GAL GALITE PAGELBETI

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Re: GAL GALITE PAGELBETI

Standartinė siletyv » Tre Bir 22, 2011 20:38

Daugiau maziau aisku-as ,prisipazystu ,nesu azartiskas ir visada manau,kad pinigus uzdirbt yra paprasciau,negu islost.Na ,bet cia kiekvieno riekalas.
Gerai,sutinku .Mano tel +46704747435.Atsiusk zinute,as ja persiusiu nemokamai viena karta.Jei subendrausim-gausi moket. :grin:
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė vaidox » Ket Bir 23, 2011 12:44

Tau reikia siusti sms zinute su tokiu tekstu: TXT GOSTIVAR numeriu 72401. Tame puslapyje lenteleje nurodyta (http://gostivar-tips.bloger.hr/). O tu siustum is abonento ar paprastos papildymo korteles? Geriau butu siusti is paprastos papildymo korteles, na zinai maza kas, kad nenuskaiciuotu daugiau pinigu nei priklauso.Paskui liksiu kaltas, kad apgavau. Bet neskubėk dar siust:), nes nesutarėm kokiu budu as tau pinigus pervesiu. Gal turi LT banko saskaita?(cia butu ideliausias variantas). Na jei reiktu siusti tau i svediska saskaita tada man reikia issiaiskinti kiek kainuotu toks pervedimas, jei daug tai neapsimokes nieko daryt:(
vaidox

Standartinė Phase1 » Sek Bir 26, 2011 22:42

Biski susiveliau as cia.Is pradziu maniau,kad zmogus apie masinas informacijos iesko,kazkodel tokia mintis buvo man.Dabar skaitau vel,lyg ir jokios uzuominos ar sakinio apie masinas...kokiio velnio as cia kisau ta liezuvi apie Vägvärketa?! :lol: dabar tai,aisku,suprantu Siletyv pasisakyma apie apsisvietima.Gal,kartais,mano pasisakymas is kitos temos perkeltas?! :?
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Pir Bir 27, 2011 12:02

nea, nieks nekilnota
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė voyager » Šeš Lie 02, 2011 19:31

Sveiki visiems

Noriu paprotinti tamsta Vytauta,nejau neuzteko voratinkliu Lietuvoje,kam painiotis i 100lt ar siuo atveju maziau ,,dividentu,,?Taip aisku reikalas ne ,,dividentuose,,o tame ka tas ,,Vaidux,,,cia nori prasukt?.Ai Vytai nejau jau truksta lietuvisku intrigu ir ,,azarto,,nejau svediska ramybe atsibodo?Geriausi linkejimai tamstai ir tamstos seimai.
voyager

Standartinė siletyv » Šeš Lie 02, 2011 19:39

Teisingai!Klausimas tame-ka jis nori"prasukt".Man tikrai neriekia nei dividendu,nei lietuvisku intrigu.Bet jei reikalas "svarus",as tikrai galiu pagelbet zmogui-kaip rasiau net veltui koki karta.As tikrai nenubiednesiu,jei issiusiu viena zinute.Bet i jokias aferas as tikrai nenoriu veltis.
Zinau kaip yra sudetinga net nusipirkti automobili,jei neturi PN,kaip sunku ideti skelbima,jei neturi svedisko telefono.O padet man tikrai nesunku.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė vaidox » Pir Lie 04, 2011 21:52

Nezinau zmones jus tikrai esat gyvenime aiskiai stipriai nudege, na negaliu kitaip paaiskint jusu tokio "bailumo" ir visur kazkokiu issivaizduojamu intrigu matymo. Atrodote tikrai truputi keistai is sono, sutinku gyvenime reikia buti atsargiem na bet jusu mintys tai nzn paprasto sms siuntimas nemaniau, kad gali buti toks sudetingas veiksmas. Pasiduodu. Cia tas pats kas tevukui aiskint kaip winamp paleist:) Aciu uz mintis visiem. Ieskosim jaunimo. Sekmes jums.
vaidox

Standartinė vaidox » Pir Lie 04, 2011 22:06

LAUKSIU ZMONIU DALYVAUJANCIU SPORTO LAZYBOSE ARBA BENT PRIJAUCIANCIU SIAM HOBIUI:) PARASYKIT MAN I MAIL SPORTAS55@GMAIL.COM
vaidox

Standartinė Phase1 » Pen Lie 08, 2011 14:00

As dalyvaudavau,bet kad kazkokias sms siuntinet reiketu tai pirma karta girdziu.Ar cia prisiregistravimui tas reikalinga.Kiek esu susikures accountu ir BET365,ir Sportingbet,Betsafe,tame paciame Unibet.Na,niekur nereikejo jokio registravimo sms.Galiu pagelbet Vaidox,atsiusk man kas ten per reikalas issamiau AZ.
Vartotojo avataras
Phase1

Ankstesnis

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 2 svečių