Telefono pirkimas Švedijoje.

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

Telefono pirkimas Švedijoje.

Standartinė Eyed » Sek Bir 12, 2011 14:48

Sveiki visi, yra galimybė pirkti telefoną Švedijoje, ir norėčiau palyginti jų kainas Lietuvoje ir Švedijoje kur labiau apsimoka pirkti,gal kasnors žino kokią nors svetainę kur būtų kainos telefonų modeliai ir panašiai būčiau dėkingas.

Atsiprašau jai kas panašaus jau yra buvę ir,kad sukuriau tokią kvailą temą tiesiog nežinau daugiau kur kreiptis.Nesmerkit :P
Eyed

Re: Telefono pirkimas Švedijoje.

Standartinė Andraika » Sek Bir 12, 2011 15:12

paprasčiausia, jei sulyginsi kainas per čia www.prisjakt.nu arba www.pricerunner.se , bent jau aš taip darau.
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Eyed » Sek Bir 12, 2011 15:16

Ačiū už greitą atsakymą,o kaip dėl garantinio? jai sugestų (Būsiu Lietuvoje) ar bus galima Lietuvoj tvarkyti ar reikės siūsti tenais? :confusion-confused:
Eyed

Standartinė Andraika » Sek Bir 12, 2011 16:13

reiks siųst. bet servisas Švedijoj nesulyginamai geresnis. tarkim, aš savo Sonim XP3 Quest 3.2 pirkau www.katshing.se su 3 metų unconditional warranty. Atkimšo vaikai usb slotą ir pripylė vandens- telefas mirė. Išsiunčiau paštu- atgal gavau naują. Kitais metais po trankymo paaiškėjo, kad nebeveikia GPS- išsiunčiau- gavau vėl naują be jokių priekaištų ar klausimų. Apmoka net ir pašto išlaidas. Tai per du metus jau trečias telefonas už 1 kainą ir dar metai garantijos liko :dance:
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė Eyed » Sek Bir 12, 2011 17:35

:shock: :shock: nu gražu..o tai perkant iš normalios parduotuvės bus ta garantija visiems nes ne pats pirksiu tai ir nelabai pasiklaust galėsiu.. Kainos kiek žiūrėjau ne daug skiriasi su Lietuviškomis nebent vienas užkliuvo dalykas, Samsung galaxy s 2 kaina lt 2200~,o švediškoj toj svetainėj 1788 Litai(jo nežadu pirkt per daug už geležį kišenėj)tai va tas tikrai nustebino :),bet jai tokios garantijos,kad keičia į naują tai tikrai žavi nes čia LT reikėtų nueiti ilgą kelią įrodant,kad ne dėl tavo kaltės tas ar anas sugedo ir tai tik pakeistų kokią nors dalį..
Su ta garantija sudominot mane :),o ilgai keliauja telefonas iš garantinio į Lietuvą.?
Eyed

Standartinė Eyed » Sek Bir 12, 2011 17:46

Beto tą sveteinę kurią jūs davėt pirmai ir dabar parašėt kainos skirtumas apie 300lt beveik kiekvienam telefonui :)) Nokia n8 samsung galaxy s :)

Atsiprašau už double post :???:
Eyed

Standartinė Andraika » Sek Bir 12, 2011 21:53

oj, aš gyvenu Švedijoj, tai čia viskas keliauja tik kelias dienas, nežinau, kaip su kitom šalim
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Standartinė siletyv » Sek Bir 12, 2011 22:14

Manau,kad reiketu atvezt i Svedija paciam,jei siusi is kitos salies gali buti problemu del garantijos.Jei bus Lietuvoj "atristas" ir ideta kito operatoriaus kortele-nezinau ar dar bus garantinis.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Eyed » Sek Bir 12, 2011 23:11

hmmm Siletyv čia tai nuliūdinai.;/Dėl to atrišimo jai dingtų garantinis tada nelabai smagu būtų vis dėlto telefonas biški kainuoja,o ir taisymai nėra pigūs tokių.
Reik susižinoti kol nenupirko man kokio poto galėsiu nagus griaužti :cry:
Eyed

Standartinė siletyv » Pir Bir 13, 2011 07:42

Tai nebent pirkt Svedijoj neprirista.O jei atrisinesi ir dar kalba noresi pasikeist-tikrai prarasi garantija.(beveik 100% telefonu turi tik svedu,suomiu,norvegu ir danu kalbas )
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Eyed » Pir Bir 13, 2011 12:30

Na kiek esu girdėjęs nelabai praranda telefonas manau bus perkamas be jokio plano tai gal nebus pririštas prie tam tikros kortelės,o už OS atnaujinimą nemanau,kad yra nuimama garantija,bet visko gali būti:) :think:
Eyed

Standartinė siletyv » Pir Bir 13, 2011 18:47

Tai kad cia beveik visi telefonai priristi prie kurio nors tinklo(ne prie korteles).Nepriristus tai pardavineja tik labai pigius ir prastus.
Ivesk i google mobiltelefon olåst ir pamatysi kas yra neprirista prie tinklo.
Sekmes.
siletyv

Standartinė Eyed » Ant Bir 14, 2011 01:54

Dėkui Siletyv :) dar pasiklausinėsiu ar atrišustelefoną dingsta garantija,bet kiek žinau iš tele2 ir omni atrišus,kad naudoti Labas kortą ir neatima tik dabar kažin kaip su Švedija :think: reikia išsiklausinėti visų pirma tada apsispręsti ar imti čia ar svetur.
Eyed

Standartinė Phase1 » Ant Bir 21, 2011 18:44

Tai jei atris isdaves ar pardaves paslaugu tiekejas tai garantija liks,savaime aisku.Bet jei Lietuvoj atsirisi tai aisku,kad nebebus garantijos.Cia ner ko ir svarstyt.Ir durnam aisku,kad per garantini viska gali daryt tik pardavejo igaliotas asmuo. O kad Svedijoj apsimoketu pirkt nauja telefona tai dar negirdejau. Pasilyginimui nesenai ziurejau Galaxy S2 tai Lt 1700lt kaina,o SE 5000kr tai jau 2000lt.
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujien ... 91735.html
Vartotojo avataras
Phase1

Standartinė Andraika » Ant Bir 21, 2011 18:59

Ir durnam aisku,kad per garantini viska gali daryt tik pardavejo igaliotas asmuo

čia ar suteikt servisą ar priduot į servisą?
Vartotojo avataras
Andraika
Pasyvus

Kitas

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias