Pirkciau svedu-lietuviu zodyna

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Pirkciau svedu-lietuviu zodyna

Standartinė Laurynaaa » Pen Rgp 12, 2011 13:13

Prasideda SFI ir reiktu svedu-lietuviu zodyno. Gal kas turi turi parduot?
Laurynaaa

Re: Pirkciau svedu-lietuviu zodyna

Standartinė justas » Pen Rgp 12, 2011 14:32

Cia reiketu kreipis pas siletyv jis prekiauja zodynais.
justas

Standartinė siletyv » Pen Rgp 12, 2011 19:23

Turiou zodynu pastoviai ir jais prekiauju.Kaina 150 kronu,su persiuntimu 174 kronos.(Svedijoje).Siunciu po apmokejimo-kaip ne kaip ,pirkejai tai lietuviai,nepajausi kaip isdurs.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Laurynaaa » Pen Rgp 12, 2011 21:39

tai visai noreciau ir aisku irspradziu sumokeciau, bet kokiu budu tai padaryt? nes svedijoj saskaitos neturiu, turiu tik lietuviska banka ir interneto budu galeciau sumoket.
Laurynaaa

Standartinė Andraika » Pen Rgp 12, 2011 21:48

siletyv rašė:Turiou zodynu pastoviai ir jais prekiauju.Kaina 150 kronu,su persiuntimu 174 kronos.(Svedijoje).Siunciu po apmokejimo-kaip ne kaip ,pirkejai tai lietuviai,nepajausi kaip isdurs.

tai kad ir švedai daugumoj taip daro- pinigai perpiet- kėdės vakare..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pen Rgp 12, 2011 23:03

Paprasciausia yra nueit i SWEDBANk ir padet i mano saskaita pinigus.Kai tik gausiu,iskart issiusiu zodyna.tik man reikia tikslaus adreso su pasto ingeksu ir kad pavarde butu tokia ,kokia yra ant pasto dezutes.Galit paskambint,sukonkretinsim viska.Tel 0704747435
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė siletyv » Pen Rgp 12, 2011 23:07

P.S.
Mano saskaitos Nr.8169-5 903 373 901-3
siletyv

Standartinė Andraika » Pen Rgp 12, 2011 23:13

siūlyčiau šituos dalykus per PM tvarkyt, ba piktadariai gali panaudot savo reikmėm duomenis, nuostolių gal ir nebus, bet kebeknės tai tikrai. ir telefonų nepatarčiau viešint, nes periodiškai susiduriu su prašymais išimt numerius, ba aibės nepageidaujamų skambučių. O tau, Vytai, tai ypač aktualu :cool: jei kam reiks- susisieks privačiai
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pen Rgp 12, 2011 23:18

Tai kad uztenka ivest siletyv i google ir parodys mano numeri.O banko saskaita tuscia-nebent idet kas sugalvotu.Nesu toks bagotas,kad laikyt pinigus banke-idedu tik kai reikia mokescius moket.Tik lietuvoje paranoja kazkokia del asmens kodu ir t.t.Mano personnumeris ant kiekvieno mano kasos cekio-imkit ir naudokit.
siletyv

Standartinė Andraika » Pen Rgp 12, 2011 23:44

tai turint personnumerį jau zbitkų galima pridaryt- va man atėjo abonemagai du iš tre modemai ten, internetai kažkokie. neėmiau, ba neprašiau, bet visvien sėdėk ant telefono, aiškink, kad tu ne kupranugaris..
o rimtai ant kasos čekių asmens kodą muša?..
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pen Rgp 12, 2011 23:48

Jo,ir adresa ir telefona ir personnumeri-dabar nauji tie kasos aparatai,kur pastoviai mobiliu rysiu sujungti su skateverketu.
siletyv

Standartinė Agente » Šeš Rgp 13, 2011 17:13

Siletiv, kokios apimties tie zodynai, jei turi ne viena... Sakykim, kier zodziu apima didziausias , ka turi?
Agente

Standartinė siletyv » Šeš Rgp 13, 2011 17:28

Zodynas yra vienas.Puse jo lietuviu-svedu,o puse svedu -lietuviu.Jame yra virs 10 000 zodziu.Jis yra mazdaug storo sasiuvinio apimties-patogu rankinuke ar kisenej tureti.Gramatikos jame nera,tik paaiskinta kaip tariasi svediskos raides.Manau ,kad pirmiems penkiems metams pilnai pakanka,jei nezadat studijuot universitete.Tokiu atveju,tai jau tikrai nepakaks.
siletyv

Standartinė Agente » Šeš Rgp 13, 2011 18:39

Hmm... Niekada nesu dirbusi nei su lietuviskai aiskinta svedu gramatika, nei su tokiais zodynais...Naudoju tik svedu-anglu ir anglu-svedu zodynus, o ir gramatika skaitau anglu ar rusu kalbomis. Tai dabar jau labai sunku pasakyti - uzteks ar ne :) Niekada nesu maciusi jokios literaturos svedu kalbai - nesusiduriau tiesiog, del to ir klausiau.
As dar tik SAS grund testudijuoju...ateity tai, aisku, ir universitetas laukia, bet cia jau kita kalba.
Pagalvosim del pasiulymo, gal ir susigundysim!
Net dabar smalsumas apeme ji pavartyti :)
Agente

Standartinė vakosta » Ant Rgp 23, 2011 12:33

sveiki,as labai noreciau isigyti si zodyna ar imanoma....
:lol:
vakosta

Kitas

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias