Pigiausi kelto bilietai

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Pigiausi kelto bilietai

Standartinė M.Fetingas » Ket Lie 21, 2011 22:53

Sveiki,
galiu parūpinti pigiausius kelto bilietus :)
Rašykite asmeninę žinutę su visa info (kiek asmenų, kelionės data, kokia kajutė, su ar be automobilio) ir pasistengsiu kuo greičiau parašyti kainą.

GARANTUOJU ŽEMIAUSIĄ KAINĄ
M.Fetingas

Re: Pigiausi kelto bilietai

Standartinė Andraika » Ket Lie 21, 2011 23:20

o čia kokie keltai?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė M.Fetingas » Ket Lie 21, 2011 23:30

Svarbiausią dalyką pamiršau parašyti :D

Tallink keltai, maršrutai:

Stockholm - Riga
Stockholm - Tallinn
Riga - Stockholm
Tallinn - Stockholm
M.Fetingas

Standartinė sauliuskmk » Pen Lie 22, 2011 10:07

Man jau senokai teko su keltais keltis,tik esu girdejes,kad daug problemu su tais bilietais,toli i prieki buna ispirkti.Cia kazkokia spekuliacija kvepia,ar ne? Visi kas skaito si foruma,manau,sekmingai yra uzsisakineje bilietus internetu tiesiogiai is pirmu ranku((DFDS,TALLINK....),o kaip dar pigiau galima gauti bilietus? Na nebent kazkas isperka dideli kieki bilietu,po to pardavineja,uzsideje kazkiek,todel ''mirtingiesiems'',ju ir nebera.(cia tik mano nuomone) :naughty:
Vartotojo avataras
sauliuskmk

Standartinė M.Fetingas » Pen Lie 22, 2011 12:28

Galima gauti ir pigiau nei Tallinksilja.se :)
M.Fetingas

Standartinė siletyv » Pen Lie 22, 2011 19:55

Na nereikia "pust miglos"-bet koks tarpininkas uzsideda savo procenta.Bet ka perkant(taip pat ir bilietus) is pirmu ranku visada bus pigiausiai.Lygiai taip pat "durnina " ir Lietuvoje agenturos ,kurios ,tipo,pigiau parduoda bilietus ,nei DFDS.Bet jie nepasako,kad tai yra lengvatiniai,akcijiniai
bilietai,kurie kainuoja puse kainos.O sako,kad padaro nuolaida nuo kainos(tikros,o ne lengvatines.)
Bet koks tarpininkas,ar agentura yra pelno siekiantis subjektas -ir kad dirbtu i nuostolius-uzmuskit,nepatikesiu.
O nupirkt 20 bilietu pries kelis menesius ir po to juos pardavinet-nera biznis.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Andraika » Pen Lie 22, 2011 20:23

tai gal žmogus turi super nuolaidų kortelę? :)
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Pen Lie 22, 2011 20:57

Na palauksim kol pats Fetingas pakomentuos savo biznio"vykruntasus"
Nes nemokamas suris-tik pelekautuose.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė M.Fetingas » Šeš Lie 23, 2011 00:15

Pateiksiu dvi sąlygas, kad suteikčiau pasitikėjimo :)

1. Keliaujant į Taliną arba Rygą keleivis galės už bilietą sumokėti man kai jau bus Lietuvoje
2. Keliaujant atgal pirmoji sąlyga negalios
M.Fetingas

Standartinė siletyv » Šeš Lie 23, 2011 06:38

Dar labiau suintrigavo!
Zinant,kad 99% keliaujanciu bus lietuviai-labai rizikinga pirma salyga.
Kokiu budu zadat pasiimti pinigelius?Per anstolius,ar skolu isieskojimo bendrove?
O kokiu budu pas jus bilietai atpinga -taip ir nepaaiskinot.
siletyv

Standartinė M.Fetingas » Pir Lie 25, 2011 00:55

Jei duosiu bilietą į skolą, tai tikėsiuosi, kad pirkėjas taip pat pasielgs žmogiškai ir grįžęs į Lietuvą (po kelionės) perves pinigus į banko sąskaitą :)
Aš siūlau jums paslaugą, jei bus norinčių pasinaudoti ja, bus kalbama asmeniškai :)
M.Fetingas

Standartinė siletyv » Pir Lie 25, 2011 07:17

Tai i klausima vistiek neatsakei.Kokiu budu pas tave atpinga bilietai ,nors laivininkystes kompanija turi nustatytas kainas?
O tokie migloti isvedziojimai jau niekam nelimpa.
Kazkaip pas tamsta su marketingu prastai.Jei nori parduot preke ar paslauga ,reikia konkreciai rasyt:
pas mane tas kainuoja tiek ir tiek ,pas konkurentus sitiek.Mano kaina tos pacios kokybes prekei ar paslaugai mazesne todel,kad....
Va tada bus ir susidomejusiu.
siletyv

Standartinė jawa9 » Ant Lie 26, 2011 15:38

idomu kokios cia nuolaidos ir is kur jos atsiranda :think: nes pats ruosiuosi po keleto savaiciu i LT bildeti
jawa9

Standartinė Simonytee » Pen Spa 14, 2011 19:27

Koks skirtumas kas, is kur, po kiek ka gauna, jei kas nores pigesnio varianto, tai rinksis butent pigiausia ir neklausines.. Is Mindaugo Fetingo jau antri metai perku bilietus tiek as, tiek mano seima, draugai ir visi lieka patenkinti, juolab kad jokios rizikos nera jei pirma karta nepasitikit. Jug aiskiai mineta buvo, kad pinigus galima pervesti po keliones. Pirma karta butent taip ir padariau, todel pasitikejimas yra ir jau kuris laikas jei yra galimybe pervesti pinigelius nesulaukus keliones, butent taip ir padarom, nes nera del ko abejot. Ir bilietai, tiesa sakant, pigesni mazdaug 30-60 proc, priklauso nuo aplinkybiu, todel nemanau,jog kazkas turetu abejoti ar pirkt is uosto, ar paprasciausiai el pastu gaut bilieta, nusirasyt kontrolnumeri ir uoste pateikus ant paprasciausio lapelio gauti bilieta :grin: pati taip dariau ir ramiausiai sau isplaukiau i Tevyne :clap: o moralas tame, kad maziau kapstykites po nereiksmingus dalykus ir naudokites galimybe pigiau keliaut. Mindaugai didelis aciu tau, dar ilgai naudosimes tavo paslaugomis:) :clap:
Simonytee

Standartinė Kriapst » Šeš Spa 15, 2011 12:00

Siaip pamaniau pakomentuosiu. Jau nebe pirma karta skaitant foruma, uzkliuvo zmogus nicku siletyv, ne, nezmogus uzkliuvo, bet jo mintys. Paprastai jeigu kas ka siulo, siletyv labai kategoriskai viska nuneigia, ciniskai argumentuoja ir yra apskritai viskuo nepatenkintas ir kazkoks piktas. Relax man!!!
Jeigu kas ko forume klausia, siletyv atsako ne tai, ko buvo klausta, galiausiai zmogus paverciamas kvailiu ir apskritai daugiau, as manau, nebesinori klausti sitame forume.

Kad ir del situ bilietu - kam reikia dabar zmogu kamantineti, lieti savo negatyvuma: nenori is jo pirkt, uzsiciaupk ir isjunk forumo langa. Kam idomu, kas nores, tas ir pabandys, nudegs, na, daugiau, nebepirks sitaip, o jei viskas bus gerai, tada valio, zmogus gavo pigiau.

As nemanau, kad mano rasliava cia ka pakeis, gausiu tukstanti kitu piktu atsakymu, bet is esmes, juk forumas sukurtas (as tikiuos) informuoti ir padeti, o ne skleisti savo negatyvuma tautieciu atszvilgiu ir siaip erzinti.

Viso labo ir geros nuotaikos siletyv !!! :)
Kriapst

Kitas

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias