Pigiausi kelto bilietai

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Re: Pigiausi kelto bilietai

Standartinė tomas1979 » Šeš Spa 15, 2011 15:46

vargsas ti KRIAPST.be reikalo susigadinai savo varda.dabar tu busi pasmerktas ne tik vytelio :character-oldtimer: kuris nepamirs pagrasint kad, busi ismestas is forumo bet, ir kitu mananciu kad, vytelis yra dievas.as nuo saves pareiskiu tau uzuojauta :obscene-drinkingbuddies:
"Never argue with an idiot, they will drag you down to their level and beat you with experience " :-)
tomas1979

Standartinė siletyv » Šeš Spa 15, 2011 20:18

Pirma-as niekada nebuvau ir nesu piktas.Galite paklaust forumo dalyviu,kurie pazysta mane asmeniskai( o tokiu jau yra turbut virs simto)
Antra-i visus kalusimus as atsakau konkreciai ir tiksliai(pries rasydamas atsakyma as viska issiaiskinu,remdamasis Svedijos Karalystes istatymais).
Trecia-cinizmo nerasite ne viename mano poste.
Ketvirta-nesu as protingesnis uz statistini salies gyvenima,bet nelaikau ir kitu neprotingais.O jei zmogus del kazkokiu priezasciu negali pats issiaiskint kazkokio klausimo,as mielai ta padarau.
Penkta-kaip ne keista,kiekviena diena klausianciuju tik daugeja,ypac asmeniskai.Ir nebuvo taip,kad as neatsakyciau i klausima arba duociau klaidinga patarima.O jei zmogaus netenkina atsakymas( ne tokio tikejosi),tai yra jo asmenine problema.
Sesta,del bilietu-yra rinkos desniai ir negali but preke pigesne,negu ji yra.Cia ne maisto produktai,kur pasibaige galiojimo laikas ir parduoda uz puse kainos.
Kaip tik savo klausimis ta tema as norejau apsaugot tautiecius nuo ivairiu apgauliu.(turbut nemazai ta tema jau rasyta ir forume apie idarbinima,butu nuoma "papigiai").Jei tai yra saziningas "biznis"tai tegu paraso:taip ir taip,bilietus as gaunu pigiau,kadangi mano dede ten dirba ir t.t.
Septinta-as niekada netoleruosiu ivairiu kontrabandininku,girtuokliu uz vairo,vagiu,sukciu,melagiu( o lietuviu tarpe to pilnai pakanka)-va tokiems ir nepatinka mano grieztas zodis.)
Labai atsiprasau,jie ka nors mano mintys erzina.
Turiu patarima-eikit is sito forumo kur akys veda ir daugiau negryzkit-ir niekas jusu daugiau neerzins.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė alwe » Šeš Spa 15, 2011 21:21

Pilnai palaikau Kriapst ir tomas1979 nuomones :smile: ,nekreipkit vyrai i seno zmogaus sapoliojimus.
alwe

Standartinė Simonytee » Tre Vas 13, 2013 13:34

O mes jau antri metai perkame is Mindaugo,kainos geros,kajutes A klases,melonus ir greitas aptarnavimas,aciu Mindaugai uz bilietus.
Simonytee

Standartinė Burbulinas » Pir Kov 04, 2013 10:38

Gal galima gauti Mindaugo kontaktus?
Gal jis čia retai lankosi, o kitokiu nėra..
Vartotojo avataras
Burbulinas

Standartinė VAIDASS » Ant Kov 05, 2013 07:44

Kriapst, labai teisingai viska parasiai,apie siletyv 10 balu.
VAIDASS

Standartinė jurgucia123 » Tre Kov 13, 2013 16:23

Kas zinot ar sitas veikejas dar organizuoja kelto bilietus :think: pasiskelbes kad rasyti asmenine zinute bet nieko neatraso :roll:
jurgucia123

Standartinė jurgucia123 » Pen Bir 14, 2013 20:52

o gal kas zinot ar eina vien tik auto perkelt klaipeda karlshamn:)
jurgucia123

Standartinė Kaunietis » Ket Gru 05, 2013 13:27

Turiu kelto bilietus Stokholmas-Ryga, 2013.12.15d. Automobilis ir kajute, savikaina, +37062085644.
Kaunietis

Ankstesnis

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias