Interneto svetaines

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Interneto svetaines

Standartinė RamintaG » Sek Lie 20, 2008 19:09

Sveiki, kuriu interneto svetaines, nuo visai paprastu iki sudetingesniu. Prieinamom kainom!

Cia mano paskutiniai darbai:
http://www.caesars.nu/Default.aspx?id=1
http://www.freshwater4u.com/Default.aspx?id=1

Rasykit, jei sudomino!
RamintaG

Standartinė D.D Snickare AB » Tre Gru 03, 2008 12:55

labas kokio kainos sukurti tinklapi ....man reikia turiu klausimu rasyk i duktigsnickare@gmail.com
D.D Snickare AB

Re: Interneto svetaines

Standartinė DaMy » Tre Gru 03, 2008 22:10

Dieve, apsaugok nuo tokios kokybės tiklalapių...

RamintaG rašė:Sveiki, kuriu interneto svetaines, nuo visai paprastu iki sudetingesniu. Prieinamom kainom!

Cia mano paskutiniai darbai:
http://www.caesars.nu/Default.aspx?id=1
http://www.freshwater4u.com/Default.aspx?id=1

Rasykit, jei sudomino!
DaMy

Standartinė siletyv » Tre Gru 03, 2008 22:32

Na ,Da My ,nebuk tokia kategoriska.Kiekvieno darbo kokybe atitinkamai ir kainuoja. Pav. mane irgi sudomino Ramintos pasiulymas. Jei nereikia tokio "uch-ach" tinklapio,tai visai neblogas variantas.Buvo musu forume ir kitu pasiulymu,gal kokybiskesniu,bet viskas atsiremia i kaina.O su laiku galima bus tobulinti,grazinti.
O Ramintos noriu paprasyt(ir turbut ne as vienas) papasakot placiau apie kainas ,terminus ir t.t.Manau ,kad uzsakymu turesit.Nes daugeliui lietuviu ,cia dirbanciu tas yra aktualu.Zinoma Lietuvoje galima gal pigiau ir geriau padaryt tai ,bet tik lietuviskai(kas mums cia netinka).O dar retas is musu galim be klaidu isverst teksta,kad tai padaryt Lietuvoj.
SEKMES RAMINTA.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė DaMy » Tre Gru 03, 2008 22:52

Ok, atsiprašau, nesusilaikiau.. Tiesiog daug metų su tuo dirbau ir kokybė buvo į kaulų smegenis įaugusi..

siletyv rašė:Na ,Da My ,nebuk tokia kategoriska.Kiekvieno darbo kokybe atitinkamai ir kainuoja. Pav. mane irgi sudomino Ramintos pasiulymas. Jei nereikia tokio "uch-ach" tinklapio,tai visai neblogas variantas.Buvo musu forume ir kitu pasiulymu,gal kokybiskesniu,bet viskas atsiremia i kaina.O su laiku galima bus tobulinti,grazinti.
O Ramintos noriu paprasyt(ir turbut ne as vienas) papasakot placiau apie kainas ,terminus ir t.t.Manau ,kad uzsakymu turesit.Nes daugeliui lietuviu ,cia dirbanciu tas yra aktualu.Zinoma Lietuvoje galima gal pigiau ir geriau padaryt tai ,bet tik lietuviskai(kas mums cia netinka).O dar retas is musu galim be klaidu isverst teksta,kad tai padaryt Lietuvoj.
SEKMES RAMINTA.
DaMy

Standartinė D.D Snickare AB » Ket Gru 04, 2008 08:59

TAI PARASYK MAN SUSITARSIM KOKIOS KAINOS MAN REIKIA PAPRASTO TINKLAPIO APIBUDINANCIO MANO VEIKLA KONTAKTAIS IR GALERIJA ............. DUKTIGSNICKARE@GMAIL.COM
D.D Snickare AB

Standartinė gintare25 » Ket Gru 04, 2008 10:49

[quote="DaMy"]Dieve, apsaugok nuo tokios kokybės tiklalapių...

oi, kokie mes isrankus? gal pasilaikyk savo nuomone sau? nemanai, kad gali zmogu izeist? pasidaryk geriau, jei nepatinka, o ne izeidinek zmogu!!
SVEIKI
gintare25

Standartinė DaMy » Ket Gru 04, 2008 11:42

Gyveni demokratiškoje valstybėje, tai gal supranti, kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę. Aš jos neįžeidžiau, tik įvertinau darbą.

gintare25 rašė:
DaMy rašė:Dieve, apsaugok nuo tokios kokybės tiklalapių...

oi, kokie mes isrankus? gal pasilaikyk savo nuomone sau? nemanai, kad gali zmogu izeist? pasidaryk geriau, jei nepatinka, o ne izeidinek zmogu!!
DaMy

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių