Amerikietiski automobiliai

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Amerikietiski automobiliai

Standartinė siletyv » Ant Sau 17, 2012 20:16

Ka tik per TV4 rode laida apie amerikietisku automobiliu importa is JAV per Lietuva i Svedija.Man atrodo sugrieztins salygas,nes "atkapste"nuotraukas automobiliu,kaip jie atrode po avariju Amerikoje ir sulygine kebulu numerius nustate,kad tai tie patys automobiliai,kurie amerikoje buvo pripazinti netinkami tolesnei ekspluatacijai.
Placiau rodys 22 val.si vakara.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Re: Amerikietiski automobiliai

Standartinė lcj » Ant Sau 17, 2012 21:03

Prisiminiau ,kad buvau imetusi kazka panasaus sia tema ,temoje "Lietuviu"zygdarbiai" Svedijoj. Paziurejau, rode praejusiu metu birzeli, Stokholmo TV. Visiems sakau,kad mes lietuviai, esame darbstus ir nagingi. :grin: Dauguma su tuo sutinka, tik nedaug bando abejoti. :D
lcj

Standartinė lcj » Ket Sau 19, 2012 08:41

Siandien TV4 ryto ziniose diskutavo sia tema. Lietuvos varda minejo daug kartu. Manau ,kad be pagalbos vietoje butu sunku parduoti tokius automobilius. Cia viskas gerai organizuota...
lcj

Standartinė tomas1979 » Ket Sau 19, 2012 15:40

tai jo.cia veikia GERAI organizuota nusikalteliu grupuote. :character-beavisbutthead: ir pagalba vietoje irgi GERAI organizuota. :character-beavisbutthead: manau reiktu imtis priemoniu :violence-duel: gan sedet rankas ant klaviaturos sudejus.kilkim i kova su nusikalteliais :violence-duel: juk svedai patys neapsigins. :angry-tappingfoot:
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias