediškai šneka, kad pakalbėtų su jais...
Dablis1

Standartinė siletyv » Pen Sau 24, 2014 15:59

Tai svediskai pakalbet neuztenka-jie detales iesko TIK pagal registracijos numeri.Vienintelis variantas-rast svediska automobili lygiai toki pat ir ivest jo numeri.Cia net lemputes nueini pirkt MEKONOMEN-pirmiausia praso registracijos numerio.
Net jei automobilis importuiotas is kitos salies-ju duomenu baze nerodo ir nieko nenusipirksi.Arba jei parduos,tai atgal negrazinsi,jie netiks.
O koks ten automobilis,jei ne paslaptis?
siletyv

Standartinė siletyv » Pen Sau 24, 2014 16:00

P.S. Net VIN numerio neuztenka-patyres savo kailiu.
siletyv

Standartinė Dablis1 » Pen Sau 24, 2014 16:54

Nissan Micra 2012m. Atrodytų kaip ir nieko ypatingo - integruotas imobilaizerio modulis (aš jo atgal ir negrąžinčiau, bet ne tame esmė), bet kad per nauja mašina jog priardyta būtų... žodžiu jokių galimybių nusipirkti nėra?
P.S. ačiū už konsultacijas :)
Dablis1

Standartinė siletyv » Pen Sau 24, 2014 18:06

http://www.blocket.se/goteborg/Nissan_M ... ?ca=22&w=3
Na o jei toki varianta pabandyt.tik as cia "na bum" ivedziau.reikia pasirinkt kubatura,kuro rusi -gal tiktu detale(bet yra rizikos).ir ivedus tada numeri,gal pavyktu uzsakyt.
Bet kokiu tveju-sekmes.
siletyv

Standartinė Dablis1 » Pen Sau 24, 2014 19:44

Tai jau viskas išbandyta, ne iš lemputės ieškau Švedijoje :idea: Ačiū ir tiek už pagalbą. Jei kam su elektronika reiks padėti, ar elektroninių dalių kokių kreipkitės :grin:
Dablis1

Standartinė kunkulis » Šeš Sau 25, 2014 19:17

Ko tau konkreciai reikia? Duok konkrecia nuoroda, gal galesiu kuo padeti.
kunkulis

Standartinė edmundasb » Tre Sau 29, 2014 17:02

Dablis1 rašė:Nissan Micra 2012m. Atrodytų kaip ir nieko ypatingo - integruotas imobilaizerio modulis (aš jo atgal ir negrąžinčiau, bet ne tame esmė), bet kad per nauja mašina jog priardyta būtų... žodžiu jokių galimybių nusipirkti nėra?
P.S. ačiū už konsultacijas :)

O tai ka - LT Nissan centre nera ?
Vartotojo avataras
edmundasb

Standartinė turboZiogas » Ket Geg 08, 2014 14:31

Sveikutės sesės ir laba brolyčiai.Pdėkit pr.kas galite dėl naudotų autodalių pirkimo ir paieškos SE. :grin: O replika į temos autoriaus kritiką būtų draugiška,bet ir pašiepianti:Pernelyg dramatizuojate sutirštindami pirkimą.Nebūtina jokios SE rigistracijos ir VIN kodo.Tai tėra tik pardavėjo pageidavimas tačiau toli gražu ne būtinai visuotinai taikytina "prievolė".O jei nekalbi švediškai ar net angliškai-žinoma kyla sunkumų nes negali seleriui paaiškinti ko nori.Tiesiog neturėdamas vin kodo pardavėjas turi daugiau "vargelio"beieškodamas norimos dalies.Bet tai nėra ir negali būti visuotinė praktika,patirtis.Žinoma,kaip ir LT taip ir SE ale "rimtas"seleris paprašo techninio paso.Bet yra ir kitų būdų,todėl nebūtina nusikalbėt kad tinka tik švediški registracijos duomenys.Geros visiems dienelės.
turboZiogas

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių